Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pomoc dla frankowiczów. Kopacz nie ma wątpliwości, że to jej powinność

Pomoc dla frankowiczów. Kopacz nie ma wątpliwości, że to jej powinność

Wyświetlaj:
ALA23465 / 93.105.158.* / 2015-07-25 18:50
To niech Pani Premier dołoży z swojej kieszeni, juz nie wie jak sie przypodobać przed wyborami
szkoda b..............., a ciekawe czy mi pomoze w spłacie kredytu w złotych.
ObserwatorRzeczywistosci / 94.251.215.* / 2015-07-25 18:50
Pani premier Ewa Kopacz powinna zostać postawiona przed Trybunałem Stanu. Dlaczego? Dlatego, że sprowadzając do Polski 2tys. emigrantów-terrorystów w ramach pseudo "europejskiej solidarności" staje się winna śmierci tych wszystkich Polaków, którzy zginą w zamachach zorganizowanych przez tych emigrantów. Ci ludzie nie znają nic oprócz biedy, smrodu i ubóstwa i z chęcią będą zabijać nas w imię Allaha. Za nic mają nasz styl życia i wartości - a ona chce im pomagać. Nie ma nic cenniejszego niż spokojny jednolity etnicznie i kulturowo kraj. Dziękujemy Pani Kopacz za jej pomoc - niech zejdzie z ekranu i z życia politycznego i się nie ośmiesza.
on962 / 46.182.184.* / 2015-07-25 18:28
ok gdzie sprawiedliwość nie mam nic przeciwko pomaganiu ale pomagać w nieskonczonosc jak ktoś w jajo leci tak jak grecyja nie mam nic przeciwko frankowiczom ale po co brali kredyt jak nie byli pewni czy go splaca ja nigdy nie bralem kredytu pracuje ciężko za granica mam male konto w Polsce i z tego tytułu ludi którzy porzyczaja jest może krach kiedyś w banku miałem około 6 procent rocznie dziś niecale 2 wiec kto stracil frankowicze i pozyczalscy czy ja odladajacy w banku pieniadze
Jak śliwka w kompot / 84.10.199.* / 2015-07-25 18:17
Co też nasza pani premier wyrabia. Możnym, którzy wzbogacili się na przekrętach chce umorzyć pożyczki a dla ludzi potrzebujących - biednych i chorych w tym inwalidów nie ma nic. ZUS zabiera im renty bo Państwa nie stać na pomoc. Za to pani Premier z gestem rozrzuca się w ciemno, to hazard. Pani Kopacz, kopie pani dołki .... !?
Nico621 / 31.2.77.* / 2015-07-25 18:11
Rząd i pani premier robią z siebie błazna swoimi decyzjami , nie zwracając uwagi na sprawy kraju ,ale by zdobyć poparcie wiedząc że i tak przegrają wybory
pascvale / 31.1.198.* / 2015-07-25 18:07
Kobieto, wstyd Ciebie słuchać, dwa słowa cztery kłamstwa. A co do pomagania, może zamiast dotować banderowców i ich potomków studiujących w Polsce, którzy na każdym kroku opluwają nasz kraj. Pieniądze te przeznaczyć dla bezrobotnych i ubogich.
OMFG / 89.69.2.* / 2015-07-25 18:05
Bierzesz kredyt w walucie w jakiej zarabiasz. Nie wierzę, że nie wiedzieli o tym frankowicze.
W tym kraju nie będzie lepiej dopóki, dopóty ta hołota z wiejskiej nie zrozumie, że obywatel zamożny to obywatel, który może wydać. Naród biedny nie wydaje i nie wspiera gospodarki. Ameryki nie odkryłem.
aa279 / 31.2.77.* / 2015-07-25 18:05
W takim razie ja również oczekuję pomocy pani premier ,kredyt mam w złotówkach
i płacę dużo pomoc też mi przysługuje skoro dostaną frankowicze
Obiecuję że będą również pozwy zbiorowe dla kredytów złotówkowych jeżeli dostaną pomoc frankowicze
Mi-Siu / 77.253.183.* / 2015-07-25 18:02
Pani premier chce pomagać biednym "frankowiczom"? Niech pomaga, ale ze SWÓJ koszt i swoich partyjnych kolesiów. WARA OD PODATNIKÓW. To nie oni brali kredyty. Czy "frankowicze" zapłacili podatek od różnic kursowych? Warto tej pani przypomnieć, że w POlsce emeryci płacą POdatki. Aby się żyło lepiej, POlytykom...
Nona / 37.128.78.* / 2015-07-25 17:59
Złodziejska szajka atakuje "państwo powinno pomagać" - póki co pomagali sobie nawzajem, złodziejom i bogaczom. Nagle sie obudzili bo wkrótce wybory? A ta POwska babuszka niech idzie krowy paść do Putina.
Obserwator. / 193.34.47.* / 2015-07-25 17:58
PO i PSL starają się,jak mogą,dla swoich własnych interesów a przede wszystkim,dla siebie.
mała władzia / 86.111.116.* / 2015-07-25 17:52
Mamy kolejną kandydatkę na świętą! Obejdzie się nawet bez tych wszystkich tradycyjnych korowodów KK. "Państwo powinno pomagać" śmiechu warte!
alfons k / 95.40.173.* / 2015-07-25 17:32
Żydówka wspiera żydowskie banki i znów manipuluje Polakami. Czego się nie robi dla utrzymania stołka nawet była u Papieża to przewrotne babsko.
gery cos / 185.78.148.* / 2015-07-25 17:29
Szkoda słów - to jest dopiero kiełbaska polityczna. Tyle lat nic nie robili, oszukiwali ludzi, kazali im pracować za psi grosz, zadłużyli kraj na 300 mld USD, śmiali się z Polaków ustami Bieńkowskie, oddali banki zachodniej lichwie i nawet ich nie opodatkowali - zdrada stanu, gospodarka leży, wóz się toczy póki unia daje parę groszy a co dalej? Oszukiwani prze banki i lichwę, oszukiwani przez polityków, Dość arogancji władzy, spiskowych teorii, dzikiej zdemoralizowanej pseudokultury , skorumpowanych polityków którzy otwarcie nienawidzą tego kraju (c..j d...a i kamieni kupa ), złodziei i nierobów w spółkach skarbu państwa, jesteśmy często wyzyskiwani przez pracodawców a ustanawiane prawo dla bogatych. Widać gołym okiem korupcję polityczną, widać klasę rządzącą, która chce zniszczyć wartość tylko po to, żeby przetrwać, mieć korzyści i zgromadzić majątki.
karabincm44 / 89.228.232.* / 2015-07-25 17:58
Brawo - wpis trafiony w punkt - 10000 % racji - kombinują jakby ogłupić naród by pozostać przy korytkach i wspierać zagraniczny kapitał w wyprowadzaniu z kraju kasy która winna zasilać nasz budżet.

Najnowsze wpisy