Forum Forum finansoweInne

Pomoc dla frankowiczów nie może odbijać się na sytuacji innych

Pomoc dla frankowiczów nie może odbijać się na sytuacji innych

Wyświetlaj:
toja561 / 89.230.85.* / 2015-09-15 14:56
dziady szwindlowo-zydowskie won z naszego kraju i żerujcie na ludziach
Gemin / 37.47.10.* / 2015-09-15 14:54
Boże, za co pokarałeś ten biedny ,prosty lud, że za prezydenta obrał sobie tego człowieka ? Lud tu nie gramotny, ale chyba i nie tak beznadziejny, by go obdarzyć takim przywódcą ...!!!
Real / 188.0.35.* / 2015-09-15 14:54
Panie Prezydencie. Umiar należy zachować zachować podczas każdej czynności, nawet tej najbardziej fizjologicznej, a podczas składania obietnic, zwłaszcza tych typowo populistycznych, szczególnie. W przeciwnym wypadku pozuje się na błazna. Czy warto tracić twarz dla kretynów ze swojej partii i kretyńskich wyborców?
Czytacz postów / 83.6.182.* / 2015-09-15 14:53
Wcale, że nie nierealne. Te propozycje to łupną wyłącznie w zarządy, rady nadzorcze i tych bankowych darmozjadów, gdym im ich akcjonariusze polecą po ich kosztach korporacyjnych i poprzycinają wszystko, co można. Przestaną się zajmować niszczeniem polskich instytucji finansowych, czyli SKOKów i ich przejmowaniem a zaczną prowadzić rzetelną działalność bankową.
Złotówkowicz / 46.169.1.* / 2015-09-15 14:53
Ja nie rozumiem w ogóle w czym rzecz? Jeśli ktoś kogoś oszukał to od tego jest do cholery sąd, natomiast jeśli ktoś zaciągał korzystny czy wręcz bardzo korzystny na ów czas kredyt, ale z dużym ryzykiem to sam sobie jest winien i nikt inny niż on sam za swoje błędne decyzje płacić nie powinien. Na chwilę obecną Frankowicze spłacają swoje kredyty sprawniej niż ludzie, którzy brali kredyt w złotówkach, bo w większości te kredyty we frankach brali ludzie majętni. Czemu więc ja mam dopłacać do mojego kredytu, by ktoś lekkomyślny kto się przez lata śmiał że ma tańszy kredyt (i to dużo) ode mnie nie był nagle stratny?
LolaJola / 46.112.251.* / 2015-09-15 15:04
Kredyty we frankach byly wciskane wszystkim jak leci. Nam powiedziano ze w zlotowkach to no niestety nie mamy zdolnosci kredytowe. Za to we franku - oooo inna sprawa. Dostalismy. Uwazasz ze chcielismy byc sprytniejsi? To Doradca Bankowy namawial nas na franka, kiedy chcielismy w zlotowkach. A jak nie chcielismy we frankach, to zlotowkowego nam poprostu odmowiono. I frank to byla nasza jedyna mozliwosc , nie cwaniactwo i nie spryt. Przez lata splacalismy jak Ty, nie smiejac sie co miesiac szyderczo pod nosem. To nie Ty mazsz teraz doplacic, tylko bank ma przestac krasc. A bank ciebie okrada tak samo, zawyzonym oprocentowaniem na kredycie zlotowkoeycm. Myslisz ze kredyt we franku byl tanszy? Nie - to kredyt w zlotowce byl (sztucznie i specjalnie) drozszy. (tak , jest roznica_) . Jestes tak samo okradany od lat jak my, frankowicze.
Złotówkowicz / 188.146.1.* / 2015-09-15 19:28
I własnie o tym mówię, jeśli ktoś Ci wcisnął kredyt we frankach "bo tak", to od tego jest sąd a nie że mam do Twojego kredytu dopłacać, bo ciężką naiwnością jest myśleć że banki pozwolą sobie na wyciągnięcie pieniędzy z portfela. Proponuję poczytać o czymś takim jak przerzucanie kosztów, ponad to wypadało by poczytać trochę o czymś takim jak stopy procentowe, inflacja, LIBOR czy WIBOR i wtedy będziemy mogli rozmawiać o kosztach kredytów. Poza tym najważniejsza zasada przy pożyczaniu pieniędzy mówi że w czym zarabiasz w tym pożyczasz, a takie głodne bajeczki że łojezu jaki to mój kredyt drogi to proszę ja Ciebie ale nie mnie wciskaj!
M505 / 83.17.159.* / 2015-09-15 14:49
"Oznacza to tyle, że całość kosztów przewalutowania musiałby pokryć bank". Szkoda, że "ekspert" nie informuje, że całość przychodów z tytułu wyceny kredytów (należności) po podwyższonym kursie franka wykazał również bank. W tym samym czasie kredytobiorcy ponosili zwiększone koszty.
Zuchu / 185.19.119.* / 2015-09-15 14:49
DLACZEGO MAM SPŁACAĆ CZYJEŚ DŁUGI??? KAŻDY KTO BRAŁ KREDYT WE FRANKACH LICZYŁ SIĘ Z RYZYKIEM ZMIANY KURSU. NIKT ICH K...A NA SIŁĘ NIE ZMUSZAŁ BY GO WZIĄĆ WE FRANKACH
Yrti222 / 92.42.113.* / 2015-09-15 14:54
A dlaczego uważasz, że będziesz musiał spłacać czyjekolwiek długi? Włącz myślenie a nie daj się manipulować.
frank de bor / 80.50.121.* / 2015-09-15 14:48
no i w końcu będzie porządek, biedne banki, jak one potrafią liczyć utracone zyski, bo nie zadne straty, żadnych franków nie było...palanty, a ty smieszny redaktorku wsadź se wiesz gdzie takie sponsorowane artykuliki, straty szacują maklerzy z mbanku...nie , no proszę was, to tak jakby Hitler zasiadał w lawie przysięgłych we własnym procesie....
ted148 / 83.3.75.* / 2015-09-15 14:43
mata co chceta - to kolejny klops - we frankach brali biedni? a jak był niższy i otrzymywali zwroty to też się dzielili? chyba fraki górują w PiS jak Skok to Skok
frankonia / 37.47.19.* / 2015-09-15 14:41
Kolejny sponsorowany artykuł. Przestaję wierzyć w rzetelność dziennikarską. Jak zwykle opinia jednej strony. Dom Maklerski ma Swoje interesy, by wyceny spółek nie spadały i nic tu z obiektywizmu Pana doradcy. Najpierw pisze o dużych stratach Banków, a później "że dotyczy to małej grupy społeczeństwa" śmiech...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Pionek Bankowy / 46.112.251.* / 2015-09-15 14:40
Banki przez ostatnie lata tak się tłusto dorobiły na kredytach Polaków, że mogą to na własny koszt przewalutować z samego zeszłorocznego zysku. ZŁOTÓWKOWICZE!! Banki świadomie dorabiają się na lichwie kursem franka, tak jak świadomie dorabiają się na sztucznie zawyżanym Wiborze w kredytach złotówkowych - także obywatelu, nie jedź po frankowiczach jeśli wziąłeś w złotówkach, bo Ciebie tak samo zrobili w ch.. bambuko.

Żadnej destabilizacji nie będzie, najgłośniej kwiczą jak zwykle najbardziej utuczone prosiaki. BANKI NA TO STAĆ! Ukradli te pieniądze nam wszystkim poprzez machloje w umowach kredytowych.
franekkredyt / 84.10.206.* / 2015-09-15 14:40
nie wszyscy zapłacą tylko banksterzy złodzieje nie zarobią na Polakach którzy te pieniądze wydadzą kupując inne dobra co ożywi gospodarką a trole niech przestaną szczuć Polaków na siebie nikt mądry nie zazdrości że rodaków przestaną okradać zachodnie banki a warunki będą jednakowe bo frankowicze mają dopłacić tak jakby mieli od początku kredyty złotowe wiec na czym zarobią w stosunku do złotówkowiczów jeżeli mieli mniejsze raty to będą musieli to zwrócić i tak jest prawda i trole nie szczekajcie już bo wam wasze prezesy każą tak szczekać bo im nie starczy na pensje po 20 tysięcy ZŁ DZIENNIE TYLE ZARABIAJĄ OKRADAJĄC NAS POLAKÓW miejcie honor
12@ / 5.60.44.* / 2015-09-15 14:38
Banksterzy tak formułują swoje wypowiedzi że oni biedni pożyczają swoje pieniądze.A to nie jest prawda,to są nasze pieniądze,firm a nie tych złodzieji.Oni jak ten Stros-Kahn czy jak mu tam przepuszczają to na prostytutki i balunki.Obłuda aż cieknie.
jadwinia / 83.151.41.* / 2015-09-15 14:32
Biedni nie brali pozyczek we frankach,ale dobrze zarabiajacy , bo musieli wiedziec ,ze stac ich bedzie na raty. Dlatego niech to bedzie pomoc nie kosztem najubozszych panie Prezydencie.
Barbara802 / 109.243.42.* / 2015-09-15 14:42
Jadwiniu,ja nie mam pożyczki,ale nasz syn musiał wziąść,bo nie miał szans na inną w zl,dziś spłacają nie mieszkanie na 4-tym piętrze ,lecz domek jednorodzinny.Dlatego tym co zle życzą frankowiczą,ja też zle życze,a nawet podwójnie.
Paweł82x / 77.79.220.* / 2015-09-15 14:37
Nieprawda. Kredyty we frankach brało sporo osób, które wg wszystkich banków nie miały zdolności kredytowej w złotówkach, ale miały we frankach. To dlatego je wzięli, bo na kredyt w złotówkach ich nie było stać, a ci bankierzy cynicznie to wykorzystali wiedząc, że kurs franka niedługo pójdzie w grę.
obserwer / 89.67.228.* / 2015-09-15 14:36
Nieprawda.Własnie kredyty bankowe we frankach [tylko przelicznik]były dla tych mniej zarabiających.Ze względu na niższe z początku raty.Polityka banksterów polegala na blokowaniu kredytów w zł a oferowaniu "pułapki frankowej".

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: