Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polsko - rosyjskie przejście graniczne Gronowo - Mamonowo jest już przejezdne

Polsko - rosyjskie przejście graniczne Gronowo - Mamonowo jest już przejezdne

Wyświetlaj:
adammmmmm / 83.25.241.* / 2006-07-10 17:55
tu niechodzi o drobiazgowe sprawdzanie samochoduw ale oto iż celnicy nieszanuja samochodu włascicielowi maja srubokrety metrowe jak łomy i nieuwazaja łamiom wszystko tymi srubokretami a jak cos powiesz przeciwko to teraz straszy ciebie kanałem ja ras pojechałem i zdonzył celnikmi popsucpanel rozdzielczy i problem jest taki że oni w ciagu 30 minit odprawiaja gura 2 samochody i puzniej idzie na kawke na drugie 30 minit i dlatego sa takie kolejki a nie inne pojechałem raz do kalinngradu odwiesc zna jomych na lotnisku to zeby wrucic dodomu musiałem przestac 2 dni w kolejce omal z głodu niepadłem i z wymeczenie a co muwic o tych ludziach kturzy niemaja wyboru i musza tam jezdzic by zarobic na chleb niech niewalcza z mruwkami a z tymi ktorzy worzą tirami durzymi partiami
Pracuś390 / 31.63.113.* / 2012-08-15 19:28
Na początek radziłbym ogarnąć ortografię. BO jest to żenujące jak na dorosłego człowieka. Dla podpowiedzi powiem Panu, że błędy są podkreślane na czerwono.

A teraz wróćmy do tematu.

Jeżeli został uszkodzony panu samochód to radziłbym zrobić zdjęcia i udać się do urzędu celnego i tam zgłosić tą sprawę.
CFT / 83.20.4.* / 2012-08-30 20:49
Lepiej niech się p. weźmie za robotę a nie za sprawdzanie błędów.
Tak nie ładnie krytykować, lepiej zapłacić za wyrządzone szkody
Dziku / 83.11.9.* / 2006-12-21 18:58
podpisuje sie pod wyzej napisanym komentarzem, dokladnie tak jest, szukająnie wiadomo czego za 6 paczek papierosów wypisuja mandaty na 100zł to jest chore, szczycą sie tym ze znajda kilkadziesiąt pakietów papierosów a bokiem leca najwieksi szmuglarze, którzy zarabiają na jednym przejezdzie tysiące złotych?? i o co chodz??
Mrowisko / 82.177.25.* / 2009-03-22 16:37
Niech mi ktoś odpowie na pytanie. Gdzie jest napisane, ile razy można przejechać granicę w ciągu doby? Przekroczyłem granicę z rana do Rosji. Na naszej granicy byłem o 20 tego samego dnia. Nasi "kochani" celnicy po mozolnej odprawie, odprawili mnie o 4 rano. Pech chciał, że musiałem znowu przejechać granicę, bo poprosił mnie o przysługę kolega. Wwalili mi mandat, bo przekroczyłem granicę dwa razy w ciągu doby. O co chodzi? Przecież to nie nasza wina, że chłopcom nie chce się pracować a tylko zbierać zasługi. Tylko za co? Że łapią uczciwych ludzi za normę (tzw. mróweczki), które chcą nakarmić rodziny i nie stać ich, żeby dać w "łapę", a Ci, którzy przewożą tony nic im nie robią. Kochani celnicy. Ruszcie swoje szanowne cztery litery do roboty albo zmieńcie zawód, bo znudziło się nam słuchanie, że za mało zarabiacie. To już było.
eugu / 145.130.143.* / 2018-03-06 19:51
czas najwyzszy zeby całe to towarzystwo dostało wielkiego kopa wna strone rosyjska.
oo72 / 92.43.67.* / 2009-09-01 13:25
Podpisuje sie pod tym.Przez wiele lat jezdzilem na to przejscie graniczne w wiadomym celu.Bo zmuszala mnie do tego sytacja.Pamietam jak dzis jak placilo sie haracze za przejazd itd.A celnikom ciegle bylo malo.Waly puszczali swoje zapakowane po dach a ty jak miales pare pakietow to zaraz z Ciebie przestepce robili nie wiadomo jakiego.Co do mandatu zaden funkcjonariusz czy to ze SG czy UC nie mam prawa wystawic kary za wielokrotne przekraczanie granicy!!!!!!Odwolalbym sie od tego i napewno bys wygral chyba ze cos przemycales a to juz inna sprawa.Granica jest po to zeby ja przekraczac nawet sto razy na codzien!!!!!!!!!!!A te hu.. maja cie odprawiac .Powinno sie to ciagle naglasniac poprzez prase i telewizje !!!!!!!
gosiaczekbbb / 2006-12-29 17:47
Uważam ,że celnicy za dlugo odprawiają samochody a poza tym, co godzinę robią przerwy na kawkę. PO kilkurazowym przejeździe samochodem wnętrze auta jest tak rozklekotane przez ich metalowe śrubokrenty że szkoda słów.

Najnowsze wpisy