Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polski gaz łupkowy pod ostrzałem Zielonych

Polski gaz łupkowy pod ostrzałem Zielonych

Money.pl / 2013-10-01 15:44
Komentarze do wiadomości: Polski gaz łupkowy pod ostrzałem Zielonych.
Wyświetlaj:
apostata / 95.160.243.* / 2013-10-02 13:33
różne (g)łupki dają się prowadzić firmom wydobywczym jeśli tylko wrzaśnie się "rozwój", a ci co nie chcą "rozwoju" to lobbyści Ruskich. W Polsce gaz łupkowy zakończy się katastrofą ekologiczną, zniszczeniem wód podziemnych i degradacją ziemi.
Inna sprawa to zatrzymać proces likwidacji energetyki węglowej. Węgiel można zagazowywać bądź wyłapywać większość CO2.
EkoOszustomSTOP / 89.67.25.* / 2013-10-01 23:09
Dawno tyle środowisk nie obawiało konkurencji - łupki mają śmiertelnych i skutecznych wrogów w różnym wymiarze skorumpowanej UE...
Tania energia z łupków grozi (co oczywiste) Gazpromowi, lobby atomowemu i Zielonym dbającym by nie stracić miliardowych dotacji na 'zieloną' energię.
Lobbyści z różnych stron połączyli się w walce z łupkami.
A w USA łupki sobie wydobywają, mają najtańszy gaz na świecie a informacje potwierdzające szkodliwość łupków dla środowiska to jedynie wirtualna rzeczywistość stron, blogów i filmików propagandowych rozpowszechnianych przez pseudo-ekologów.
'Ekologów' bardziej czy mniej świadomie będących na usługach ponadnarodowych korporacji zagrożonych tanim gazem łupkowym.
nasttw / 212.182.117.* / 2013-10-01 15:44
Sory. Gaz się nie podoba, atom też, węgiel tym bardziej, degradacja środowiska przez budowę zapór na rzekach - a feee, wiatraki nie bo szkodzą ptakom, to ja się pytam skąd Państwo chcecie brać energię na rozwój i zasadnicze pytanie skąd teraz ją bierzecie skoro źródła jej powstawania w Polsce według was są beee. Czyżbyście się sami przykładali do degradacji środowiska. Samochodami, chyba również nie jeździcie, bo przecież one tak strasznie trują. Hipokryci nic więcej.

Najnowsze wpisy