Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pomoc dla frankowiczów. Kopacz nie ma wątpliwości, że to jej powinność

Pomoc dla frankowiczów. Kopacz nie ma wątpliwości, że to jej powinność

Wyświetlaj:
anka760 / 77.255.248.* / 2015-07-25 13:18
Policzyć ile frankow jeszcze zostało-przeliczyt to na złotówki,po kursie z dnia podpisania umowy-przedstawić zarzuty pracownikom banków,którzy doprowadzili klientów do niekorzystnego rozporządzenia majatkiem-osądzic i skazać,banki całkowicie pokrywaja koszt przewalutowania-odpowiadaja materialnie i karnie za oszustwa-brak franków,klauzule niedozwolone.Natychmiastowa wymiana prezesów banków,w których Polska ma większosć-rozwiazanie i postawienie zarzutów członkom KNF i zarządowi NBP za parasol ochronny na bankowymi spekulantami. Jeżeli jakiemus bankowi nie pasuje,to proszę zlikwidować swoje siedziby na terytorium RP . KONIEC.
ami332 / 94.78.162.* / 2015-07-25 14:13
Bzdury, bzdury, bzdury. Każdy kto brał kredyt podpisywał umowe na swoją odpowiedzialność, jeśli nie było go stać to miał nie brać - tym bardziej w walucie w jakiej nie zarabiał. Każdy durny nawet się oriętuje że waluta ma wahania a więc może tracić lub zyskać na wartości. Jeśli biorący kredyty we Frankach tego nie wiedzieli to znaczy że brali wszystko aby tylko im dać, z góry wiedząc że wątpliwe będzie że to spłacą albo że Frank straci na wartości i latami będą drwić z tych co brali złotówki. Dość dokładania kasy z podatków dla wszelkiej maści cwaniaków i nieudaczników - mówię tu o tych wszystkich co budują na terenach zalewowych, szkodach górniczych, osuwiskach. Stać Cię wybudować willę więc należy też zatroszczyć się o bezpieczeństwo a więc UBEZPIECZENIE NIERUCHOMOŚCI przed wszelkiego rodzaju kataklizmami (pożar, powódż).
mizar1 / 83.3.228.* / 2015-07-25 13:13
czytam i...nie WIERZĘ!

PANI PREMIER CHCE POMÓC FRANKOWICZOM!!!!!!!
WSZYSCY W POLSCE SĄ ZADŁUŻENI!!!!
CHCEMY POMOCY!!!!
ZA DUŻE ODSETKI, ZADUŻY KAPITAŁ DO ODDANIA, ZA KRÓTKI CZAS KREDYTOWANIA!!!!


LUDZIE! CWANIACZKOM POMAGAĆ?ŚMIALI SIĘ Z KREDYTOBIORCÓW W PLN???
GDZIE PRZEWIDYWALNOŚĆ, MĄDROŚĆ,GDZIE OGRANICZONE ZAUFANIE DO BANKÓW?
ŚLEPI GŁUSI NIEBYWALE BUTNI---PLACCIE I PŁACZCIE!!!!!

BO MY KREDYTOBIORCU W PLN TO ROBIMY!
POMOC?


DLA CHORYCH DZIECI!!!!
syl26 / 31.61.140.* / 2015-07-25 12:58
jeśli pomogą frankowiczom, to my "złotówkowicze" powinniśmy wyjść na ulice.nikt się nami nie przejmuje, a jeszcze niedawno płaciliśmy 0 400-500zł więcej.nikt nie myślał, żeby się do kogoś upominać o pomoc.nikt nikogo nie zmuszał, żeby brać kredyt we frankach... ustawa do TK.objaw dyskryminacji
Miś704 / 31.42.30.* / 2015-07-25 12:52
To ta co straszyła Polaków Grecją, tania populistka która ze strachu że przegra wybory, obiecuje wszystkim wszystko, oczywiście jak zwykle oszuka...
Frankis1299121 / 83.238.94.* / 2015-07-25 12:52
Jeśli pomagać to wszystkim zadłużonym, a nie tylko frankowiczom, i niezależnie od wielkości długu.
W przeciwnym wypadku będziemy mieli do czynienia z kreowaniem klasy uprzywilejowanej.
OKRADLI mnie ludzie z PO / 88.156.226.* / 2015-07-25 12:38
oddaj moje pieniążki z OFE
78965 / 89.67.39.* / 2015-07-25 12:32
Nie masz z czego się cieszyć bo my też wystąpimy by nam obniżono odsetki o dużą większą kwotę niż Frankowicze. Tez należy się nam pomoc rządowa ponieważ też nas skrzywdzono!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rysbazyli / 93.200.246.* / 2015-07-25 12:29
Pani Kopacz ..ty "pieniarko"...co robilas ostatnie pare lat ? ( oprocz "gaszenia " tzw pozarow..czyli niezadowolenia mieszkancow tego pier....kraju !) co pytam sie ?? TERAZ ..NAGLE od paru miesiecy ( po tym jak narod kopnol cie i po w ta zwiot.... d.....e zaczelas "dzialac " to prawdziwy policzek dla narodu !!
ediwalenty / 84.172.159.* / 2015-07-25 12:26
klamczuszka jaka aktywna a co ludzmi chorymi na raka maja umierac zgodnie z waszym prawem bo kto im pomoze .do lekarza specjalisty dostac sie granicyy z cudem ,trzeba was rozliczyc za niedole Poalkow
Roy OO1 / 89.71.161.* / 2015-07-25 12:22
Kopacz tak pragnie pomóc "frankowiczom" jak ja pragnę wyć po nocach razem z wilkami. Przecież to zwykła chamska propaganda i pic na wodę . Chodzi tylko o kilka tysięcy głosów na platfusów. Ot i cała prawda.
Irena1025 / 93.105.236.* / 2015-07-25 12:19
Dlaczego to państwo ma pomagać frankowiczom? (w domyśle my wszyscy). Niech sprawę prostują banki, jeśli manipulowały klientem, no i ten co kredyt wziął niech go sobie spłaca. Ja mam kredyt w złotówkach, straciłam pracę i zaniedbałam spłacanie rat. Komornik nie daje mi spokoju i nie ma nikogo, kto by pomógł. Pożyczyłam - muszę oddać. Z nawiązką, bo bank odmawia ugody, a firma windykacyjna, sąd i komornik mają zarobek. I idę o zakład, że takich osób w kraju jak ja, co brali kredyty nie na kupno wielkiego mieszkania, budowę domu, ale na przeżycie, jest wiele. Państwo ma stwarzać warunki, by jego obywatele mieli pracę i nie musieli pożyczać na jedzenie, szkołę czy ubranie. Nade mną nikt się nie lituje. I jak po raz kolejny słyszę jacy ci frankowicze biedni, to mi się robi niedobrze. A tak z innej beczki: to też sposób na to, aby nas w społeczeństwie skłócić. Skłóconym narodem rządzi się wygodniej.
yubel / 84.227.172.* / 2015-07-25 12:16
Szanowni Państwo to wszystko jest ustawione! ci ludzie grają w jednej drużynie na rozbicie jedności kredytobiorców walutowych. To jest perfidna gra i manipulacja opinią publiczną. wszystko w szczegółach jest obgadane i zaplanowane.
X CZAPOT / 83.145.188.* / 2015-07-25 11:57
Martwię strasznie, że ci co mają domy i luksusowe "suwy" na kredyt mają kłopoty ze spłatą.... po pierwsze nic to mnie nie obchodzi, po drugie mogą sprzedać "suwy" i jeździć tramwajami na angielski, basen i gitarę dla córki./Z tych ogrodzonych, oddalonych osiedli/ Następne rozwiązanie to zostanie bezdomnym /jak tysiące w Polsce/, i model przedwojenny....strzelić sobie w łeb...
jot / 83.26.2.* / 2015-07-25 11:46
Baby do garów. Obie panie - Szydło i Kopacz - kompromitują swoją płeć głupotą.
obserwer / 89.67.228.* / 2015-07-25 11:45
POwskie trolle jak zwykle probują wmawiać że to reszta społeczeństwa poniesie koszty pomocy frankowiczom.Tymczasem to banksterzy musą mieć zmniejszone lichwiarskie zyski a ograniczenie łupienia Polaków powinno dotyczyć i złotówkowców i pozostałych .Banksterzy nie myszą co rok wywozić po kilkadziesiąt miliardów nieopodatkowanych zysków rójnując finanse i rynek w Polsce.

Najnowsze wpisy