Forum Polityka, aktualnościKraj

Pomnik odsłonią o godzinie, w której spadł TU-154

Pomnik odsłonią o godzinie, w której spadł TU-154

Wyświetlaj:
yhy / 193.109.225.* / 2010-11-10 14:14
tylko pomnik? na jakichś Powązkach? Prezydentowi Tysiąclecia? HAŃBA!!!
Prezydentowi Tysiąclecia należy się co następuje:
1) w każdej miejscowości powyżej 3 mieszkańców powinien być skwer imienia Prezydenta Tysiąclecia; na skwerze winien stanąć pomnik Prezydenta Tysiąclecia; winnien mieć on co najmniej 140 metrów wysokości, zbudowany powinien być z platyny, złota bądź srebra; Prezydent Tysiąclecia na ramieniu powinien mieć karabin a w ręku świetlny miecz (jako symbole walki za Wolność Naszą i Waszą); pod butem Prezydenta Tysiąclecia powinien leżeć Moskwicz Putin (jako symbol zwycięskiej walki z Moskwą Prezydenta Tysiąclecia); na Piersi Prezydenta Tysiąclecia winien wisieć order w kształcie Krzyża trzymanego w szponach przez Orła Białego (jako symbol męczeńskiej śmierci Prezydenta Tysiąclecia za Ojczyznę w wyniku spisku Tuska z Putinem;
2) w każdej miejscowości powyżej 5 mieszkańców stanąć musi Krzyż o wysokości minimum 15 i szerokości 5 metrów; ten Krzyż to apel do władz i do społeczeństwa;
3) w każdej miejscowości niezależnie od ilości jej mieszkańców, powinna być przynajmniej jedna ulica im. Prezydenta Tysiąclecia; jest to oczywiście absolutne i niezbędne minimum, bowiem idealna sytuacja to taka, w której Jego imieniem byłyby nazwane wszystkie ulice każdej miejscowości (oczywiście w różnych konfiguracjach, np: ulica Prezydenta Tysiąclecia, ulica Prezydenta Męczennika, ulica Bojownika Lecha, ulica Świętego Prezydenta itd - jestem w stanie takich nazw mnożyć nieskończenie wiele);
4) domagamy się natychmiastowej beatyfikacji, a potem niezwłocznej kanonizacji Prezydenta Tysiąclecia;
5) ktoś wielce światły i wybitnie uzdolniony spisać winien Żywoty Świętego Lecha; księga ta powinna wejść do kanonu lektur szkolnych, i pozostać jedyną szkolną lekturą, tak, by młodzież mogła studiować ją i zgłębiać przez cały okres edukacji; dodatkowo to uczone dzieło powinno być szeroko dostępne, więc w każdym miejscu pracy leżeć winno w miejscu ogólnie dostępnym; ponadto wszystkie inne książki powinny być zdelegalizowane, by nie odciągać niczyjej uwagi od jedynie słusznej i właściwej księgi;
6) księga powinna być zekranizowana, a film ów powinien być puszczany codziennie w każdym programie w czasie największej oglądalności;
7) w programie nauczania dodać się winno przedmiot Życie Prezydenta Tysiąclecia, z obowiązkową maturą z tego przedmiotu;
8) Tusk, Komorowski, Arabski, Klich i Putin powinni zostać postawieni przed ścianą i rozstrzelani - to się rozumie chyba samo przez się.
manbus / 195.205.249.* / 2010-11-12 11:18
yhy - jesteś Wielki. Tuż po Prezydencie Tysiąclecia - rozumie się. Ale kocham tylko Ciebie!
Dawno się tak nie uhahałam .......
Gościnny / 79.191.66.* / 2010-11-10 22:22
Stary chwyt PROWOKATORA!
Skąd sie bierzecie i za jakie srebrniki ?
Mam wrażenie ,że nie możesz juz patrzeć na siebie w lustrze i dlatego wylewasz swój jad w ten perwersyjny sposób.
ździcho / 77.253.105.* / 2010-11-10 22:27

wylewasz swój
jad w ten perwersyjny sposób.

Jaki jad? To już nie wolno dać upustu swojej fantazji? Jadowity to ty jesteś, zobacz tylko to:
Skąd sie bierzecie i za jakie srebrniki ?
ździcho / 77.253.105.* / 2010-11-10 19:47

8) Tusk, Komorowski, Arabski, Klich i Putin powinni zostać postawieni przed ścianą i
rozstrzelani - to się rozumie chyba samo przez się.

Super propozycja, ale ósemki nie dopracowałeś. Przed rozstrzelaniem należałoby pobrać ich DNA celem sklonowania, by móc ich rozstrzeliwać co roku 10 kwietnia w rocznicę zamachu.
sklave / 83.2.33.* / 2010-11-10 15:41

Prezydentowi Tysiąclecia należy się co następuje:

a mauzoleum najlepiej objazdowe
każdy by mógł swoje wota dziękczynne zawiesić
wpisać się do księgi
a po objechaniu caluśkiego świata
kurhan usypać .......................

i widziałem taki kształt pomnika fajny

http://www.kciuk.pl/Zobaczcie-najnowsze-projekty-zmian-przed-Palacem-Prezydenckim-a21265
ździcho / 77.253.105.* / 2010-11-10 18:58

a mauzoleum najlepiej objazdowe

A po co? Ci co zechcą swoje vota dziękczynne zawiesić zorganizują niejedną pielgrzymkę na kolanach i za własne fundusze do miejsca, gdzie to mauzoleum będzie się znajdowało. Przecież Czarny Kamień z Mekki nie jest objazdowy. Myślisz, że ten kult, o którym pisze "yhy" jest mniejszy?
a propos / 79.188.238.* / 2010-11-10 10:39
kotylionowy prezydent !

po tylu latach niewoli , kolejne nieszczęście na Polske padło. wyprane ze świadomosci narodowej pampersy głosują na kurz i puder. W czasie jednego pokolenia Polska zniknie z mapy Europy, będzie jakąs gubernią putina
sklave / 83.2.33.* / 2010-11-10 11:05

Polska zniknie z mapy Europy

jeszcze została nazwa, godło i hymn
Administracja koligacja rodzinna i nie wiedza a chęć .............
Przemysł obcy kapitał.
Prezesi dyrektorzy urodzeni i szkoleni za granicami.
Młodzi wykształceni wyjechali.
Ziemia leży ....................
bo chłop siedzi i czeka na zwiększenie limitów.
Rossi / 91.189.73.* / 2010-11-10 09:14

Uroczystość rozpoczęła się o 8.41, czyli dokładnie o czasie, gdy 10 kwietnia runął na ziemię prezydencki samolot

Czy rząd i komisyja wie o której spadł samolot, przez miesiąc publikowana była 8,56.
Samolot nie był prezydencki tylko rządu RP.
uihuhuhuh / 217.74.68.* / 2010-11-10 08:31
Ile osob ginie w wypadkach na drodze ? Pomnikow im sie nie buduje. 40k PLN tez nie wyplaca... i jeszcze zle...
POLSKA / 199.67.203.* / 2010-11-10 09:17
Zginął prezydent i część rządu polskiego a Ty pitolisz o wypadkach na drodze , co tu porównywać ?! trzeba być wyjątkowym debilem żeby tego nie rowumieć...
ździcho / 77.253.105.* / 2010-11-10 19:10

a Ty pitolisz o wypadkach na drodze , co tu
porównywać ?!

No przecież w wypadkach drogowych ginie byle kto, zwykli zjadacze chleba.
Polak_mały / 194.114.62.* / 2010-11-10 08:35
Straciłbyś kogoś bliskiego w zamachu, to byś zrozumiał.
tesa1959 / 2010-11-10 13:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jak słyszę słowo "zamach" w stosunku do katastrofy Smoleńskiej, to ręce mi opadają. Poi co zamach, skoro było wiadomo, że w drugiej kadencji będzie inny prezydent? Po co zamach na tylu wspaniałych ludziach, którzy nikomu nie zagrażali? Dla zmylenia przeciwnika pozbywa się swoich przyjaciół? A może to J. Kaczyński dokonał zamachu, bo chciał zostać prezydentem (sarkazm - wyjaśniam dla tych, którzy wszystko rozumieją dosłownie).
ździcho / 77.253.105.* / 2010-11-10 19:44
Teoria tego zamachu nie jest kwestią jakichś dochodzeń śledczych, tylko kwestią wiary. W ciągu tych 7 miesięcy od wypadku (tfu, to znaczy chciałem powiedzieć od zamachu) powstał i ugruntował się Kult Teorii Spiskowej. Kto uważa się za prawdziwego Polaka i gorliwego patriotę, ten w zamach WIERZY, a przynajmniej tę wiarę gorliwie deklaruje publicznie. Powołuje się przy tym na historię (jaki był Lenin, jaki był Stalin, potomkiem jakich zbrodniarzy jest Putin itp.) a prowadzących śledztwo nazywa mataczami. Ci co bardziej gorliwi, wierzą też w teorię Eksterminacji Smoleńskiej na wzór Katynia (Moskale zariezały w tym samolocie polską inteligencję -96 osób, po to, żeby w Polsce pozostał sam jołup, którym łatwiej Moskwa będzie rządzić). I właściwie to już nie jest Teoria tylko Dogmat Zamachu. Kto twierdzi, że katastrofa smoleńska mogła być wypadkiem, jest farbowanym Polakiem kolaborującym z Moskwą, postkomunistycznym POmiotem itd. Z jakiego środowiska znam te klimaty? Chyba oboje wiemy, bo pisałem Ci już gdzie pracuję.

Poi co zamach, skoro było wiadomo, że w drugiej kadencji będzie inny prezydent?

Wiele z tych osób, o których wyżej wspominam twierdzi, że gdyby Lech Kaczyński żył, to miałby 100 (słownie: sto)% poparcia w reelekcji i start w wyborach reszty kandydatów byłby bezsensowny.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 14:13

to ręce mi opadają

Szkoda ze klapki z oczu Pani nie opadaja.
tesa1959 / 2010-11-10 14:25 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A to niby dlaczego mam klapki na oczach? Nie zorientowałeś się jeszcze, że nie popieram nikogo i zawsze wyrażam własne zdanie? Nie słucham tylko PiS i im podobnych, ani PO i im podobnych, ani ... . Staram się sięgać po różne źródła: uznawane za prawdziwe i nieprawdziwe. Po to Pan Bóg dał mi rozum, a sama zdobyłam wyższe wykształcenie, aby samodzielnie myśleć i wyciągać wnioski, a nie iść ślepo za Kaczyńskim i o. Rydzykiem A tak na marginesie to min. mam wykształcenie teologiczne i nie uważam, aby obaj wymienieni kroczyli drogą za Chrystusem, bo On polecił wybaczać nawet nieprzyjaciołom, a Jarosław nie odzywa ię do demokratycznie wybranego prezydenta, a Komunię św. przyjmuje. Jak to się ma do zagorzałej wiary w Boga i przed kim on broni Krzyża?
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 14:42

Nie zorientowałeś się jeszcze, że nie popieram nikogo i zawsze wyrażam własne zdanie?

Powtarza Pani ta teze jak mantre chyba w nadzieii ze ktos w nia uwierzy.

Nie bede dyskutowal z dalszym Pani slowotokiem bo to bez sensu.

Zwroce jedynie Pani uwage na to ze przedwczesne wykluczanie teorii zamachu jest wlasnie podejmowane przez tylko jedna strone a Pani podobno nie jest za zadna strona.

Przydalo by sie troche logiki w tym Pani postepowaniu bo nie ma Pani ani nikt inny podstaw do odrzucenia jakiejkolwiek teorii na temat smolenskiej katastrofy bo zadne sledztwo nie zostalo zakonczone. Pani jednak, z haslami niezaleznosci na ustach, forsuje stanowisko jednej strony ze na pewno nie byl to zamach.

Niech Pani jednak zdejmie te klapki z oczu.
tesa1959 / 2010-11-10 15:08 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
To nie jest prawda. J. Kaczyński w momencie kiedy dowiedział się o katastrofie, powiedział, że to zamach PO. Ja, w przeciwieństwie do niego podejrzewałam Rosjan i nadal uważam, że jeśli to był zamach, to tylko z tej strony. W Polsce nikomu nie mogło na tym zależeć na kilka miesięcy prze4d wyborami prezydenckimi. Uważam, że gdyby ktoś z naszych polityków zamierzał dokonać zamachu na prezydenta, zrobiłby to nie poświęcając tylu niewinnych ludzi. Prozę mi nie zarzucać stronniczości, a przypominam o niezależności od nikogo dla ewentualnego ataku na stronniczość. Głosowałam na Lecha Kaczyńskiego dlatego, że w debacie z Tuskiem był zrównoważony, a Tusk go napastował (wcześniej było odwrotnie). Chciałam mu wierzyć, że będzie prezydentem nas wszystkich, ponad podziałami, ale tak nie było. Nie byłam teraz za Komorowskim, ale nie miałam innego wyjścia (uważam, że głosowanie to obowiązek), bo nie wierzyłam, że J> Kaczyński zmienił swoje agresywne dotąd nastawienie i nie pomyliłam się, bo jest nadal agresywny. Nie twierdzę, że prezydent Komorowski jest moim wymarzonym prezydentem. Staram się wybierać według własnego sumienia mniejsze zło, bo nie widzę nikogo godnego. Największym rozsądkiem wykazywał się śp. Jerzy Szmajdziński i nic to, że z SLD, bo byłby ponad podziałami, tak jak Kwaśniewski. Nie mów mi, że nie był, bo rozmawiałam z kapelanem prezydenckim, który był za Wałęsy i przez pierwszą kadencję Kwaśniewskiego. Potem został przeniesiony do innej parafii. Nie zgadzam się z poglądami SLD, ale prezydent powinien być ponadpartyjny. Na razie prezydent Komorowski stara się złagodzić spory, ale wszelkie starania są odbierane negatywnie. Taki stosunek do wybranego w demokratycznych wyborach prezydenta nie prowadzi do niczego dobrego, powoduje, że jako kraj tracimy szacunek innych narodów. Mam wrażenie, że jestem od Ciebie sporo starsza, trochę przeżyłam (czasów stalinowskich nie), a moja rodzina i od Rosjan i od Niemców i od komunistów w Polsce wiele wycierpiała i nie możesz odmawiać mi obiektywizmu, bo powinnam wszystkich nienawidzić, a jednak tego uczucia nie znam. Moi przodkowie przekazali mi fakty dotyczące przeżyć naszego narodu i sposobu postępowania poszczególnych ustrojów.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 15:20

To nie jest prawda.

Wybaczy Pani ale nie wiem o czym Pani pisze.
Co nie jest prawda?
To ze Pani uwaza ze to nie byl zamach?
Przeciez sama Pani to napisala.
To ze tylko jedna strona forsuje takie stanowisko jest natomiast faktem.

Reszta to znowu slowotok majacy na celu odwrocenie uwagi od tematu.
tesa1959 / 2010-11-10 15:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Pani jednak, z
haslami niezaleznosci na ustach, forsuje stanowisko jednej strony ze na
pewno nie byl to zamach.

to nie jest prawda, a reszta to wyjaśnienie do Twego zarzutu
a Pani podobno
nie jest za zadna strona.


Przydalo by sie troche logiki w tym Pani postepowaniu bo nie ma Pani ani
nikt inny podstaw do odrzucenia jakiejkolwiek teorii na temat smolenskiej
katastrofy bo zadne sledztwo nie zostalo zakonczone

Starałam się wykazać logikę mojego myślenia, ale widzę, że czytasz tylko to, co pasuje do Twojej teorii. To jest właśnie fanatyzm i od razu wyjaśniam, że nie zarzucam Ci fanatyzmu. Uważam, że tego nie rozumiesz i chociaż od dłuższego czasu czytam Twoje komentarze, widzę, że wciąż (to Ty) masz klapki na oczach. Mam jednak nadzieję, że nie będziesz upierał się przy jedynie słusznym poglądzie, a zaczniesz dyskutować. Dyskusja polega na wymianie poglądów, staraniu się o zrozumienie drugiej strony i może czasem przyznaniu racji, a nie negowaniu wszystkiego co brzmi inaczej niż sobie założyłeś. To co nazywasz słowotokiem, jest tłem sytuacji. Przecież w komentarzach nie chodzi chyba o obrzucanie się błotem, tylko o porozumienie społeczeństwa, skoro władza nie potrafi. Kiedyś dyskutowano na wiecach, dziś służy do tego internet, ale trzeba umieć dyskutować.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 16:04

...zaczniesz dyskutować...

Pani chyba sie tylko wydaje ze dyskutuje.
Nie mozna przeciez nazwac dyskusja pisanie na tematy niezwiazane z tematem dyskusji.
Pani to robi.
A moze Pani zapomniala o czym jest dyskusja.
Przypomne ze dyskusja jest o Pani stanowisku ze, katastrofa smolenska nie byla wynikiem zamachu.

to nie jest prawda

A ponizsze to kto napisal?

Jak słyszę słowo "zamach" w stosunku do katastrofy Smoleńskiej, to ręce mi opadają.

Czyli co, rece Pani opadaja poniewaz Pani uwaza ze byl to zamach?

Zwrocilem Pani uwage ze pisanie dzisiaj ze byl to zamach albo nie byl jest pozbawione podstaw w faktach bo zadne sledztwo nie zostalo zakonczone.
Pani natomiast krytykuje osobe ktora twierdzi ze to byl zamach a wiec stawia sie Pani po stronie przeciwnikow tej teorii.
Bez sensu jest wie Pani bicie sie piesi i udowadnianie wszytkim ze jest Pani bezstronna.
Pani nie jest bezstronna i widac to we wszystkich Pani komentarzach.

Niech Pani tez zauwazy ze bycie stronniczym nie jest zadna wada, natomiast bycie stronniczymi i wmawianie innym ze tak nie jest jest objawem hipokryzji.
tesa1959 / 2010-11-10 16:26 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ciągle słyszę o tym, że zamachu dokonał Tusk i PO, więc tak to zrozumiałam w kontekście wcześniejszych komentarzy. Napisałam przecież
Ja, w przeciwieństwie do
niego podejrzewałam Rosjan i nadal uważam, że jeśli to był zamach, to
tylko z tej strony
A więc może naucz się czytać ze zrozumieniem całość wypowiedzi, a nie stwierdzenia wyrwane z kontekstu. To tylko skromna uwaga - bez podtekstów.
Dobrze wiem o czym się dyskutuje, ale dyskusja nie polega tylko na powtarzaniu w kółko tego samego. Skoro widzisz mnie jako stronniczą, to trudno. Więcej nie zamierzam Cię przekonywać.. Ciebie nic nie przekona.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 16:48
Zabawna Pani jest.
Innym zarzuca pani ze nie czytaja ze zrozumieniem a sama czytajac rozumie cos innego niz jest napisane.
Pani sie zwyczajnie probuje wykrecic z glupoty ktora napisala bo zabraklo odwagi aby sie przyznac do bledu.

...stwierdzenia wyrwane z kontekstu.

Prosze zacytowac te stwierdzenia ktore wyrwalem z kontekstu.
tesa1959 / 2010-11-10 17:09 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Zwroce jedynie Pani uwage na to ze przedwczesne wykluczanie teorii
zamachu jest wlasnie podejmowane przez tylko jedna strone a Pani podobno
nie jest za zadna strona.

to są Twoje słowa w odpowiedzi na moje, a to moje trochę dalej. Nie pamiętasz co czytałeś wcześniej, nie umiesz ogarnąć całościowo wypowiedzi, odnosisz się tylko do ostatniego komentarza nie biorąc pod uwagę poprzednich moich wypowiedzi.
Ja, w przeciwieństwie do
niego podejrzewałam Rosjan i nadal uważam, że jeśli to był zamach, to
tylko z tej strony.

W dyskusji należy pamiętać, o czym ktoś wcześniej mówił, a jeśli się nie pamięta to wrócić do tego.
Zabawna Pani jest.

jeążeli przyznanie się do pochopnej interpretacji czyichś słów uważasz za zabawne, to współczuję Twojemu otoczeniu. Człowiek dojrzały potrafi przyznać się, że się pomylił, źle odczytał, czegoś nie wie, nie rozumie i na pewno nie uważa, że pozjadał wszystkie rozumy.
Pani sie zwyczajnie probuje wykrecic z glupoty ktora
napisala bo zabraklo odwagi aby sie przyznac do bledu.

Właśnie przyznałam się, ale nie do głupoty, tylko do zbyt pochopnej interpretacji , bo ciągle słyszę oskarżenia o zamach rządu
Ciągle słyszę o tym, że zamachu dokonał Tusk i PO, więc
tak to zrozumiałam w kontekście wcześniejszych
komentarzy. (patrz moja wypowiedź 16:26:01)

To jest właśnie moje przyznanie się,a nie wykręt, którego nie zrozumiałeś. No i co? Przyznasz się, że nie zrozumiałeś, czy dalej będziesz napadał na mnie?
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 17:22
Jest Pani specjalistka od manipulacji.
Gdyby rzeczywiscie Pani dokonala nadinterpretacji wypowiedzi:

Straciłbyś kogoś bliskiego w zamachu, to byś zrozumiał.

to w Pani do niej komentarzu bylby chociaz slad dowodu na ta nadinterpretacje.
Nie ma jednak nic na temat zamachu dokonanego przez Rosjan a jest jedynie krytyka teorii o zamachu.

Jak słyszę słowo "zamach" w stosunku do katastrofy Smoleńskiej, to ręce mi opadają.
Poi co zamach, skoro było wiadomo, że w drugiej kadencji będzie inny prezydent? Po
co zamach na tylu wspaniałych ludziach, którzy nikomu nie zagrażali? Dla zmylenia
przeciwnika pozbywa się swoich przyjaciół? A może to J. Kaczyński dokonał zamachu,
bo chciał zostać prezydentem (sarkazm - wyjaśniam dla tych, którzy wszystko
rozumieją dosłownie).

Cytuje w calosci aby Pani nie zarzucila mi wyrywania z kontekstu
Niech wiec Pani przestanie mataczyc i przyzna sie ze jest osoba stronnicza.
To nie boli bo prawda wszystkich wyzwoli.
tesa1959 / 2010-11-10 18:35 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Znasz takie powiedzenie: Pop swajo, czort swajo (nie piszę cyrylicą, bo obawiam się, że nie będziesz umiał przeczytać. Twoje zapatrzenie tylko w jedną stronę, albo ograniczone myślenie są niereformowalne. Mówiłam, że należy pamiętać WSZYSTKIE wypowiedzi. Dodaj do tego cytatu
Ja, w przeciwieństwie do
niego podejrzewałam Rosjan i nadal uważam, że jeśli to
był zamach, to
tylko z tej strony.

może zrozumiesz o czym mówię, Jeśli nie, to trudno. I tak dobrze, ze w komentarzach (nie mówię o Twoich) nie ma już obelg w czyimkolwiek kierunku.Są tylko zarzuty, ale do tego każdy ma prawo, jednak trzeba rozmawiać, aby rozwiać wątpliwości. Rozmawiać, a więc przemyśleć punkt widzenia drugiej strony.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 18:44
Pani jest niereformowalna.
Dyskusja dotyczy Pani pierwszej wypowiedzi bo dalsze Pani wypociny to tylko proby zatuszowania babola popelnionego w pierwszej wypowiedzi.

Ja, w przeciwieństwie do niego podejrzewałam Rosjan i nadal uważam, że jeśli to
był zamach, to tylko z tej strony.

Niech Pani zacytuje gdzie ON podejrzewal kogos konkretnego za ten zamach.

Pani czyta teksty ktorych nie ma a potem te swoje majaki komentuje.
Mysle ze to sie da leczyc ale pewnosci nie mam.
tesa1959 / 2010-11-10 18:54 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Właśnie przyznałam się, ale nie do głupoty, tylko do
zbyt pochopnej interpretacji , bo ciągle słyszę
oskarżenia o zamach rządu
Ciągle słyszę o tym, że zamachu dokonał Tusk i PO, więc
tak to zrozumiałam w kontekście wcześniejszych
komentarzy. (patrz moja wypowiedź 16:26:01)

To jest przyznanie się do nieuważnego przeczytania.; Czy Ty w końcu zaczniesz czytać całościowo? Nie uważam, że jestem nieomylna (do czego SIĘ PRZYZNAŁAM), a Ty dalej swoje. Albo nie rozumiesz, albo jesteś jak nadęty balon, który wszystko wie najlepiej i ma zawsze rację. Ile razy mam to powtarzać. Nie mam zamiaru dalej udowadniać, że nie jestem garbata.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 18:58

Czy Ty w końcu zaczniesz czytać całościowo?

To znaczy jak?
Czytac cos czego nie ma?
Interpretowac cos czego nie ma?

Pani przyznawanie sie do bledu polega na biciu sie w cudze piersi i obrazaniu dyskutanta.

Gratuluje samozadowolenia.
velandil / 2010-11-10 11:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zamach, to Ty robisz swoją wypowiedzią na inteligencję tych, którzy to czytają
sklave / 83.2.33.* / 2010-11-10 11:37

zamach

a może próba politycznego seppuku tylko przedobrzone??????????
Juszczence powiodło się.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 14:12
Na sobie wyprobowales ale nie pomoglo?
lupuss / 193.109.225.* / 2010-11-10 16:07
elo mój ulubiony komentarzysto, czyli zgadzasz się że próba samobójcza to też zamach ??
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 16:13

....zgadzasz się że próba samobójcza to też zamach ??

Ten wniosek to skad wyciagnales? Z kibla?
lupuss / 193.109.225.* / 2010-11-10 16:29
ale dlaczego tak niegrzecznie się zwracasz co ?? kultury trochę i pytaniem na pytanie się nie odpowiada
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 16:51

kultury trochę

Look who is talking.

Czy ty myslisz ze jak na koncu zdania napiszesz pytajnik to bedzie to pytanie?
Czy Michnik cie tego nauczyl?
lupuss / 193.109.225.* / 2010-11-10 16:55
jest mała różnica między ironią a zwykłym chamstwem, robisz sie na wielkiego inteligenta, ludzi pouczasz a sam co ???
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 16:57

jest mała różnica między ironią a zwykłym chamstwem

Ty tej roznicy nie potrafisz zauwazyc wiec nie krytykuj innych.
lupuss / 193.109.225.* / 2010-11-10 17:09
czyli "a sam nic" hehe odwracanie kota ogonem masz opanowane do perfekcji
tesa1959 / 2010-11-10 18:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Masz rację. @@@ nie przyjmuje do wiadomości nic poza swoim punktem widzenia i wszystkie wypowiedzi potrafi przedstawić opacznie.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 18:54
No i znalazla Pani bratnia dusze w kims kto tak jak Pani wklada w usta innych slowa ktorych nie powiedzieli a potem komentuje te swoje majaki.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 17:25
Opamietaj sie choc troche.
Wypisujesz jakies glupie teorie na moj temat a nastepnie sie obrazasz jak cie pytam skad ten crap wyciagnales.
Juz ci kiedys napisalem jakie sa objawy choroby ktorej nazwe wybrales na swoj nick.
Potwierdzasz te objawy kazdym swoim wpisem.
tesa1959 / 2010-11-10 18:44 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale choroba to lupus, a nie lupuss. Nawet tego nie rozróżniasz.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 18:46
Tak jak lupus Pani chorobe tez sie chyba da leczyc.
Pierwszym krokiem na drodze do wyleczenia jest przyznanie ze jest sie chorym.
Niech Pani wreszcie zrobi ten pierwszy krok.
tesa1959 / 2010-11-10 18:59 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dlaczego w tym wypadku atakujesz mnie? Przecież tylko zwróciłam słuszną uwagę, że autor nie posługuje się nazwą choroby.Przykro mi, ale Twojej choroby nie da się wyleczyć. Nie chciałam jej nazywać, ale sam tego chciałeś. Głupota nie ma granic i nie jest uleczalna.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 19:16
Pani choroba jest nieuleczlna bo nie da sie wyleczyc kogos kto nie dopuszcza do siebie faktu ze jest chory.
Pani choroba polega na wygorowanym mniemaniu o siebie i nie dopuszczanie zadnej krytyki.
Pani komentowanie mnie do osob trzecich jest wlasnie takim objawem Pani choroby.
tesa1959 / 2010-11-10 20:26 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Pani komentowanie mnie do osob trzecich jest wlasnie
takim objawem Pani choroby.

W jakim języku jest to zdanie? Dlaczego mnie atakujesz od samego początku?
Pani choroba polega na wygorowanym mniemaniu o siebie i
nie dopuszczanie zadnej krytyki.

Już rozumiem. Ty masz po prostu kompleksy. Człowieku, opanuj się, bo w ten sposób nic nie osiągniesz, a tylko zrazisz do siebie nawet najbliższych. Choć raz postaraj się zrozumieć, że to jest rada, a nie atak czy obelga. Spójrz na świat bardziej przyjaźnie, bo kompleksy zabijają.Skąd to stwierdzenie, że mam wielkie mniemanie o sobie? Przecież ani razu nie powiedziałam, że tylko ja mam rację, przyznałam się do pochopnego komentarza, co Ty uważasz za moją wadę. A może chcesz mnie wyprowadzić z równowagi swoimi atakami. Zapewniam Cię, że to się nie uda i nie zamierzam Ci więcej odpowiadać, bo to nie ma sensu.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 20:55
W ponizszym cytacie z Pani wypowiedzi widac wyraznie Pani stronniczosc.

Staram się sięgać po różne źródła: uznawane za prawdziwe i nieprawdziwe. Po to Pan Bóg dał mi rozum, a sama zdobyłam wyższe wykształcenie, aby samodzielnie myśleć i wyciągać wnioski, a nie iść ślepo za Kaczyńskim i o. Rydzykiem...

Gdyby na koncu dopisala pani jeszcze Tuska i Komorowskiego to moglym uwierzyc w Pani obiektywizm a tak to ten obiektywizm to tylko w Pani wygorowanym wyobrazeniu o sobie nie majacym nic wspolnego z rzeczywistoscia.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-10 20:50

Ty masz po prostu kompleksy

To nie ja komentuje Pani wypowiedzi do osob trzecich w poszukiwaniu bratnej duszy w krytykowamiu.
Pani to robi.
Niech Pani popatrzy w lustro i powtorzy -
Ty masz po prostu kompleksy

Najnowsze wpisy