Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polski rząd snuje plany. Co z obronnością, nauką i kulturą?

Polski rząd snuje plany. Co z obronnością, nauką i kulturą?

Wyświetlaj:
rgdrg / 178.37.224.* / 2014-01-15 09:50
Jeżeli polski rząd snuje plany może to oznaczać tylko jedno - będzie drożej, mniej zostanie w naszych portfelach, a nasze prawa zostaną znowu coraz bardziej ograniczone. PO-PIS-SLD-PSL-TR-SP przyprze nas do ściany jak nikt inny.
B_7 / 195.35.80.* / 2014-01-15 09:15

Szczególnie takie rewolucyjne przedsięwzięcia, jak darmowy podręcznik dla uczniów, ale jesteśmy do tego, jak sądzę, dobrze przygotowani - mówił premier.

...który sfinasujecie z naszych podatków i/lub naszych środków wywłaszczonych z OFE, wiec gdzie tu jakiś kreatywny pomysł?
rezystor / 94.42.189.* / 2014-01-15 08:10
"Czasem mam ochotę powiedzieć prawdę, ale - to zabrzmi dziwnie - w tej mojej funkcji mówienie prawdy nie jest cnotą. Nie za to biorę pieniądze i nie to powinienem tam robić". ("Przekrój", nr 15 z 2005 r.)
To dość osobliwe oświadczenie Donalda Tuska, jako wicemarszałka Sejmu,

a ten tekst poniżej przeczytali ci co mieli go przeczytać i został premierem !
>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem" Donald Tusk
speedbandit / 37.109.64.* / 2014-01-15 07:59
Znowu TUSKolenie o Szopenie... Kto w to uwierzy???

Najnowsze wpisy