Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pomoc dla frankowiczów. Duda: banki powinny być za nią odpowiedzialne

Pomoc dla frankowiczów. Duda: banki powinny być za nią odpowiedzialne

Wyświetlaj:
polak a nie żyd / 89.74.107.* / 2015-08-17 23:17
a ja mam kredyt we frankach i chciałbym tylko aby banki udowodniły że pożyczałem franki prawdziwe a nie wirtualne że banki faktycznie posiadały walutę. A ty wielce zirytowany , kredyt1 czy frajer 1 jesteście zaszczanymi krótkowzrocznymi lemingami i jeszcze pewnie nie możecie spać po nocach bo A1 jest bezpłatna w weekend a A4 czy A2 nie
. No chyba że akurat skorzystaliście z podniesionej bramki to jest ok. KUMACIE???
lichwalichwalichwa / 46.215.57.* / 2015-08-18 00:01

a ja mam kredyt we frankach i chciałbym tylko

by został zlikwidowany spread!!!! i cała moja kasa z tego haraczu wymyslonego przez chazarską dzicz - rróciła do mnie co do grosza!
loolmania / 89.71.21.* / 2015-08-17 23:28

olak a nie żyd
89.74.107.* 2015-08-17 23:17
a ja mam kredyt we frankach i chciałbym tylko aby banki udowodniły że pożyczałem franki prawdziwe a nie wirtualne że banki faktycznie posiadały walutę. A ty wielce zirytowany , kredyt1 czy frajer 1 jesteście zaszczanymi krótkowzrocznymi lemingami i jeszcze pewnie nie możecie spać po nocach bo A1 jest bezpłatna w weekend a A4 czy A2 nie
. No chyba że akurat skorzystaliście z podniesionej bramki to jest ok. KUMACIE???


zarabiasz w złotówkach to bierz kredyt w złotówkach a nie płacz potem żeś biedny i nieszczęśliwy, nikt ci tego kredytu nie wciskał na siłę więc dlaczego za pośrednictwem państwa my mamy twój kredyt spłacać nieprzewidujący dupku
Piotr nacjonalista / 178.36.61.* / 2015-08-17 23:59
polecam przeczytać jeszcze raz (ze zrozumieniem)-nie musisz ani TY ani Wy spłacać jakiegokolwiek kredytu, ani za pośrednictwem Państwa, ani bezpośrednio. "Polak a nie żyd" chce tylko aby bank pokazał kwity, że w momencie udzielania kredytu walutowego (nie ważne frank czy Euro itd) miał odpowiednią ilość walut w depozycie. Skąd w tym narodzie tyle zawiści i niechęci do innego Polaka? Jeśli byłbyś zainteresowany poszerzeniem swojej wiedzy na temat funkcjonowania banków, serdecznie polecam film na youtubie "MONEY AS DEBT", trzeba znaleźć wersję z polskimi napisami. Może wtedy zobaczysz jak szkodliwa dla gospodarki (a więc pośrednio także dla Ciebie) jest ta LICHWA. Pozdrawiam
cash&carry / 38.95.108.* / 2015-08-17 23:15
Jak brali to niech sami płacę jak nie będą płacić niech komornik się nimi zajmie.
Frajer1 / 85.193.197.* / 2015-08-17 23:14
AYAX nie politykuj . W 80 latach zobaczcie ile krotnie więcej zarobki wynosiły np. w Norwegii . . . 600 krotnie mili państwo ! Tak 600 krotnie więcej niż w Polsce
AYAX / 31.183.144.* / 2015-08-17 23:10
Szanowni Państwo , czy pamiętacie numer wycięty przez banki , akceptowany przez pana Balcerowicza z dolarem ..? Sam stałem się ofiarą dolara , ale szybko kiedy zobaczyłem , że cały czas rośnie w górę zamieniłem na złotówki mimo zapewnień " ekspertów " żeby tego nie ruszać . Manewr po latach i technika taka sama , tym razem z frankiem ..! Kto z polskich WŁADZ pozwolił na taki numer ..? Kto pozwolił na lichwę w bankach działających w Polsce ..? Ustalenie nazwisk tych " wybrańców Narodu " , nie powinno być trudne ..! A wtedy obciążyć tych cwaniaczków , zaś bankom zakazać działalności w POLSCE natychmiast . Utworzyć dwa , może trzy polskie banki i jeden uczciwy o uznanej renomie w świecie bank z kapitałem zachodnim i wszystko . Te parabanki , gary , kołdry i tm podobną działalność natychmiast wstrzymać i zakazać działać . Przegnać wszystkich tych co to namawiają i podpuszczają obywateli tylko po to , aby ich szefowie mogli mieć gigantyczne wynagrodzenie . Co by nie powiedzieć sektor bankowości musi zostać natychmiast zreformowany i sprowadzony do poziomu normalności w polskim życiu . Nie wymaga to dużych nakładów tylko odpowiednich ustaw i szybkiego , zdecydowanego działania i wszystko się wyrówna , czego życzę panu PREZYDENTOWI i nam OBYWATELOM RP ..! Nie bójmy się działać jeżeli chodzi o słuszne sprawy . Przecież krótkie spodenki , już dawno zostały za nami ...
eox / 31.182.95.* / 2015-08-17 23:42
A teraz przypomnijcie sobie, KTO zakazał lichwy i wyklął wszystkich lichwiarzy
Frajer1 / 85.193.197.* / 2015-08-17 23:09
Dlaczego Państwo ma płacić za błędy ? Ile firm splajtowało za żle podjętą decyzję i za to też ma cały ogół zapłacić ? Sami sobie odpowiedżcie
JahG / 91.231.25.* / 2015-08-17 23:08
SPOKO1 jesteś naznaczony, każdy kto spotka taki nik będzie wiedział z kim ma do czynienia. Bankowa mafia może sobie takich smutasów zatrudniać, którzy oprócz przeklejania podesłanych fragmentów tekstów i usuwania nieprzychylnych postów nic innego nie potrafią. Mam nadzieję, że nikt nie będzie czytał tych żenujących wypocin .........
zirytowany / 109.196.150.* / 2015-08-17 23:05
jaka pomoc frankowiczą????a pomoc innym kredytobiorcą??? czym oni sie różnią ???? tym że wzięli normalne kredyty w pln i rzetelnie je spłacając...też mogli "zaryzykować" i wziąć we frankach po to żeby zyskać....właśnie ZYSK jest powiązany z ryzykiem,tak samo jak STRATA...a jak się chcąc zyskać traci to trzeba było myśleć wcześniej że jest taka możliwość!!! a nie teraz prosić,a nawet błagać o pomoc...skoro mamy taki Chojny rząd to niech sprawiedliwie wszystkim kredytobiorcą pomoże a nie tylko niedorajdą....przecież każdy biorący kredyt ma swój rozum i wedle prawa powinien być dorosły!!!!!zamieszanie koło tego jest zatem żałosne!!!!ktoś gwarantował że frank nie pójdzie do góry,trzeba było sie liczyć z taką możliwością...proponuje nieudaczników odesłać na Syberie...kto wróci otrzyma pomoc...najsłabsze ogniwo trzeba eliminować bo osłabiają całość....pozdrawiam.kto za łapka
Kredyt1 / 83.168.75.* / 2015-08-17 23:04
A ja się pytam? Jak płaciłem za taki sam kredyt w złotówkach prawie dwa razy więcej to frankowicze się ze mnie śmiali. To ktoś robił aferę- nie, państwo mi pomagało? - nie.
Frajer 1 / 85.193.197.* / 2015-08-17 23:03
Kto został oszukany ? Kredyty we frankach były udzielane osobom o znacznych zarobkach i w większej kwocie niż np. 60.000 Osoby takie godziły się na takie ryzyko, sam brałem kredyt we frankach i nie marudzę, nie zrzucam winy na bank. Sam do niego zgłosiłem się, nikt na siłę mnie tam nie zaciągnął. Zainteresujcie się lepiej jak żyją dzieci w sierocińcach .
Janek Cygan / 87.205.149.* / 2015-08-17 23:03
Oszukali mnie!!! Banda złodziei, polskich decydentów! Pamiętacie te słowa i paszczę, która wyemitowała te dźwięki? Ja tak. To była twarz polskiego frankowicza.
Lidka626 / 83.11.217.* / 2015-08-17 23:01
Nie pozwolę się wrobić w czyjeś kredyty. Całe życie brałam kredyty, zawsze na miarę swoich dochodów i nigdy w obcej walucie. A Ci kombinowali, kombinowali i przekombinowali, cwaniaczki. Ich wina i rządzących że pozwolili bankom na bandyckie metody okradania naiwniaków.
grgeg / 83.27.71.* / 2015-08-17 23:04
Nie będę cię pytał o zdanie - zapłacisz i już
xxxx400 / 91.149.209.* / 2015-08-17 23:00
ten nasz nowy to jakiś dziwny jest Ja brałem kredyt w tym w czy zarabiam a on to chyba z kosmosu jest a co bank to na sile im to dał Brali bo była różnica i to duża a kto mi odda za te lata ten nowy D....l
qwerty161 / 79.191.183.* / 2015-08-17 22:58
Ten co wziął kredyt we frankach to może być równie dobrze piekarz który dostarcza wam chleb każdego dnia z rana. Najlepiej więc piekarnie zamknąć zwolnić 50 osób a wy sobie będziecie musieli jeździć do biedronki po pieczywo. Tylko dlatego że dał się bankowi naciągnąć.
endriiu / 89.77.4.* / 2015-08-17 22:58
zaczynam wierzy w tego prezydenta...

Najnowsze wpisy