Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polski rekordzista w walce ze skarbówką. 7 mln zł z odsetek, żąda 157 mln zł

Polski rekordzista w walce ze skarbówką. 7 mln zł z odsetek, żąda 157 mln zł

Wyświetlaj:
emeryt09 / 46.169.89.* / 2016-01-04 12:02
Urzędnicy z Urzędu Skarbowego oraz ich doradcy prawni powinni za takie rażące BŁĘDY odpowiadać własnym majątkiem a pracy w żadnym Urzędzie nie otrzymać.(dożywotnio).
Ludzie którzy nie tylko zniszczyli firmę ale narazili skarb państwa na molinowe odszkodowanie mają się dobrze i dalej pracują na swoich stanowiskach. Szok dla nas NORMALNYCH ludz.
Uc / 31.182.75.* / 2016-01-04 11:59
Panie Isański, a ile kasy kosztował Pana profesor modzelewski twórca VAT-u w Polsce? I dlatego Pan wygrał bo miał kasę na walkę w Sądach, a ile osób jest w tej chwili bezrobotnymi, bezdomnymi bo nie mieli kasy dla pana modzelewskiego i Sądy!
dhbdfhn / 46.232.135.* / 2016-01-04 12:10
Dlatego napisał żeby wygrać trzeba mieć kasę nie masz przegrywasz ........................ Chyba jaśniej nie można napisać
Uc / 31.182.75.* / 2016-01-04 12:13
Dlatego twórca VAT w Polsce powinien być dawcą narządów tak jak w Chinach to jest!
janek57 / 31.61.140.* / 2016-01-04 11:58
Jakiej racji ma płacić Skarb Państwa znowu z moich podatków. Zlikwidować wielkie pałace Urzędów Skarbowych i pieniądze przeznaczyć na odszkodowania dla takich ludzi jak ten facet. Pozdrawiam
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
zrezygnowany / 78.10.183.* / 2016-01-04 11:57
Ciekawie wyglądałyby analiza porównania skasowanych przez fiskusa kwot przy braku odwołania się do sądu pod kątem słuszności takich decyzji. Instytnkotownie czuję, że wyszłoby na to, że metoda pójścia w zaparte przez nasze Państwo jest opłacalna dla tegoż - niewielki procent odwołujących się, którzy wytrwają w boju nie stanowi żadnego problemu w ogólnym bilansie bandyckich metod. Przyjąłbym model, że póki kasa zostaje u nas w kraju to zabieranie jej osobom kreatywnym jest działaniem na szkodę państwa - nie mówiąc już o sytuacji jak w filmie "układ zamknięty". No ale mafia urzędników nie miałaby wówczas żadnych premii od "sukcesu", nie mogła by wspierać ułożonych ze służbami i eliminować konkurencji. Ech.......
Mirek821 / 176.111.127.* / 2016-01-04 11:57
Ten Pan teraz się wybiela, ale sam okradł wielu przedsiębiorców którzy mieli samochody lasingowe w jego firmie. Końcem lat dziewiędziesiątych spłaciłem wszystkie raty leasingowe za samochód w TFl i Firma leasig powinna wystawić fakture wykupową na 10% , czego nie zrobiła i żądała wydania spłaconego samochodu Bankowi w Lublinie. Przedstawiciel TFL przyjechał do mnie do Krakowa z ochroniarzem odebrać spłacony samochód. Byliśmy na Policji tam przedstawiłem wszystkie dokumenty świadczące o spłacie tego samochodu i Policja odstąpiła od odebrania samochodu. Po tym pojechałem do Wrocławia do biura TFL gdzie poinfomowano mnie że Pana Marka Isańskiego nie ma w biurze. Ja czekając w korytarzu widziałem jak pracownicy wchodzili do gabinetu tego Pana. Więc wkroczyłem do Jego gabinetu siłą a tu Pan Marek Isański siedzi z nogami położonymi na biurko i słucha muzyki. Żeby mnie się pozbyć obiecał , że wystawią fakturę wykupową i będę mógł przenieść prawo własności na ten samochód. Niestety nigdy tak się nie stało i samochód w wyniku działań mojego prawnika musiałem wykupić za 70 % wartości nowego auto. Tak postąpiono z tysiącami klientów i bank sprzedawał zabrane samochody na przetargach i pomniejszał zadłużenie tego Pana. A dodatkowym czynnikiem upadłości TFL był zakup przez tego Pana jakiejś sieci stacji benzynowych. Reasumując to ten Pan niech nie pisze bzdur i nie udaje świętoszka przed swoimi dziećmi, okradł mnie i wielu innych oraz Banki.
sadny / 83.20.40.* / 2016-01-04 12:09
I co na to oszust który okradał innych przedsiębiorców?
Przemek 1106 / 77.102.148.* / 2016-01-04 11:51
Pisze ten komentarz z Wielkiej Brytanii. Takie jest prawo Polskie dla Polaka. Żona już tu zostaje a ja wracam zgasić światło i zamknąć za sobą dzwi. Ilu jest takich jak ja... Więc do zobaczenia na wyspach
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
obywatele polscy i / 89.75.176.* / 2016-01-04 12:08
Do Przemka.Czy będziesz upominać się o zasiłek dla dzieci w Polsce jak ci tak tu źle
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
trool / 89.67.16.* / 2016-01-04 11:49
Tak własnie działa w Polsce wymiar sprawiedliwości, co na to Tłuste Koty, dla nich wszystko jest zgodne z prawem
bryś / 176.111.25.* / 2016-01-04 11:46
W 1996 r. rząd został powołany przez A. Kwaśniewskiego i tworzyło go SLD. Proszę się zwrócić o należne odszkodowanie do siedzib SLD poszczególnych obszarów w których ugrupowanie SLD wygrało wybory.
eme-rytka / 89.73.125.* / 2016-01-04 11:46
Państwo cały czas działa przeciwko swoim obywatelom. To jest mentalność nabyta w peerrelu, niestety, w określonych środowiskach przekazywana pokoleniowo. Kiedyś, niszczyło się "kułaków", teraz, w każdym, kto ma wiecej niż urzędnik, widzi się złodzieja. Prawo, skonstruowane jest tak, aby można nim maniupulować w dowiedzeniu, że obywatel jest złodziejem. Takiej mentalności ludzie tworzą prawo, i zasiadają w urzędach państwowych. Tak był i jest. Mam ponad 70 lat i doświadczeń życiowych wiele. Prawdą jest, że w Polsce prawo /każde/ trzeba utworzyć od nowa. Tylko czy są jeszcze ludzie, którzy potrafiliby, mieli odwagę i chcieli to zrobić. Nie , nasze /p/osły, potrafią tylko przestawiać przecinki i kropki bo najczęściej i tak nie rozumieją tego nad czym głosują. Pan Isański walczy 20 lat, ale piekarz, rozdający czerstwe pieczywo biednym, został zniszczony, nie on jeden zresztą. Żal d..ę ściska i szkoda słów. Obywatel, władzy rozliczyć nie może, ona ma takie prawo, że zawsze udowodni,że to jej, wyłącznie jej się należy.
wujo Moshe / 217.97.139.* / 2016-01-04 11:44
Niech płacą urzędnicy skarbówki oraz ci, którzy skorzystali na wyeliminowaniu firmy TFL z rynku. Nie Skarb Państwa.
pespo / 213.238.68.* / 2016-01-04 11:44
BRAWO!! Po pierwsze za Pana konsekwencję a po drugie za pomysł żeby rozdzielić duże i małe firmy. Ja mówię to samo od kilku lat. Zaczynając od tak błachych spraw jak zniesienie płacy minimalnej dla mikroprzedsiębiorstw, jak nagradzanie mniejszymi podatkami tych którzy nie wyjeżdżają zarobkowo za granicę tylko płacą tu na miejscu terminowo podatki. Pomysłów jest cała masa i nie ma tu na forum miejsca aby wszystko omóić. Ale gwarantuję że już takie proste rozwiązania zadziałąją bardzo pozytywnie dla gospodarki. Pozdrawiam!
Wickoles / 83.15.21.* / 2016-01-04 11:41
Myslicie, ze ktorys z urzednikow, który doprowadzil do tego bandytyzmu poniosl jakas odpowiedzialność? NIEEEEEE. Oni dostali nagrody i premie, których nie musieli zwracać, a w międzyczasie oktradli i doprowadzili do ruiny setki innych uczciwych przedsiebiorcow.
jacek650 / 83.15.21.* / 2016-01-04 11:37
POLSKI PRZEDSIEBIORCA MUSI WALCZYC ZE BANDYCKA SKARBOWKA, ZAMIAST Z WUZWANIAMI RYNKU. Nie ma czasu na prowadzenie firmy, bo cala swoja energie musi poswiecic, aby bandyci z rządu nie ukradli mu tego czego sie dotad dorobil. Tak dzialal Stalin na Ukrainie w 33 roku, kiedy zaglodzil 5 mln ludzi. Polacy uciekają z kraju, bo uczciwie tu mozna dorobić się jedynie garba. Prawo jest tak skonstruowane, ze jeśli działasz uczciwie, to zje cie konkurencja, która aby przezyc musi oszukiwac. Uczciwy nie ma zadnych szans, bo jesli nawet jest geniuszem i utrzyma się na rozchwianym rynku, to skarbowka i tak znajdzie na niego haka, żeby go okraść. Nie każdy ma tyle zdrowia, żeby dochodzić swego przez 20 lat. Latwiej jest wyjechać z tego bandyckiego kraju i spokojnie zarabiać pieniądze za granica, gdzie nikti nie okrada, nie opluwa i na sile nie robi z uczciwych przedsiebiorcow oszustow.
kto to był? / 31.178.164.* / 2016-01-04 11:34
PILNE! proszę podać do publicznej wiadomości nazwiska i stanowiska wszystkich tych urzędników o których Pan mówi
Klosser / 83.15.21.* / 2016-01-04 11:48
To nic nie da. Oni otrzymuja premie za niszczenie firm i zadnej odpowiedzialności. Tu trzeba zmienić system. Naiwniacy, myslicie ze Pis to zrobi? Hahahaha, Pis woli wykanczac TK, wsadzać swoich na sute stolki, a nie likwidować bandyckie metody skarbówki. Naobiecywali, to teraz tym bardziej przykreca podatkowa srube. Już się zaczelo. Uciekajmy z tego kraju, poki jeszcze możemy.
tadek945 / 94.254.193.* / 2016-01-04 11:29
Chciałbym kiedys pracowac z taka osoba jak pan . Powodzenia . Sam prowadzilem dzial gosp 16 lat wiem
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy