Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Pomoc dla uchodźców. Unia przeznaczy na ten cel miliard euro

Pomoc dla uchodźców. Unia przeznaczy na ten cel miliard euro

Wyświetlaj:
ja997 / 193.33.174.* / 2015-09-24 19:54
tusek obiecał zniesc abonament.
ula49 / 83.31.32.* / 2015-09-24 19:41
Własnie w "trójce" przed chwilą mówili, że unia coś da (wykopie spod ziemi???) a resztę maja dokładać poszczególne kraje. NASTĘPNE KŁAMSTWO KOPACZKI METR W GŁĄB. Szczególnie ten GŁĄB jest wymowny.
Kasia Z / 89.230.81.* / 2015-09-24 19:22
Jak chce dawać to niech wyciągnie ze swojej kieszeni i da
Darek911 / 83.25.136.* / 2015-09-24 19:13
Tusku -jak łatwo dzieli sie pieniadze podatników!!!!....dobroczyńca pindolony się znalazł
naiwniak / 178.43.139.* / 2015-09-24 17:28
Mafia zawsze dwa razy zarabia
nie mam imienia dla idiotów / 83.29.196.* / 2015-09-24 17:22
Ci nowobogaccy chcą się robić tacy dobrzy za pieniądze biednych Polaków których mają w 4 literach! A nasze dzieci są głodne i biedne!Najpierw POpatrzcie na własny naród,a POtem na POmoc innym!Fajnie rozdaje się nieswoje i udaje się wielce miłosiernego?Jak się ma kupę kasy to innych POlaków można wydutkać?SUPER!!!!!
AGA101 / 213.199.218.* / 2015-09-24 17:11
Ta cała Unia Europejska to jeden wielki syf i trzeba to rozwalić bo dość ,że bujają się za ogromną naszą kasę to jeszcze podejmują debilne ustawy. Wiedzieli kogo tam ulokowac przekupnego Tuska.
a co wam do tego? / 83.29.196.* / 2015-09-24 17:11
Czy jeszcze ktoś rozsądny wierzy w Pinokio????Co za absurd!Najwięcej mają do POwiedzenia ci co mają kupę kasy za nicnierobienie!Zabierzcie sobie tych uchodźców do swoich domów na własny koszt!!POwodzenia!
dron / 83.5.82.* / 2015-09-24 16:54
Oczywiście będą pomagać i to tak bardzo żeby opłaciło im się przyjeżdżać. Polak będzie harował za 1500 a "uchodźca" otrzyma europejski socjal. A wszystko po to żeby rozbić wreszcie ten naród - zakałę na drodze ku świetlanemu superpaństwu.
Polak z turkolandu / 80.144.32.* / 2015-09-25 06:30
Wlasnie o to chodzi . Rzadzacy marxisci uroili sobie , iz tylko na ''spalonej ziemi '' powstanie nowa europejska rasa mulatow , zmieszanych i ideologi islamskiej . Popatrzcie na te islamskie kraje , latwo u nich utrzymac rzady dyktatu ....bo w XXI wieku wszystkie sa dyktatorskie i na dodatek maja wpojona nienawisc do demokracji . Gdyby US-mani nie zorganizowali arabskiej wiosny to do dzis te dyktatury by istnialy ....ale i tak gdy nastanie tam krotki pokoj to znow pod dyktatem .....oni tylko bat rozumieja i szanuja . Tak , teraz zislamizowanej Unii zachodniej jest drzazga w oku biala cywilizacja i Chrzescijansto europy srodkowo-wschodniej ........bo bez islamizacji naszej czesc europy ....nie powstanie nigdy niewolnicze panstwo UE pod dyktatem marxistow zydowskich . Zjednoczmy sie wszyscy wokol Victora Orbana , on jedyny ma charyzme wielkiego przywodcy , by nas wszystkich poprowadzic . W PL gdy tylko nie bylo juz Krolestwa ....oprocz Pilsudskiego zawsze rzadzili zdrajcy . I tak jest do dzis . Gdy zniszcza Polske , to z malymi panstwami juz pojdzie szybko . Niech zyje Ruch Narodowy ....bo od paru lat jestem przekonany , iz tylko oni moga nasz Narod uratowac ......ale za 6-8 lat , jeszcze sa za mlodzi . Jednak pokladam tylko w nich wielka nadzieje . Narod polski musi to zrozumiec i ich w pore poprzec , inaczej czeka nas zaglada narodowa i to w ciagu 15-20 lat . Bo w takim czasie zniszczyli narody zachodu .........przezylem tu to i wierzcie mi , wiem co pisze .
Ja68 / 213.92.207.* / 2015-09-24 15:32
Ogarnia mnie przerażenie.. I chyba nie tylko mnie.. Większość z nas nie godzi się na przyjęcie "uchodźców".. Ale czy ktoś liczy się z naszym zdaniem?? My Polacy, jesteśmy traktowani jak zło konieczne, banda idiotów, którym można wcisnąć co się chce, my potulnie przytakniemy, a nawet jeśli nie godzimy się to "rząd" i tak zrobi co będzie chciał.. Ktoś ma obiekcje? Kogo to? Hołota ma płacić podatki i cicho siedzieć.. Oglądał ktoś kiedyś "Nasz nowy dom", "Interwencję" czy Jaworowicz?? Osobiście nie lubię tego typu programów i raczej ich nie oglądam, ale prawda jest taka że w nieszczęściach tym ludziom państwo nie pomaga, ma ich głęboko w poważaniu.. Wiem, wiem - za chwilę znajdzie się wiele komentarzy, że to najczęściej patologia, nieroby, pijaki itp. Ale czy wszyscy? to raz, dwa - czy ktoś pomyślał o dzieciach z tych rodzin? Czy gdyby ci ludzie mieli pracę i normalne zarobki żyli by tak jak żyją.. Ale przecież państwo nie ma obowiązku zapewnić komukolwiek miejsca pracy.. Państwo w ogóle NIE MA WZGLĘDEM OBYWATELI ŻADNYCH obowiązków..!! Ale ma obowiązek ratować uchodźców.. Tylko kto nas będzie chronił przed tymi "biedakami"?? Nieudolna policja? A może wojsko??A mamy takowe?? Kto z tej bany rządowej zagwarantuje nam, że jeden czy drugi niezadowolony z zasiłku czy mieszkania "uchodźca" nie wypadnie na ulicę z maczetą?? We Francji jak obniżono im o 20 euro zasiłki od razu rozpoczęły się zamieszki - ale o tym mało ważnym "szczególe" masze media "zapomniały" poinformować.. A pamiętacie co zrobili z 12 redaktorami francuskiego tygodnika?? Pani Kopacz (nie trawię tej kobiety! jeśli ona tak leczy jak rządzi to Boże broń wpaść w jej łapy!!) zagwarantuje nam ochronę? A może sama pójdzie porozmawiać tym razem "językiem porozumienia" z niezadowolonymi..?? Dlaczego nikt nie mówi, że 70% biednych uchodźców to zdrowi, młodzi mężczyźni.. Oni uciekają z kraju wojny bo tam przemoc, terroryzm, śmierć.. A pozostawiają bez skrupułów kobiety dzieci?? O nich się nie martwią?? Mówi się o wojnie w Syrii.. Ale kiedyś oglądałam reportaż w TVP i wypowiadali się uchodźcy z Afganistanu i Turcji..?? Dlaczego ci ludzie w 90% nie mają dokumentów?? Wszystkim odebrano? A może pogubili?? Ale z tego co było tam pokazane telefonów komórkowych nie zgubił żaden z nich... Polska przeszła wiele: rozbiory (z tego ostatniego to chyba się już nie podniesiemy:( ), dwie wojny, okupacje.. a teraz rząd chce nam zafundować terror i wojnę religijną??? Mieliśmy przyjąć 2000 tych ludzi, później 12000, potem okazało się, że jednak nie będzie kwot (w międzyczasie solidaryzowaliśmy się z Grupą Wyszechgradzką ale jak Merkel brzdęknęła kasą, to "minister" jak dziwka się zaparzedała!), później było 5000 a teraz jest 7000!! Ta banda okłamuje nas na każdym kroku..!
Mogłabym jeszcze pisać długo, bo dużo żółci się nazbierało dzięki tej PO-wskiej bandzie i jej pseudorządom, ale to i tak niczego niestety nie zmieni.. Pozostaje mi mieć jedynie nadzieję, że WE WSZYSTKIM o czym tu napisałam bardzo, ale to bardzo się myliłam a moje obawy to wyimaginowane strachy przed nieznanym.. Bardzo bym tego chciała...
Polak z turkolandu / 80.144.32.* / 2015-09-25 07:13
Ja68....nistety , ale mowisz jak Kolonko ....czyli mowisz jak jest . Mieszkam 30 lat w (juz bylych Niemczech ) i przezylem rozwalenie narodow zachodu w ciagu tylko 20 lat . Tak , tylko tyle wystarczylo zboczonym marxistom (bo liberalowie , demokraci , socjal-demokraci , socjalisci ....a najgorsi sa Zieloni ....to marxisci ) . Czytalem dzielo K. Marxa .....to wszystko sie teraz dzieje . On pisze , ze trzeba stworzyc w europie nowego czlowieka , bez Wiary , tozsamosci , narodowosci , tradycji ..........bedzie to niewolnik , ktory nie bedzie posiadal nic , o co moglby walczyc ....bo nawet Ojczyzne mu zabrano . Mowisz , iz z Polakami sie tak postepuje i narodu rzadna wladza nie slucha . Ale z narodami zachodu tak samo postapiono i nadal sie tak robi ......ich sie tez nikt nie pytal . W 1968 roku nadszedl tzw. Marxizmu kulturowego i dochodzac do wladzy szybko zaczeli sie do spelniania woli Marxa . Przelom lat 1968-1978 w NRF byla silna grupa terrorystyczna tzw. Pote Armme Fraktion (Frakcja Czerwonej Armii ) . Jednym z najzagozalszych ich przywodcow , ktory osobiscie podkladal bomby i gineli ludzie....byl Joshka Fischer ......poszukiwany za te morderstwa . W latach 1998-2006 niemiecki minister spraw zagranicznych w Rzadzie G. Schroedera . Marxisci , mordercy ludu doszli do wladzy na fali czasu Beatlesow , czasu rewolucji sexualnej na zachodzie . Oczywiscie do nich ''przytulili '' sie finansjerzy amerykanscy pochodzenia zydowskiego . A ze pieniadz zaczal rzadzic swiatem ....oni zaczeli pociagac sznurki marxisowskiego oszolomu .....Wisrzcie mi drodzy Rodacy , iz na zachod jest juz o 20 lat za pozno i kalifat islamski stanie sie faktem juz za ok. 15 lat . W szkolach podstawowych Niemiec dzieci islamu stanowia juz 80 % liczy uczni .....za 8 lat to bedzie spoleczenstwo ''niemieckie '' . W innych krajach jest to samo . Najczesciej nadawanym imieniem noworodka na zachodzie jest ....mahommet . Za 15 lat co drugi europejczyk (zachodni ) bedzie nazywal sie na imie mahommet . To koniec zachodu europy i nie roztrzasujmy tego ....tylko bronmy sie przed destrukcja , wyniszczeniem narodow srodkowo-wschodniej europy . Bez wyniszczenia naszych narodow i islamizacji naszych krajow.....projekt ''europa (jako panstwo niewolnikow i panow ) upadnie . Marxisci o tym wiedza i pojdzie teraz wielka kasa na wyciagniecie jeszcze wiekszej liczby mlodych Polakow z Ojczyzny , bo to oslabia sile narodu i w to miejsce mozna wlepic dzikich islamistow i murzynow .....by juz pracowali nad potomnoscia a polskie mlode pokolenia juz w przedszkolach i szkolach przyzwyczaic do widoku kolegi murzyna bambo . A potem coraz wiecej kusic na zachod (bo tam wymiera biala cywilizacja w zastraszajacym tempie , w Niemczech biali Niemcy skurcza sie o 20 mln w nastepnych 20 latach i tyle potrzebuja jeszcze dzikusow , a 20 mln islamistow juz tu jest ) mlodych Polakow i coraz wiecej mieszac w PL narody ......20 lat i po narodzie polskim . Tak szybko to dziala . Moja rodzina za 2-3 lata wraca do Ojczyzny ....po 30 latach , choc dzieci od malego tu wychowane . Ale zycie w kraju katolickim i bialej cywilizacji jest nam wazniejsze od pieniedzy ........corka wie , iz 2. tys euro zamieni na pensje 2 tys. zl .....ale kasa to nie wszystko . Tak sie dziwie , id w tym czasie takie masy Polakow mlodych ucieka z Ojczyzny za kasa . Ja wyjechalem w PRL-u i nie dla kasy . Gdy na to patrze ilu tu Polakow przybywa i mowi ze zostanie na stale .......to mysle , iz marxisci wygraja i zniszcza tez nasza Ojczyzne, Polske.
R90 / 37.248.124.* / 2015-09-24 15:47
Popieram w pełni. Jestem jak najbardziej za pomocą finansową oraz pomocą w postaci dostaw broni do walki przeciw PI. Nam też podczas PW, alianckie Liberatory zrzucały na spadochronach broń, żywność, oraz lekarstwa. Jakoś Polacy masowo nie uciekali przed wojną, tylko walczyliśmy z najeźdźcą. Stworzyć azyle wyłącznie dla kobiet z dziećmi na czas wojny. Pomagać i rozwiązywać sytuację w źródle problemu, bo problem się rozproszył. Te kwoty to mrzonka, żeby zatkać buzie obywatelom. Wiadomo, że oprócz 120tys, ciągnie kolejna fala. Z tysięcy się zrobią miliony. I co, rozumiem, że Niemiaszki wszystkich przygarną? Nie. Znów będzie siłą przydzielanie, tym razem np. 100tys dla Polski. Rządowa tuba propagandowa będzie manipulować, pokazywać ludziom pokrzywdzonych, których tam może faktycznie max jest z 10%. Duuużooo by jeszcze pisać, bo marionetkowy rząd ma mnóstwo rzeczy za uszami. Polska to chory kraj. Mamy mało swoich problemów? Rząd łaskawie zająłby się problemem młodych ludzi, którzy coraz bardziej mają w nosie żenująco niskie pensje i uciekają. Młodzi ludzie są siłą napędową tego kraju. Dla nich ważniejsi są jacyś uchodźcy. Mam jakieś głupie przeczucie, że po przegranych wyborach przez PO, Kopacz oraz ścisła czołówka partaczy w Polsce wyląduję na ciepłych posadkach w Brukseli.
EL. / 77.254.32.* / 2015-09-24 15:27
Ale ten Tusk jest mądry. Za co on bierze tak duże pieniądze . Tylko za to , że nam mówi , że będzie ich milion. To człowieku z komina my tez wiemy . Ty masz nam POwiedzieć jak się ich POzbędziecie.
jurek413 / 95.160.59.* / 2015-09-24 14:53
Nikt nie da Ci tyle, ile TUSK może Ci obiecać :)
Aiwa70 / 213.92.207.* / 2015-09-24 14:31
Czy KIEDYKOLWIEK KTOKOLWIEK z tej rządzącej hołoty (inaczej tego nazwać nie można!) miał na uwadze dobro Polski i jej mieszkańców?? Nie znam ani jednej ustawy, reformy czy czegokolwiek co tam wymyślili co ułatwiłoby życie nam, zwykłym Polakom... Umieją tylko sięgać do naszych kieszeni, podnosić podatki ale nie wielkim marketom tylko nam - tym maluczkim.. A teraz będą ratować świat, ale nie swoich rodaków.. Smutne to, ale niestety prawdziwe..
Nie pozostaje nić innego jak tylko mieć nadzieję, że może kiedyś uda się "odnaleźć" ludzi dla których Polska będzie dobrem nadrzędnym...
wkurzony / 95.143.242.* / 2015-09-24 14:15
Tyle polaków bieduje nie ma gdzie mieszkać dzieci głodne tym to rzad się nie przejmuje ,ale dla terrorytstów i nierobów daje wszystko mieszkania , forse nasi ludzie pracuja ciezko za 1000 zł a oni Za darmo dostana 1300 i jeszcze dodatki i jak widać los islamu jest ważniejszy niż nasz naród. Szlag mnie trafia na durny rząd.
Iundex / 81.155.166.* / 2015-09-24 13:40
ok...dla uchodźców może być. Dajcie znać jak się pojawią, bo póki co to ismalski motłoch, emigranci zarobkowi plus pewnie jakaś grupa terrorystów też wśród nich. A chyba nie chcemy sponsorwać zamachów bombowych, także...pieniędzy tych unia nie wyda. Bo Uchodźców nie widać, a jedynie hordy emigranów zarobkowych.

Najnowsze wpisy