Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pomoc dla frankowiczów. Duda: banki powinny być za nią odpowiedzialne

Pomoc dla frankowiczów. Duda: banki powinny być za nią odpowiedzialne

Wyświetlaj:
z_boku / 31.6.142.* / 2015-08-17 22:42
Chyba obudziłem się w czasach stalinowskich, jeżeli urzędnik państwowy mi mówi JAKI MOGĘ MIEĆ ZYSK !!! OCZEKUJĘ OBNIŻENIA wynagrodzenia prezydenckiego w związku z wyrównywaniem siły nabywczej Polaków i obniżaniu kominów płacowych urzędników państwowych /zwłaszcza za opowiadanie bajek BEZ POKAZYWANIA SPOSOBU ICH REALIZACJI/
Majabbbb / 5.172.236.* / 2015-08-17 22:41
Mocne słowa - miejmy nadzieje ze nie zostaną rzucone na wiatr tylko nastąpi realna pomoc!
Piotrek414 / 79.173.4.* / 2015-08-17 22:41
Skoro pan Duda jest prezydentem Polski to wypadało by się nauczyć naszego wspaniałego języka. Opłaty mogą być "jednymi z najwyższych" lub "absolutnie najwyższymi", połączenie tych fraz to jakiś potworek i to absolutnie pozbawiony logiki.
inteligentny / 87.205.149.* / 2015-08-17 22:40
Oszukał mnie agent z firmy Kosmiczne Nieruchomości. Kupiłem od niego działki roponośne na Księżycu za 250 tysięcy euro. Inwestycja miała się szybko zwrócić. Niedawno okazało się, że zostałem haniebnie oszukany!!! Proszę o pomoc!!!
spoko1 / 2015-08-17 22:39
mistyczna czekolada


najlepiej zwalic wszystko na niedouczonych ekonomii klientów tani chwyt, ale to nie przejdzie w Polsce i nie przejdzie w Europie.


klienci są najmniej winni. To są konie w zaprzęgu. Banki są woźnicą. Pytanie dotyczy wozu i właściciela, bo woźnica, może ale nie musi być współwłaścicielem. Coś Rycerze Okrągłego Stołu się nie ujawniają !!!
jarekka146 / 37.248.255.* / 2015-08-17 22:39
za wszystko zapłacą klienci banków, czyli wszyscy ci którzy z frankiem nie mają nic wspólnego, jeżeli chcą pomagać frankowiczą niech pomogą wszystkim którzy maja problem ze spłaceniem kredytu hipotecznego, nie dzielmy na lepszych i gorszych kredytobiorców. i niech pan prezydent nie wciska kitów ze zapłacą za to banki nie rób z nas debili, tylko ciemnota w to wieży i głosuje na niego.
złotówa / 77.253.104.* / 2015-08-17 22:38
po to jest bank żeby zarabiał ,po to się prowadzi firmę ,sprzedaje towary i usługi żeby zarabiać a jak ktoś jest idiotą to niech się nie pakuje w tak poważne kredyty do tej pory frankowicze też zarabiali bo wiedzieli że biorąc kredyt we frankach mają niższą ratę a każdy biorąc kredyt ma świadomość ryzyka bo nawet biorąc kredyty w złotówkach jest ryzyko wzrostu raty (w dniu podpisania umowy 640 a co 3 miesiące tak podnosili że doszło nawet do 1100zł i o tym też mnie nikt nie informował ale biorąc kredyt na 20,25,30,35 lat wszystkiego można się spodziewać i pewniejsza jest własna waluta i niech nikt nie udaje niewiniątka i składa wszystko na banki bo każdy świadomie podpisywał umowę a ile banki zarabiają na zł to tego nikt nie liczy bo większość baranów z polityków też wzięła kredyt we frankach i chcą sobie dobrze zrobić
a.b.c / 83.15.140.* / 2015-08-17 22:42
cała prawda, reszta to tylko tłumaczenie naiwnych
zgwałcony moralnie / 87.205.149.* / 2015-08-17 22:37
Myślałem, że banki są po to, by pomagać ludziom wykształconym, z klasą i z wielkich miast a nie po to, by zarabiać. Zostałem oszukany! Proszę o pomoc!!!
wykształcony i z klasą / 87.205.149.* / 2015-08-17 22:36
A mnie oszukali w Totolotku. Zadłużyłem się na pół miliona, bo Pani, która sprzedawał mi system - elegancka i z klasą - mówiła, że wygrana jest pewna. Uwierzyłem i trafiłem tylko "trójkę". Proszę o pomoc.
mistyczna czekolada / 88.156.129.* / 2015-08-17 22:34
to banki za swoją głupotę udzielania kredytów walutowych mają po prostu zwalic całą winę na klientów, tylu ekspertów w bankowości pracuje i żaden z mądrali nie doszedł do tego, że ta polityka kredytowa za kilka lat się zacznie rozpadac? Pytanie do Panów Prezesów :D........ Panie i Panowie ryzyko jest po obu stronach, najlepiej zwalic wszystko na niedouczonych ekonomii klientów tani chwyt, ale to nie przejdzie w Polsce i nie przejdzie w Europie.
biedny327 / 87.205.149.* / 2015-08-17 22:33
Pożyczyłem pieniądze od mafii. Liczyłem na uczciwe warunki. Ja też potrzebuję pomocy!!!
Jacek59 / 83.8.208.* / 2015-08-17 22:39
A jesteś zwolennikiem dudy czy tylko uczciwym Polakiem ?
narodowy bareizm / 87.205.149.* / 2015-08-17 22:49
Jestem zwolennikiem Pana Barei, który w Polsce jest wiecznie żywy, podobnie jak polactwo. Zbierzcie się wszyscy i zdemolujcie Warszawę jak górnicy. Na pewno coś wyszarpiecie. A scenariusz grecki i tak Was, moi drodzy, nie ominie. Z takimi elitami, z takim narodem to pewne jak zniknięcie ostatniej paróweczia hrabiego Barry Kenta. Jak to mówił papież B XVI po polsku: "poszdrafiam".

PS: Jeśli idzie o moją uczciwość, to do pięt nie dorastam przeciętnemu polskiemu frankofilowi ;)
Dudu614 / 194.146.217.* / 2015-08-17 22:32
Zamiast zajmować się bzdurną pomocą tym którzy brali kredyty w CHF bez przymusu to może ktoś sie zainteresuje czemu polski Bank Pocztowy ma zabronioną sprzedaż kredytów hipotecznych. To dopiero ciekawy materiał na artykuł.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Leszek-Lesiu / 83.145.153.* / 2015-08-17 22:30
Jeżeli bankowcy obawiają się destabilizacji sektora bankowego, to niech zrezygnują z kosmicznych, niczym nie uzasadnionych wynagrodzeń. Za taką pracę jaką wykonują powinni otrzymywać najniższe wynagrodzenie krajowe, może wtedy odzyskaliby rozum i zdrowe myślenie. Kupa szubrawców.
Art87 / 89.72.98.* / 2015-08-17 22:37
Popracuj na kasie w banku - zobaczysz te "kokosy". Telefoniści Orange zarabiają więcej. Poczytaj raport wynagrodzeń specjalistów w bankowości, naprawdę nie odstają od tych, gdzie wymagane jest wykształcenie wyższe. Warto czytać i się dokształcać, a nie pleść bzdury!
i tak jest po was / 87.205.149.* / 2015-08-17 22:57
To akurat prawda, pod względem chędożenia tubylców zagraniczny kapitał handlowy jak i bankowy traktuje sprawiedliwie zarówno swoich klientów jak i pracowników - dupczy wszystkich jednako, dodatkowo napuszczając jednych na drugich. Wiem, bo znam zarówno pracowników banków jak i pracowników sklepów sieciowych. Mało tego, wszyscy są ze sobą w zmowie płacowej, dlatego przechodząc z jednej sieci do drugiej, z jednego banku do drugiego lądujesz mniej więcej w tej samej kupie. W każdym mieście dyrektorzy wszystkich sieciówek wiedzą ile zarabiają pracownicy w innych. Podobnie jest z bankami. Zresztą skoro Apple, Adobe, Google i Intela mogli się dogadać między sobą w sprawie płac i zatrudniania ( np. nie przyjmowanie pracowników konkurencji i ustalenie podobnych stawek ) to czemu nie mieliby tego robić inni?
nowoczesny / 87.205.149.* / 2015-08-17 22:30
Wziąłem pożyczkę w Providencie. Pani powiedziała, że będzie dobrze. Uwierzyłem, bo mam wyższe wykształcenie i jestem nowoczesny. Ja też chcę pomocy! Poa tym popieram Pana Korwina i jak najmniejszą interwencję państwa w rynek. I że chcącemu nie dzieje się krzywda tyż popieram.
koloolo / 188.146.130.* / 2015-08-17 22:30
Dorosłych ludzi trzeba traktować stosownie do ich wieku a nie jak nieodpowiedzialne dzieci.
A pieniądze w bankach to są pieniądze Polaków,mam nadzieję,że ci pisobolszewicy swoich spoconych łap na nich nie położą.

Najnowsze wpisy