Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Pomoc dla uchodźców. Znany ekonomista przekonuje, że potrzebujemy 5 milionów imigrantów

Pomoc dla uchodźców. Znany ekonomista przekonuje, że potrzebujemy 5 milionów imigrantów

Wyświetlaj:
samirnasri / 81.15.128.* / 2015-09-18 14:13
Ludzie nie wierzcie tym pseudo ekspertom BBC opłacanym przez kapitał obcy po to aby Polacy byli dalej dziadami Europy i tanią siłą roboczą. Islamiści nie będą u nas pracować.Oni chcą zasiłków i opieki za darmo. Tak stoi w koranie ... niewierni mają pracować i płacić daninę w formie zasiłków. Kaczyński ma rację. Nie głosujcie na PO - PSL bo zginiemy we własnym kraju. Niewolnikami już jesteśmy.
p789 / 193.188.198.* / 2015-09-18 14:13
Nie wykluczone że imigranci będą potrzebni ale nie muzułmanie oni nie chcą pracować, poza tym koran zakazuje pobierania podatków od muzułmanów. Szwajcaria przyjęła imigrantów bo mają dla nich pracę, okazało się jednak że 99 procent z nich odmówiło jej przyjęcia.
goja18 / 178.37.50.* / 2015-09-18 13:45
Ci imigranci nie chcą tu żyć jak i te miliony Polaków, które wyjechały; to żenujące dla samych Polaków mieszkających w kraju; a w naszym kraju tyramy na obcy kapitał, któremu na początku lat 90-tych majątek sprzedali ci co niby walczyli o prawa pracownicze, nigdy obcemu kapitałowi nie będzie zależeć aby Polakom żyło się dobrze i aby ich prawa były respektowane, i rządzi prawo dżungli,
liczy się TYLKO zysk, a jakie to krótkowzroczne bo żeby był popyt i większa sprzedaż ludzie muszą mieć za co kupować może to za trudne dla tych finansistów liczących wirtualne zyski...
guru122 / 93.105.244.* / 2015-09-18 14:34
To trzeba dalej głosować na postsolidaruchów to napewno się poprawi.
obywatelRP / 85.232.224.* / 2015-09-18 13:40
niech się lepiej żyje w tym kraju to z przyjemnością powiększę rodzinkę o 2 dzieci!
Waniek / 2015-09-18 13:51 / Bywalec forum
Tylko że temu panu nie zależy aby obywatelom w tym kraju żyło się lepiej!!! On szuka kolejnych naiwniaków, którzy koczowniczo zechcą się w w "polsce" osiedlić zaniżyć zarobki ludzi i się wynieść do pracy gdzie indziej!!! Przecież w wielu miejscach w polsce nie jesteś w stanie wynająć nawet kawalerki za swoją pensję a co dopiero dalej mówić o życiu. Bez pomocy rodziny wielu młodych nie ma żadnej racji bytu w tym kraju!!!
T. / 81.190.75.* / 2015-09-18 13:39

imigrantów
Stanisław Gomułka Fot. Damian Klamka
Stanisław Gomułka
Jarosław Kaczyński straszy Polaków widmem wprowadzanego przez uchodźców szariatu. P
I bardzo dobrze . Przynajmniej jest ktoś odważny po Orbanie z Węgier co potrafi publicznie przedstawić realia jakie nas spotkają, gdy zaczniemy przyjmować obcych kulturowo,wyznaniowo i nie wiadomo co jeszcze ,dziwnych nieznanych przybyszów ze wschodu. Głównie mężczyzn ! Na to też nikt nie zwraca uwagi ,dlaczego kobiety i córki pozostały w domach ???
Taki przywódca wzorem z Węgier jakim jest Kaczyński jest nam koniecznie potrzebny . Zdecydowany i potrafiący trafnie przewidzieć konsekwencje jakie poniesiemy, gdy przychylimy się bezwzględnego dyktatu płynącego z Niemiec i UE pod rygorem poniesienia sankcji. Nie takiej Unii się spodziewałem.
Waniek / 2015-09-18 13:45 / Bywalec forum
Jak miałeś wątpliwości co do tego że unia nie jest cudem dla członków to może wreszcie otrzeźwiejesz. I realnie spojrzysz na jej działania a nie jak nam wmawiają nasi politycy że to mleko i miód. A tutaj wychodzi że przekręty gigantyczne kary nieodpowiedzialne naciski i gigantyczne marnotrawstwo pieniędzy. A dodatkowo dojenie najmłodszych członków unii.
T. / 81.190.75.* / 2015-09-18 13:56

to może wreszcie otrzeźwiejesz.

Nie muszę trzeźwieć ,bo i nie mam z czego. Nigdy nie byłem za wstępowaniem Polski do obozu krajów UE.
Waniek / 2015-09-18 14:25 / Bywalec forum

Nie muszę trzeźwieć ,bo i nie mam z czego. Nigdy nie byłem za wstępowaniem Polski do obozu krajów UE.

I co później polska ma podzielić losy Ukrainy?

Byłem za wstąpienie do unii, ale polska nie była na to w ogóle przygotowana i nadal niestety nie jest!! Sam na wstąpieniu sporo zarobiłem nie w "polsce" i wiem że "polsce" potrzeba jeszcze gigantycznych reform. Bo jak tak dalej pójdzie jak obecnie to nie zostanie z polski kamień na kamieniu.
gommóólko / 5.226.64.* / 2015-09-18 13:37
Potrzebujemy imigrantów, ale takich co będą pracować i się asymilować !!!! Czy ty tego rozróżniasz człowieku???
tutejszy / 77.95.51.* / 2015-09-18 13:37
po potopie szwedzkim ludność Polski spadła o 50% (z 9 do 5mln) i jakoś sobie poradziliśmy, po II wojnie też trochę nas zmalało , więc panie Gomułka jak to jest?
ZK590 / 83.4.179.* / 2015-09-18 13:30
Panie Gomułka. W pańskim wieku pora na emeryturę i skończyć z opowiadaniem szkodliwych farmazonów.
guru122 / 93.105.244.* / 2015-09-18 13:23
No wiadomo w interesie kapitalistów z BCC jest galopujący rynek pracodawcy bo w tedy znów będzie 20 na jedno miejsce i znów będzie można pomiatać pracownikiem jak w latach 90tych, nie płacić za pracę a jak sie nie podoba to won. Dla kapitalistów im więcej niewolników im większe bezrobocie tym lepiej, bo teraz im się kończy.
ale to już było / 178.36.240.* / 2015-09-18 13:18
Reasumując...Uniemożliwiono rozmnażanie Polakom ,żeby bardziej wartościowe narody tu wprowadzić. Co my w tych genach mamy, że tak przeszkadza.:))) Kłamców nie lubimy?
Waniek / 2015-09-18 13:18 / Bywalec forum
Potrzebujemy imigrantów, a swoich wypędzamy do unii europejskiej? Do czego nam ci imigranci? Przecież jeżeli będziemy mieć własne firmy i własne pieniądze to zatrudnić dużą ilość ludzi nie będzie trudno. Tylko że do tego trzeba rozumu a nasz rząd go nie posiada od 25 lat!!!

Imigranci są potrzebni do rygoru zatrudnienia za miskę zupy?
G56 / 134.3.254.* / 2015-09-18 13:16
Może i potrzeba tyle, tylko takich którzy będą chcieli pracować.
desmede / 77.65.87.* / 2015-09-18 13:07
Kiedy mówię o polityce imigracyjnej to nie myślę tylko o ułatwieniach wizowych, ale też o określonym podejściu do tych ludzi. Trzeba ich traktować bardzo poważnie jako potencjalnych polskich obywateli.

przecież wy nawet poważnie swoich obywateli traktować nie umiecie. z polakow uczyniono klasę niewolnicza. proszę zauważyć - na szczeblu "naukowym" i de facto rządowym jasno i otwarcie mówi się, ze w afryce są wyższe zabezpieczenia socjalne (zatem i zarobki) niż w polsce.
ZK590 / 83.4.179.* / 2015-09-18 12:57
KTO powiedział, że pomiędzy Odrą a Bugiem MUSI żyć 40 milionów ludzi ? Wystarczy 20 mln.

Najnowsze wpisy