Forum Polityka, aktualnościKraj

Polskie Radio szykuje wielkie zwolnienia

Polskie Radio szykuje wielkie zwolnienia

Money.pl / 2010-02-17 18:48
Komentarze do wiadomości: Polskie Radio szykuje wielkie zwolnienia.
Wyświetlaj:
znik / 83.27.7.* / 2010-03-02 21:32
żebym ja pamiętał kiedy ostatnio włączyłem tutejsze radio? chyba ok 2003, a jako że była totalna antyislamska nagonka, tak w radio jak tv, wszystkiw tivove programy zaczynały się od zdjęć płonących wieżowców - przestałem słuchać tego kołchożnika i przełączyłem się na Czechów, którzy zachowywali się zdecydowanie przyzwoiciej - i BBC. Abonamentu rzecz jasna nie płacę - tzn Czechom - choć chciałbym - BBC tvsat dostaje swoje, news.bbc.co.uk bezpłatne. Fakt że czasem się zagląda do tv w sprawie wiadomości lokalnych, czy informacji o kolejnych aferach, ale za każdym razem mnie odrzuca... mam odruch wymiotny.. ostatnio wczoraj z okazji jakiejś masówki ze Szturem chyba - brr.. jak za Gierka. Zresztą czasy w ogóle jakby gierkowskie się zrobiły...
xxx... / 212.91.17.* / 2010-02-18 05:03
Dobrze że i publiczne media musza oszczędzać ale już po 1989roku wałesowska ekipa podzieliła społeczeństwo na równych i równiejszych w dostępie do majatku publicznego.Kto był i jest silniejszy w SITWIE ten GRABI w imię prawa ile się da .Te zarobki w spółkach skarbu państwa wołały i wołają o pomstę do nieba .NIE o taką Polskę chodzi.Szczytem obłudy jest obecny czas w w wykonaniu CUDAKÓW.Komu maja służyć przywileje będące pozostałością po PRL- u.Rozumię że w tamtych latach trzeba było dać pewnym grupom siłowym i strategicznym przywileje aby trzymać NARÓD za mordę rękami pseudo -patriotów ,PO przemianach GRUBA KRESKA powinna być początkiem nowego okresu DLA WSZYSTKICH A NIE DLA WYBRANYCH, którym zagwarantował Układ pod stołem z Magdalenki .
WaćPan / 79.163.12.* / 2010-02-17 22:39

Polskie Radio otrzymają z abonamentu minimum 124 mln zł mniej.

I z tego powodu zostanie zwolnionych ok. 500 pracowników. Czyli jeden pracownik zarabia rocznie 248 tys. zł ?. A może inaczej to trzeba liczyć. Wielki hałas o 500 pracowników w porównaniu ze zwolnieniami kilkudziesięciu tysięcy włókniarzy w Łodzi kiedy upadał przemysł włókienniczy.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-02-17 22:22
Tym sposobem wykopią z PR ostatnich Polaków i wreszcie zostaną tam, tylko same une!
Pol^^ / 213.158.199.* / 2010-02-17 21:44
Niszcząc Polskie Radio i TV Platforma "Obywatelska" kupuje sobie usługi mediów prywatnych .
Obywatel Polak / 84.38.81.* / 2010-02-17 18:54
w pierwszej kolejności należy zwolnić głosujących na PO , niech odczują efekty swej niefrasobliwości....
SadButTruth / 77.114.108.* / 2010-02-17 20:25
POdejrzewam, że nawet bezrobotni wyborcy PełO, którzy POlecą na bruk dzięki takim Rychom, Mirom, Grzechom i Zbychom i tak będą przekonani, że starcili pracę przez PIS i oczywiście Prezydenta... I nadal będą czekać na kolejne obiecane cuda Donka...
sdasda / 86.111.97.* / 2010-02-17 19:21
najwazniejsze ze pisowski-LPRowski prezes dostanie swoją pensję 150 tys. I jego ludzie też.
wiwan / 2010-02-17 18:48
No niestety PR dostaje się rykoszetem- zawsze po macoszemu traktowane przy podziale abonamentu, z dużo mniejszymi możliwościami "dorobienia" reklamami. Teraz też, gdyż znaczna liczba niepłacących abonamentu nie płaci go "przeciw" ...TVP.
Inna rzecz, że 6 programów "centralnych" i bodaj 18 regionalnych to chyba zbyt wiele. Odstrzelenie części swoich słuchaczy sławetną alokacją częstotliwości Czabańskiego, a tym samym mniejsza atrakcyjność dla reklamodawców też nie jest bez wpływu na sytuację.

Najnowsze wpisy