Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pomoc finansowa dla Ukrainy. Stać na to Polskę?

Pomoc finansowa dla Ukrainy. Stać na to Polskę?

Wyświetlaj:
JRN / 5.174.106.* / 2014-02-26 19:08
Może wyeksportujmy im Balcerowicza, niech im wprowadzi parę reform i popiwek....
Kasa zaraz się rozejdzie na kolejne wille... A Balcerowicz jak to Balcerowicz... nie chce odejść (nawet jak musi)....
jfk., / 188.33.213.* / 2014-02-26 00:55
Panie (jeszcze) premierze ja Panu wystawię niedługo rachunek.
P1970_&&& / 159.205.72.* / 2014-02-25 23:33
A co mnie obchodzą zobowiązania wobec jakichś banków, które udzieliły kredyt Ukrainie. Skoro nie mają za co oddać, to niech bank sobie ściągnie, co jego. Mnie nikt nie pomoże w spłacie zobowiązań, czemu ja mam pomagać Ukrainie jako podatnik, zapewniając bankom zyski?
Co będę z tego miał? Czyje interesy są ważne dla Tuska?
steFun / 87.192.82.* / 2014-02-25 22:00
oj stać nas, Donald nam to udowodni jedną malucieńką podwyżką podatku
juju / 85.4.151.* / 2014-02-25 21:28
tusk już nie wie czego się chwycić, żeby nie mówić o prawdziwej sytuacji w Polsce - jak dla mnie to wraz z całym PO jest to ta sama banda co towarzysze Janukowycza - i ten typ ma czelność stawiać warunki Ukraińcom??? (tusk z małej litery)
m-53 / 95.49.182.* / 2014-02-25 20:26

pomóc Ukrainie m.in. poprzez wysłanie ekspertów,

Arłukowicz, Balcerowicz, Bielecki, Miro, Rycho, Zdzicho,
no i Pitera,
i Niesiołowski
i Graś
i Grad
A na okres przejściowy Jaruzel z Kiszczakiem
i Michnik ze stokrotką
i trochę resortowych dzieci.

Ekspertów ci u nas dostatek.
txx / 164.127.9.* / 2014-02-25 20:23
Jak zwykle serdecznie witam wszystkich hejterów. Życzę wytrwałości w narzekaniu i opluwaniu.
bolesław1 / 78.88.207.* / 2014-02-25 19:51
Tusk i sikorski jak podżegali ukrainców przeciw własnemu rządowi to żadnych warunków nie stawiali , a tylko wiele obiecywali .Miało być tak pięknie i wszystkim miało być lepiej . Ukraincy naiwnie sądzili że cały swiat tylko czeka by obsypać ich dolarami . Dolary owszem dostali ale zadymiarze z majdanu , reszta bedzie tylko zaciskać pasa. Ukraincy powinni wiedzieć że jak tusk albo sikorski się tak angazują w zadymę na ukrainie , to ta cała sprawa smierdzi. Oni realizują plany żydów zagarniecia majątków i własne ambicje poltyczne . Jeden chce byc szefem komisji europejskiej a drugi szefem spraw zagranicznych ue , dlatego tak świrowali z tą ukrainą .A globalnie ta cała rewolucja jest skierowana przeciw rosji , a szczególnie jej wieziom gospodarczym z ukrainą . Jak ukraincy obudzą się z reką w nocniku to niech wiedzą kto jest twórcą tego.
crystaldragon / 83.4.70.* / 2014-02-25 19:20
W swoim kraju nie potrafi zrobić porządku i jego kolesie robią co chcą, a na Ukrainie chce walczyć z korupcją obłęd. Polska jest mistrzem marnotrawienia pieniędzy, choć widzę tu trochę sensu kiedy Polska się obudzi i będzie chciała wieszać tego złodzieja to on ucieknie na Ukraine tam mu i jego koleżkom dadzą azyl polityczny.
kuba83 / 88.156.227.* / 2014-02-25 22:07
Na kogo mam zagłosować w tych wyborach?
Na Kaczyńskiego? - żeby wpadł z niedorozwojami typu Macierewicz, Fotyga, Melex, i dużo gadający mały pisior (rzecznik)
Na Milera? Na PSL? Na Palikota? przecież to jest jakaś masakra.
Gowin ostatnio coś proponuje - naśladowanie Margaret - jest dla mnie ok, ale za chwilę mu się odwidzi.
Chyba wolę umiarkowanego złodzieja niż uczciwego oszołoma

Najnowsze wpisy