Forum Polityka, aktualnościKraj

Polski biskup o masakrze w Denver. Oto jej powody

Polski biskup o masakrze w Denver. Oto jej powody

Wyświetlaj:
mgr Polak / 85.89.162.* / 2012-07-23 19:58
"Tradycja rodzinna" to również pranie brudów w 4 ścianach księże biskupie
mgr Polak / 85.89.162.* / 2012-07-23 19:56
i jak mamy wychowywać dzieci bez przemocy w czasach wszechobecnej rywalizacji????
mgr Polak / 85.89.162.* / 2012-07-23 19:54
"Nie można dopatrywać się źródeł przemocy wobec kobiet w religii, tradycji i kulturze oraz w dorobku cywilizacyjnym - napisali wówczas biskupi." To dlaczego do jasnej cholery to Ewa dała jabłko Adamowi????
mgr Polak / 85.89.162.* / 2012-07-23 19:51
[...]

### WPIS USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
mgr polak / 85.89.162.* / 2012-07-23 19:48
Dom najbezpieczniejszy? Biskup powinien wiedzieć o tym że cala masa morderstw zdarza się w domach.
czysta łza / 2012-07-23 10:59 / Bywalec forum
zabawki z elementami pzremocy były juz zawsze, od początku, bo jak inaczej nazwać zabawę żołnierzykami w wojnę? albo bajka tom and jerry? też mogłaby budzić agresję, ale nie oszukujmy się, to nie ejst powód pzrecież tych zachowań bestialskich
strzelec / 2012-07-23 01:11 / Bywalec forum
Obecnie dzieci są wychowywane bez poszanowania drugiej osoby. Jedyne co się wpaja w umysły młodych to agresja po trupach do celu, nie zależnie od skutków byle on był na piedestale. Promowanie wulgaryzmów i przemocy jest na porządku dziennym. Niestety nawet w kościele często się słyszy że ktoś jest lepszy a ktoś inny gorszy, bo wyznaje coś innego. Jestem Katolikiem inni mogą mnie nazwać Katolem i jak tam sobie chcecie, jestem z tego dumny. Kościół jednak kiedyś wpajał poszanowanie i wychowywanie z kościołem pomagało zapanować nad młodymi dzieciakami co sprawiało, że jednak tej agresji było mniej. Gdzie teraz dziciaki się dowiadują wszystkiego w internecie w filmie i grze. Skoro rodzice nie uczą poszanowania w domu, nie wierzy się w Boga bo i poco on nie istnieje istnieje tylko to co teraz masz się pchać przez życie kopiąc każdego. To jest teraz wychowanie dzieci inni sa nie ważni ty syneczku ty córeczko jesteś NAJWAŻNIEJSZA. Więc co się dziwić że jeden z drugim uważa, że skoro sobie nie radzi z problemami to trzeba je usunąć za wszelką cenę nawet za pomocą broni.
Pyclik / 2012-07-23 04:31 / Tysiącznik na forum
Współczuć Twoim dzieciom, jeśli je masz i tak wychowujesz; szkoda, że nie można ci odebrać prawa ich wychowywania i krzywdzenia w imię ideologii KK
i / 178.43.174.* / 2012-07-22 23:05
Racja trzeba zakazywać jeżeli przedmiot kojarzy się z przemocą, takim przedmiotem kojarzącym się przemocą jest m.in krzyż, bo kiedyś zabijano przez ukrzyżowanie wielu ludzi

Najnowsze wpisy