Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pomoc dla frankowiczów. Kopacz nie ma wątpliwości, że to jej powinność

Pomoc dla frankowiczów. Kopacz nie ma wątpliwości, że to jej powinność

Wyświetlaj:
plemnipotent / 89.69.194.* / 2015-07-26 10:11

Państwo polskie w sytuacjach nadzwyczajnych powinno się pochylić nad tymi, którzy brali kredyty

Jacyś wpływowi cwaniacy nabrali kredytów we frankach i teraz sobie załatwiają by to inni ponosili tego koszty !
6000_złodziej_albo_idiota / 78.8.248.* / 2015-07-26 10:08
Działania Pani Premier są nastawione na jeden, jedyny cel: "utrzymać się u władzy". Jeśli się to uda to powróci to samo co było przez ostatnie 8 lat. PO było/jest u władzy na tyle długo, że może być rozliczone przez wyborców za rzeczywiste, swoje dokonania. W wyborach podziękuję za osiem lat rządów a nie za cztery miesiące kampanii przedwyborczej. Umizgi PO w stronę tzw. "masowego" elektoratu są co najmniej niesmaczne bo NIGDY zwykły, pracujący ciężko etatowy pracownik/obywatel (np. ten ZWYKŁY kredyciarz czy inny nad którego losem się Pani Premier pochyla) nie był adresatem programu PO. Partia ta zwyczajnie nie będzie ich spraw w przyszłym sejmie reprezentowała.
Minister Bieńkowska jasno, kwotowo określiła od jakiego poziomu zasługuje się na jej szacunek a minister Nowak też pokazał jakie zegarki się w jego środowisku nosi. Etc, etc, etc, . . . .
Działanie Pani Premier jest charakterystyczne dla stanu paniki w obozie władzy. To zwyczajne odwracanie uwagi od tego co partia zrobiła przez minione dwie kadencje i próba zachowania posad z partyjnego nadania.
Dlatego tym bardziej w jakiekolwiek zmiany nie wierzę.
PO / 88.249.69.* / 2015-07-26 10:06
Nie mam nic przeciwko aby Pani Premier zapłaciła ze swojej kieszeni ale od mojej wara!!!!
Aleksander 49 / 84.10.79.* / 2015-07-26 10:02
Jeśli choć jedna złotówka zostanie przekazana z budżetu na pomoc dla ludzi, którzy chcieli mnie przechytrzyć i przez kilka lat mieli nieporównanie lepsze warunki spłaty, aniżeli ja, który kredyt wziąłem w złotówkach, to Pani Kopacz straci mój i mojej rodziny głos, a także zapewniam wielu set tysięcy innych, niczemu nie winnych ludzi. Z jakiej racji ja mam spłacać długi nierozsądnych ludzi, w tym wielu spekulantów.
rex12 / 83.29.137.* / 2015-07-26 09:33
Szasta pieniedzmi na lewo i prawo by utrzymac sie przy koryci.Na odchodnie wzieła miliard euro pozyczki w MFW nazywa się to niegospodarnosc .Za takie cos idzie sie do paki.Kopacz i Szczurek musza za to odpowiedziec bo to celowe psucie panstwa dla celów partyjnych.
POra / 83.8.112.* / 2015-07-26 09:32
Kredytobiorcy POdpisywali umowy bez przymusu, a zgodnie z KC ustawodawca daje możliwiość dowolność stosowania zapisów w umowach. Skoro były na początku umowy korzystne dla kredytobiorców, a po zmianie kursu okazały się niekorzystne to jest razykiem każdego podpisującego takie umowy. Jeżeli państwo wiedziało o metodach działania banksterów i nic z tym nie zrobiło, to najpier nalerzy rozliczyć koloborantów ze wszystkich szczebli z dożywociem włącznie tak jak w USA a potemdopiero myśleć o pomocy pożyczkobiorcą. Kto POniesie koszty żądań kredytobiorców jak zwykle społeczeństwo aby tylko koryto władzy niezrądu PO -PSL owskiego było pełne. Precz z defraudacją władzy i KOloborantami w jesiennych wyborach muszą POpłynąć jak najdalej.
rambo 997 / 217.172.240.* / 2015-07-26 09:30
Sto procent posłów,którzy wzięli kredyt,wzięli go we frankach i oto jest ta cała szopka.Im nie chodzi o pospólstwo,ale o swoje finanse.
megiiii / 37.152.18.* / 2015-07-26 09:29
To dlaczego nie pomaga się w spłacie hipoteki zaciągniętej w złotówkach tylko gnojom którzy za franki mają wszystko czego zwykły kowalski na oczy nigdy nie zobaczy.
brow26 / 83.30.132.* / 2015-07-26 09:11
Kopacz szasta pieniędzmi wszystkich Polaków na lewo i prawo.Cel jest tylko jeden;utrzymanie się "platfusów" przy władzy !
Preczzchamstwemwinternecie / 37.152.18.* / 2015-07-26 09:07
Treść wpisów na wp dotyczących PO sugeruje istnienie przemyślanego i sterowanego działania mającego na celu zohydzenie tej partii i rządu. Rozumiem bowiem, że ktoś może ich nawet nie lubić, ale zawsze z jakiegoś konkretnego powodu. Dziś hejtują przeciw niepisowskim pomysłom na pomoc tzw frankowiczom. Problem jest i to poważny, ale nawet propozycja premier Kopacz nie jest merytorycznym rozwiązaniem problemu, a tylko próbą zrzucenia problemów jednych na barki innych. Tutaj jednak dla tych harcowników powód się nie liczy, nie podejmują dyskusji merytorycznej, dla nich liczy się to aby było chamsko i prymitywnie. Oni wiedzą, że nie trafią z takim przekazem do ludzi mądrych. Ale przecież nie do tej grupy ludzi adresowany jest ten ich przekaz. Ktoś powie, co tam opinie na jakiś tam portalu. Niestety w Polsce ludzie nie czytają rzeczy poważnych, a właśnie takie bzdety, no i rośnie nam pokolenie mądrych inaczej.
torres525 / 83.27.250.* / 2015-07-26 09:25
Natomiast hejterzy popierający PO są super kulturalni - co Ty za bzdury wypisujesz. Pomysł PiS na pomoc dla "frankowiczów" obciąża banki a Kopaczowa proponuje, żeby na tą pomoc wydać publiczne pieniądze - ot różnica.
biedny emeryt / 178.235.55.* / 2015-07-26 09:07
Mam niejaką nadzieję, że po wyborach ta pani odejdzie w niebyt i nie będę musiał oglądać wreszcie jej facyjaty....
kolczyk / 78.8.219.* / 2015-07-26 09:04
Jako obywatel muszę pomagać spłacać kredyty nieodpowiedzialnym? ludziom i jako obywatel posiadajacy akcje banku drugi raz muszę? pomagać spłacać kredyty tym samym ludziom. Popier........ne prawo, popier..e państwo? To przez te wybory?
Paw61 / 217.144.223.* / 2015-07-26 09:02
Tak na prawdę to banki udzieliły kredytów w złotówkach. Często nawet nie miały franków, a była to tylko formalna operacja finansowa. Można kredytobiorcom frankowym pomóc poprzez przeliczenie iż od początku wzięli kredyty w złotówkach (tak jak inni obywatele). W wyniku tej operacji bank powinien im zwrócić to co nadpłacili gdy ich kredyt był niekorzystny, a oni z kolei powinni zwrócić kwoty, które zarobili gdy kredyt we frankach był dobrym biznesem. No i najważniejsze, nigdy więcej kredytów w obcej walucie na cele społeczne tj zakup mieszkania. A w tej całej sprawie to jest niewątpliwa wina państwa (rządu, polityków, posłów), że pozwolono na tego typu kredyty.
kolczyk / 78.8.219.* / 2015-07-26 09:08
Ale w tedy będą musieli dopłacić za ten początkowy okres spłaty, kiedy płacili ok. połowę mniej niż kredytobiorcy złotówkowi i śmiali się z nich jako frajerów.
Seb777 / 195.93.162.* / 2015-07-26 08:59
Kopacz powie Polakom wszystko co chcą usłyszeć żeby tylko zachować stołek !!!!!

Najnowsze wpisy