Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pomoc frankowiczom i posiadaczom polisolokat. Jarosław Kaczyński: uwolnimy Polaków z tej niewoli

Pomoc frankowiczom i posiadaczom polisolokat. Jarosław Kaczyński: uwolnimy Polaków z tej niewoli

Wyświetlaj:
Obs102 / 95.49.212.* / 2016-04-18 18:52
W końcu ktoś w tym kraju bierze się za BANKSTERÓW!!! W żadnym cywilizowanym kraju banki nie POzwalają sobie na takie przekręty, naciągane oferty, kredyty i opłaty jak w byłej POlsce!!!
main / 193.19.165.* / 2016-04-18 19:11
nawiedzony człowieku nie pisz w co drugim słowie "PO" bo to Twój zbawca chciał rozdawć szystkim kredyty we frankach. ludzie opamiętajcie się krytykujecie PO dla zasady. często nie mając choć po części racji??? i wy chcecie zmian???
cyz / 89.71.167.* / 2016-04-18 18:48
najpierw sam załatwił polakom "tanie kredyty" a teraz chce ich z nich uwalniać, to kaczyński jest winien tej sytuacji, KNF chciał ograniczyć kredyty we frankach bo kurs był zbyt niski ale zbawca narodu się postawił, wystarczy poszukać historii z Kaczyńskim, knf i kredytami frankowymi
JJJ-23 / 91.225.184.* / 2016-04-18 18:47
KACZKA ZNOWU ROBI Z MORDY CHOLEWĘ.
"babcia" / 192.162.60.* / 2016-04-18 19:03
Tylko cham może używać słowa morda, do człowieka, jeszcze pana Kaczyńskiego. Mniemam że jesteś płatnym trolem.
gab714i / 31.179.247.* / 2016-04-18 19:06
Jarosław Kaczyński to żaden Pan, to wielki cham!!!!
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-18 18:44
Nie możecie zamiast użalać się tu spotkać się w kompanii przy piwie z kolegami dziewczynami porozmawiać? Spotkać się jak kiedyś my się spotykaliśmy,Zrozumcie lepszy to skutek przyniesie.Po co macie dostęp do niego?Zamknąć człowieka w domu to ich sposób.Oderwać od rzeczywistości ,Kiedys muwili ze 2 to banda.Teraz po nocach chodzicie ze strachu.Zastraszeni
Haris / 89.75.122.* / 2016-04-18 18:42
Panie PREZESIE czas skończyć z hipokryzją. Polakami nie da się handlować, bo nie wszyscy na to się godzą. Miała być dobra zmiana a wyszło jak zwykle do d........ Jak ma Pan honor to niech Pan i Pana Pitbule pozostawią Polskę w spokoju i r*********** robią na pustyni tam jest wasze miejsce.
103545 / 37.152.18.* / 2016-04-18 18:34
Panie Kaczyński. Uwolnij pan Polskę od swojej nikczemnej postaci. Gorzej jak Polacy uwolnią Polskę od pana sami, czyli siłowo. Alle jaja.
dotrzymaj słowa / 78.131.238.* / 2016-04-18 18:27
kaczyński, jak ciebie nie lubię ale trzymam za ciebie kciuki bo wiem że w przeciwieństwie do dudy dotrzymasz słowa
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-18 18:27
Robert O jakiej konstytucji piszesz ,Nadal Duda dla ciebie to Prezydent ,Może ojca też nie masz? To jest Rydzyk na niego tak sieroty wołaja
Mulins / 84.208.180.* / 2016-04-18 18:26
A ja sie pytam KTO i KIEDY Panie Jaroslawie uwolni Pana z niewoli wlasnego umyslu``??????????
robert878 / 5.172.247.* / 2016-04-18 18:20
Kiedy Sejm, rząd i Prezydent zajmą się pomocą dla tzw. złotówkowiczów, ludzi, którzy wzięli kredyty w narodowej, polskiej walucie? Cały czas mówi się tylko o pomocy dla rzekomo poszkodowanych frankowiczów, których podobno oszukały banki?! Czy polska Konstytucja już nie obowiązuje, czy obywatele nie są równi wobec prawa, także bankowego? Dlaczego Prezydent i PiS chcą pomagać tylko jednej grupie kredytobiorców, na dodatek grupie płacącej o wiele niższe raty, niż złotówkowicze? Grupie, w której tylko 3% ma trudności ze spłatą kredytu. Grupie, która przez lata płaciła niższe raty , niż złotówkowicze i wtedy nie słyszałem narzekania na złe banki! Przez wiele lat ta grupa była zadowolona i zachwycona swoją zaradnością i sprytem. W imieniu wszystkich klientów banków oświadczam, że nie mam zamiaru spłacać kredytów frankowiczów, mam swój do spłaty i nikt mi w tej spłacie nie pomaga!!! Wara od moich pieniędzy, każdy musi płacić swoje długi sam! A jak kogoś nie stać na spłatę swoich długów, to niech sprzeda swoje wille, mercedesy i baseny! Dosyć mam słuchania o rzekomej krzywdzie frankowiczów i ich wrzasków na ulicach!

Mam kredyt w złotówkach, raty o wiele wyższe, niż tzw. frankowicze, niektórzy moi koledzy i koleżanki, którzy od wielu lat śmieją się ze mnie spłacając porównywalne pod względem wysokości kredyty. Oprocentowanie ich kredytów jest bliskie zeru i takie też spłacają odsetki. Ja spłacam odsetki 3-krotnie wyższe od rat kredytu. Krótko mówiąc okazałem się frajerem, który już zapłacił bankowi wielokrotnie więcej, niż frankowicze! Ale frankowicze to w większości ludzie bogaci, posłowie, politycy, biznesmeni, dziennikarze, itp., itd., którzy potrafią zadbać o swoje interesy. Może więc Pan Prezydent i polski rząd w ogóle umorzy kredyty frankowe, a ich kosztami obciąży nas, złotówkowiczów. Czemu nie, biednemu i naiwnemu zawsze wiatr w oczy, nie to, co cwaniaczkom, którzy potrafią głośno krzyczeć o swojej rzekomej krzywdzie. Może konstytucja i równość obywateli już nie obowiązuje, bo jeżeli się mylę, to oczekuję na ustawę o pomocy dla złotówkowiczów i obniżenie nam rat kredytu o kilkaset złotych, tak, jak frankowiczom. I proszę, żeby mi nikt nie mówił, że dzielę Polaków i że to banki poniosą koszty prezentów i bonusów dla frankowiczów. Te koszty poniosą wszyscy, poza frankowiczami i żadna ściema rządowa tego nie zmieni. Jeżeli ta ustawa wejdzie w życie, to PiS ze sprawiedliwością już żadnego związku miał nie będzie i mojego głosu w wyborach też nie. PSL z PO i SLD chcieli 90% pomocy dla frankowiczów przerzucić na banki, czyli pośrednio na nas, żeby ulżyć sobie i swoim przyjaciołom. Teraz to samo robi PiS, pytam się więc, kiedy pomoc dla złotówkowiczów, kiedy?! Dlaczego dzieli się kredytobiorców na skrzywdzonych frankowiczów i zadowolonych złotówkowiczów. Czy frankowicze biorąc kredyty byli dziećmi, nie wiedzieli, że kurs franka może wzrosnąć? Doskonale wiedzieli, ale połasili się na niskie raty! Teraz my mamy za to płacić? Jakim prawem? Za cwaniactwo nagroda, pięknie! Tak trzymać PiS, żaden złotówkowicz już na was nigdy nie zagłosuje. I jeszcze-nas, złotówkowiczów też są setki tysięcy, ale my nie nie chodzimy po ulicach z transparentami, nie płaczemy publicznie nad swoim losem, za to spłacamy rzetelnie zaciągnięty kredyt, często zaciskając zęby i pasa! Czemu o tym nie mówicie i nie piszecie? Też macie kredyty we frankach? Zastanowiliście się, dlaczego złotówkowicze nie krzyczą na ulicach o swoich krzywdach, może po prostu są ludźmi honoru i wiedzą, że długi każdy musi płacić sam, a nie wymuszać pomoc od innych! Powiedzcie w końcu CAŁĄ prawdę o kredytach frankowych i frankowiczach!!! I może pokażcie wreszcie będących w ciężkiej sytuacji złotówkowiczów! Ludzi honorowo płacących swoje długi kosztem wielu wyrzeczeń, płacących cicho i uczciwie!!!!!
grzechu75 / 83.22.44.* / 2016-04-18 18:27
ale się dałeś zmanipulować człowieku !!! Przecież to nie z Twoich pieniedzy będą oddawać różnicę w walucie którą sterują banki
Prosze odpowiedz mi na pytanie :
idziesz ulicą a obok ciebie ktoś daje w ryj człowiekowi ten zalewa sie krwią
przyjeżdza karetka i mu pomaga
A ty mówisz mógł tędy nie isć
zobaczcie ja szedłem i mi nie walnęli
nie bedę płacił na słuzbę zdrowia dla tego człowieka z moich pieniedzy !!!

Zastanów sie Co piszesz !!!
Ja-z / 46.151.136.* / 2016-04-18 18:18
Jarozbaw cały czas uwalnia nas z jakiejś niewoli, a nawet podnosi z kolan, ale jeszcze nie nauczył nikogo chodzić. Jego znajomość ekonomii każe sądzić, że to znowu wydmuszka podana kwiecistym językiem. Dużo krzyku, a potem p***** p*****...
starszy PAN / 77.254.83.* / 2016-04-18 18:17
DLACZEGO - POLSKA - JEST KRAJEM - NIE DOJRZAŁYM - banki obce - markety i dyskonty obce ......... złotówka powinna krążyć w działach - POLSKIEJ GOSPODARKI - a jest wyprowadzana ......... PRZEMYSŁU WŁASNEGO NIE MAMY ....... A KTO NIE MA GODNEGO PRZEMYSŁU I WŁASNYCH BANKÓW ........ UWAGA ,,,,,,, taki kraj się nie liczy ...
Jaro 721 / 79.186.58.* / 2016-04-18 18:16
Dzięki ci jarosławie zbawco Ja baaaaaardzo chętnie zmienię mój kredyt frankowy w pożyczkę od twojej znajomej - przyjaciółki. Daj mi namiar na nią. Nie bądź snerą Niech kobitka i innym pomoże . Przecież na pisowskich fuchach i tak zarobi sporo.
Bis425 / 94.254.161.* / 2016-04-18 18:15
Jak wreszcie skończycie swoje pseudo rządy, to nas uwolnicie z tej niewoli
fred229 / 82.160.207.* / 2016-04-18 18:13
kaczor ty już obiecales .oszusci

Najnowsze wpisy