Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polskie uczelnie liderem w zgłaszania patentów

Polskie uczelnie liderem w zgłaszania patentów

Wyświetlaj:
Jowita 121 / 31.61.138.* / 2015-11-15 22:40
Polska myśl techniczna za fundusze unijne do spłacania przez Polaków - wydarta przez żydów i opatentowana przez nich. Wszystko sobie zawłaszczają. Czyli mają mierne o sobie zdanie, skoro wydzierają innym techniczne nowinki.!!! Zakompleksiony naród - mam nadzieję, że kiedyś dozna olśnienia i pozbędzie się kompleksów, zatem zacznie współgrać z innymi. Na dzień dzisiejszy nie jest to możliwe. Tylko grabież myśli technicznej.!!!!
frank einstein / 188.146.132.* / 2015-11-15 21:19
a ja nie dostałem dotacji. teraz będę się wam za to rewanżować.
Daro222 / 213.5.248.* / 2015-11-15 20:04
Niedawno czytałem że jesteśmy na szarym końcu w Europie jeśli chodzi o patenty !!! Nasi naukowcy głównie zajmują się pisaniem rozpraw naukowych których i tak nikt nie czyta a które dają im większy stopień naukowy co za tym idzie większą KASE !!! czym mam rację ????>
Jowita 121 / 31.61.138.* / 2015-11-15 22:47
Jeśli miałbyś super myśl techniczną na skalę światową, to czy jako Polaka stać by Cię było , aby tę myśl opatentować??? NIE!!! I właśnie to wykorzystują żydzi - oni patentują myśli techniczne innych bo mają naszą kasę - poniał????????????????? Popatrz na mapę patentów jest dostępna , a przekonasz się o co chodzi w tym pseudo-biznesie.
stary Polak / 88.199.192.* / 2015-11-15 14:58
zanim zaczniecie szaleć z radości że oto wreszcie nowoczesna Polska ...
przypominam że to są ci sami naukowcy którzy ze śmiechem odrzucili zderzak inż Łagiewki, udawadniając że jest on sprzeczny z teorią.
dziś Łagiewka toczy nierówny i skazany na przegraną porażkę z Cambridge, które po prostu ukradło pomysł. Łagiewka sam, Cambridge ma kasę, prawników, wsparcie rządu.

nie podniecajcie się. to tylko "metodologia wyciągania kasiorki z budżetu państwa na nasze potrzeby i chcice, warunkujące wyższość poziomu naszego istnienia ponad stanem pospólstwa, którego podstawowym priorytetem winno być nakarmienia nas i naszego ego."
Waniek / 2015-11-15 13:11 / Bywalec forum
W zeszłym roku zgłosiłem 3 tyś patentów z czego wykorzystałem 10 sztuk jako główne i 90 jako poboczne. To daje 100 patentów wykorzystanych w gospodarce. Uczelnia taka jak gdańska będzie wykorzystywać swoje patenty w szufladach? Bo za tym muszą stać grube pieniądze a 5 mld zł to powiedzmy jasno drobniaki!!!

Najnowsze wpisy