Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Polski naród sam siebie okrada i dołuje.Przykład GPW.....

Polski naród sam siebie okrada i dołuje.Przykład GPW.....

dandos2 / 194.150.238.* / 2007-11-14 13:20
Polski naród sam siebie okrada i dołuje.Przykład GPW..... Popatrzmy w Ameryce wczoraj wzrosty indeksów 2% u nas nie wiadomo jak się zakończy ale widzę minusy na koniec. Czyli jak tam spada to u nas też a jak tam rośnie to u nas też spada - charakter polski.Fundusze wywożą już tony kasy od nas bo nie ma tu przyszłośći a ja też się zastanawiam nad grą na innych rynkach.... Czekam na wasze opinie....
Wyświetlaj:
jjajs / 83.26.38.* / 2007-11-14 14:31

Czyli jak tam spada to u nas też a jak tam rośnie to u nas też spada


Sam trafniej bym tego nie określił :) Rozwiązanie ? Wrzuć kapitał na giełde amerykańską i będziesz miał św. spokój
sonata / 87.105.237.* / 2007-11-14 18:19
w pazdzierniku skończyły mi się 4-letnie lokaty zagnaniczne/poprzez BZWBK/ zarobiłam 4% na giełdzie amerykańskiej i niewieke wi ecej europelskiej
dandos2 / 194.150.238.* / 2007-11-14 14:20
http://www.money.pl/gielda/swiat/ to jest odnośnik do indeksów (ważniejszych) na całym swiecie. Popatrzcie jak my wyglądam jak zawsze posmiewisko europy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy