Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Pomoc dla uchodźców. Znany ekonomista przekonuje, że potrzebujemy 5 milionów imigrantów

Pomoc dla uchodźców. Znany ekonomista przekonuje, że potrzebujemy 5 milionów imigrantów

Wyświetlaj:
WOJTEK 175 / 89.65.202.* / 2015-09-18 22:51
A 3 MLN-y WYJECHAŁY . POTRZEBNI SĄ ZEBY OBNIŻYĆ NAM PŁACE . TYLKO ŻE ONI NIECHCĄ TU ZOSTAĆ .
a708 / 91.123.191.* / 2015-09-18 22:51
Jakim cudem imigranci socjalni mają zwiększyć rzeszę osób pracujących, ktoś tu chyba oblał logikę. Żeby ludzie mieli więcej dzieci trzeba zlikwidować obowiązkowe ubezpieczenia społeczne wtedy każda para musiała by mieć przynajmniej dwójkę dzieci aby utrzymała ich na starość jak to było dawniej. Ale co ja wiem lepiej sprowadzić sobie imigrantów którzy nie będą pracować w końcu oni zasilą rzeszę ludzi pracujących.
Sobieski pod Budapesztem / 178.42.188.* / 2015-09-18 22:46
Niech ten "profesor" powie jaki jest ostatnio sukces gospodarczy Iraku albo Libii czy Syrii ? A przecież to o imigrantach z tamtych krajów jest mowa o tamtych "pracownikach" a nie np. o repatriantach polskich ze Wschodu. Uściślę, chodzi o wytrenowanych terrorystów islamskich - fachowców od terroryzmu, których ani Arabia Saudyjska, ani Izrael ani USA nie chcą u siebie, bo wiedzą, że to fachowcy ale od zabijania ludzi. Niech ten "profesor" zajmie się ekonomią i da sobie spokój z wypowiedziami o imigrantach bo widać umysł już nie ten
hmm333 / 128.249.1.* / 2015-09-18 22:57
Pitolisz od rzeczy. Arabia Saudyjska to akurat jest specem od produkcji radykalow, panuje tam prawo szariatu. A Syria byla swieckim panstwem, przynajmniej dopoki chrzescijanie sie za nia nie wzieli.
Moher Power / 78.11.183.* / 2015-09-18 22:46
W Polsce bezrobocie, a ekonomista proponuje przyjęcie pracowników-imigrantów. Imigranci pchają się do Europy do socjalu, a nie do pracy.
wkurzona543 / 83.20.71.* / 2015-09-18 22:46
na stare lata padlo mu na mozg.Czy ten czlowiek jest normalny? Swoich mlodych ludzi wyslali na zmywaki i do podcierania starynm Niemcom tyłkow a bierze arabow,nie wiem po co bo chyba nie do pracy.Nie widziałam jeszcze Araba pracującego na niewiernego emeryturę.Prędzej łeb ci człowieku utnie i takiergo głupiego nie będzie żal
kam22 / 83.22.101.* / 2015-09-18 22:46
następny podstawiony koleś przez rząd który bzdury opowiada za chwile praca będzie przewilejem i nie potrzeba nam gęb do karmienia w UNI jaka jest sprawiedliwość że dla rodaka kredyt i śmieciowe płace do końca żywota a dla butnych arabów wszystko za darmo u mnie w firmie 30% to Ukraińcy robią za 7zł na godz a firmy w tej strefie szantażują gminy że zamkną firme jak nie dostaną umorzenia podatków ps jeśli gł..ki z parlamętu europejskiego i USA nie nie posłuchają Putina to w UNI będziemy mieli zamieszki bo zwykli ludzie w końcu nie wytrzymają i poleje się krew
Realista / 178.43.244.* / 2015-09-18 22:45
Profesor Modzelewski mądrze powiedział , że prognozować mogą ze 3 lata naprzód. takie prognozy to SF .. Dajcie normalnie żyć to Polacy powrócą .. Jeśli ktoś myśli , że Arabi będą robić za murzynów to są w głębokim błędzie !!!!!!
Yudansha / 77.252.154.* / 2015-09-18 22:44
Nóż się w kieszeni otwiera... Ja mam 25 lat, jestem po studiach i nie mam pracy! Chciałbym wziąć z dziewczyną ślub ale mnie nie stać. Chciałbym mieć dobrze płatną pracę, mogę pracować 12 godzin tylko niech ktoś mi zapłaci tyle, żeby mnie było stać na 3 dzieci. I uwierzcie, że i ja i moi znajomi, gdyby mieli odpowiednie warunki do zakładania rodzin, to żaden żydofinansoterrorysta nie mówiłby nam, że potrzeba nam będzie ludzi... Wiadomo, że tutaj chodzi o ludzi którym państwo zapłaci, a będą pracować dla korporacji, żeby mogły więcej biurowców stawiać.
PolakSmutny / 83.24.9.* / 2015-09-18 22:43
Jasne jest, że Pan Ekonom i Pan Korporata ludzi mają za konieczny wkład do ich bilansów i targetów. Im tańszy tym lepszy. Z szacunku dla Uchodźców nie powinniśmy im gotować upokorzenia w Polsce. My musimy cierpieć, bo taki już nasz los, ale dlaczego skazywać na to uchodźców? Niech jadą do lepszego świata.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Moher Power / 78.11.183.* / 2015-09-18 22:43
W Polsce bezrobocie, a ekonomista proponuje przyjęcie pracowników-imigrantów. Imigranci pchają się do Europy do socjalu, a nie do pracy.
mecenas8233 / 213.199.197.* / 2015-09-18 22:42
Potrzeba jest taka by zaczęły powstawać fabryki, nowe miejsca pracy, żeby zarobki były takie jak na zachodzie (ceny już mamy) a wtedy ludzie przestaną wyjeżdżać na wspomniany zachód za lepszym życiem. Nie trzeba być jakimś ekonomistą by to wiedzieć
zj / 79.138.134.* / 2015-09-18 22:42
mieszkam w Szwecji w murzyńskiej dzielnicy w samej mojej klatce mieszka 27 rodzin i tylko ja i sąsiad z dołu arab pracuje reszta siedzi na socjalu gdzie indziej jest podobnie gdy spadnie śnieg z rana widać pojedyncze ślady jak na małej wiosce a nie kilkudziesięciotysięcznej dzielnicy a ten chce tych nierobów do Polski
gość646 / 93.95.89.* / 2015-09-18 22:42
Panu profesorowi marzy się niewolnictwo.... niewolnicy u polskich "pracodawców".... nieprzypadkowo Konfederacja Pracodawców Polskich nazywa się jak biblijny potwór "Lewiatan"....
mix2015 / 89.68.7.* / 2015-09-18 22:42
To czy nie lepiej ściągnąć Polaków ze wschodu, a nawet Wietnamczyków. Czy jakiś Wietnamczyk żyje na socjalu? Ciężko za... dala, mówi po polsku, dzieci posyła do szkół polskich, płaci podatki, Polonizują się. Wielu zwłaszcza tu urodzonych czuje się związanych z Polską przy zachowaniu własnej tożsamości. A znam kliku z nich, dla których Polska jest juz ich drugą a może i pierwszą Ojczyzną. jedno-dwa pokolenia i będą Polakami. Podobnie jak Polonia na świecie.
kali220 / 88.156.134.* / 2015-09-18 22:41
No tak,ktoś musi pracować na twoją emeryturę panie psorze i innych temu podobnych...jak się jest na górze i ma się dobrze płatną pracę to się przecież myśli o swoich interesach i przyszłych interesach dzieci i wnuków..no przecież nie o interesach nas zwykłych zjadaczy chleba,my jesteśmy po to aby bogaci mieli pieniądze..to proste taki jest system w jakim żyjemy.Jak masz kasę i chcesz aby twoje dzieci ją też miały to musisz znaleźć tych co będą ci za 1500zł to zapewniali...hehehehee...a jakie ma to znaczenie czy to będzie murzyn polak,czy afrykański murzyn,czy ukraiński..no ale jest jeden myk...nigdy się nie wie do końca,czy ci imigranci będą chcieli pracować,bo rozmnażać to pewne,a może i wysadzą to i owo..uhuhuhu...na to czekam...zapraszam was bracia imigranci,zwłaszcza tych co umią uzbroić semtex...heheheehe..panie psorze jest pan wielki!!!!

Najnowsze wpisy