Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pomoc frankowiczom i posiadaczom polisolokat. Jarosław Kaczyński: uwolnimy Polaków z tej niewoli

Pomoc frankowiczom i posiadaczom polisolokat. Jarosław Kaczyński: uwolnimy Polaków z tej niewoli

Wyświetlaj:
Jop - gorszy sort Polaka / 93.105.249.* / 2016-04-18 15:49
A ja bym się chciał uwolnić od Jej Wysokości J.K. I to na wieki wieków amen.
elo464 / 145.131.169.* / 2016-04-18 15:49
Chyba tylko idiota bierze kredyt w walucie w ktorej nie zarabia! Pozdrawiam wszystkich ktorzy wkrotce splaca dlug tych nieudacznikow ktorzy liczyli na bog wie co.
spoko1 / 2016-04-18 15:44
Układ BankowoFrankowoPICowy wprowadzi VAT (25-27)% w 2017r

UGODA ma wydrenować wszystkich obywateli, tzw. OBLIGACJE RESTRUKTURYZACYJNE !

Wehikuł Frankowo-Bankowy "TYTANIC" zaprasza wszystkich obywateli na NIEODPŁATNĄ przejażdżkę za 3.000 PLN/obywatela. Frankowicze wniebowzięci, dosłownie

Banki chętnie przytulą te 65-135 mld PLN odszkodowań, a obywatel za to zapłaci podwyżką VAT np. o 2-3 pkt %

NBP wypłaci bankom odszkodowania (UGODA), a wzrost VATu wypełni ubytki w NBP

"Frankowicze" tym mechanizmem okradają społeczeństwo !

Frankowicze to tylko 3% populacji, a gdzie reszta populacji Polaków !!!

Dogadujcie się z bankami lub procesujcie !!!

Prezydent nie jest stroną sprawy !!!!

Prezydent powiedział o przewalutowaniu i to zrobi !!!

a do tego potrzebna jest UGODA !!!, a nie procesy międzynarodowe kosztem KOWALSKIEGO,
której koszty szacowane są na 15-25 mld EURO i są to tylko koszty bezpośrednie !!!

pozdrawiam trzeźwo myślących

Obran zawarł z bankami UGODĘ. Kosztem 9 mld EURO środków publicznych !

97% Obywateli Polski zrozumie, że frankowicze nie mogą żądać, aby reszta obywateli spłacała ich kredyt. Orban podniósł VAT o 2 pkt % z tego powodu.

Klopoty ze splatą ma ok 4% frankowiczów, co daje ok. co 1000y obywatel Polski.
Ściślej takich kredytów jest ok. 30.000. zakładając nawet pomoc w wys. 100 CHF/mieś na kredyt,daje to wartość 3 mln CHF/mieś, 36 mln CHF/rocznie !!!


Orban pożyczył z banku centralnego 9 mld EURO i wypłacił odszkodowania bankom.

Zwrot pożyczki nastąpił przez podwyższenie VATu o 2 pkt. %
Marek871 / 78.88.104.* / 2016-04-18 16:09
Jak trzeba być głupim aby pisać takie wypociny. No ale głupota nie boli a do szkoły chodziło sie pod górkę.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wesoły Romek / 90.156.66.* / 2016-04-18 15:44
Dokwaterować "frankowiczom" rodzinę migrantów i może UE (Merkel) będzie za to dopłacać do raty kredytu.
Dzięki temu prostemu rozwiązaniu Rząd rozwiąże 2 trudne sprawy nie obciążając budżetu!
~Ochroniarz / 188.146.138.* / 2016-04-18 15:39
SŁYSZAŁEM ŻE KACZYŃSKI MA WŁAŚNIE POŻYCZKĘ WE FRANKACH. JA MAM POŻYCZKĘ W ZŁOTÓWKACH W PKO.BP.JAK BRAŁEM BYŁO INNE OPROCENTOWANIE KREDYTÓW, MIAŁEM INNE ZAROBKI.TERAZ ZARABIAM 720 ZŁ.MUSZĘ Z TEGO ZAPŁACIĆ POŻYCZKĘ 400ZŁ.ZROBIĆ WSZYSTKIE OPŁATY I JESZCZE WYŻYĆ.GDYBY NIE MOJA RODZINA TO PREZYDENT PEWNIE NIE POMÓGŁ BY MI.MUSIAŁEM SOBIE RADZIĆ SAM. DOBRZE ŻE ZOSTAŁO MI JUŻ NIE DUŻO. NIE RAZ NIE MIAŁEM NA CHLEB, ALE NIE MAM DO NIEGO PRETENSJE TYLKO DO SIEBIE ZA TO ŻE WZIĄŁEM KREDYT I MUSZĘ GO SAM SPŁACAĆ.!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
wiech_30 / 79.188.196.* / 2016-04-18 16:00
i co jeszcze słyszałeś,bo ja słyszałem że twoja matka puszczała się w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej za kase a tym z platformy dawała darmoche
birton / 86.63.93.* / 2016-04-18 15:36
tak samo jak mieszkania za złotówkę, ja zapłaciłem wtedy 15 tysięcy; Żydek po ojcu Rajmundzie dysponuje powtórnie nie swoimi pieniądzmi; niektórzy mówią - o ile byłoby lżej dzisiaj, gdyby leciał z bratem, tez |Żydkiem po ojcu Rajmundzie
janina670 / 2.26.33.* / 2016-04-18 15:32
najwiekszą lichwą są SKOKi 80% za spłatę kredytu przeterminowanego.wiem bo tak mi potrącają
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-18 15:32
Żeby nie być gołosłowny napisze do PiS Na poczcie z tymi pytaniami co was gnębią I czy Duda jest prezydentem jak niema konstytucji w kraju Obalił ją bez przyczyny,Jak tylko doszedł do władzy .A Nie wspominał nic że konstytucja jest zła i nie nadaję się.Złożył przysięge na konstytucję którą nie szanuje Więc nie powinien zajmować tego stanowiska i uposażenia Prezydenta,Napiszę też do kilku Ambasad ze swoimi wątpliwościami .Ale to od znajomych już bo coś mi się nie podoba z tym moim internetem Szpiegują
spoko1 / 2016-04-18 15:18
Układ BankowoFrankowoPICowy wprowadzi VAT 25-27% i gitara

UGODA ma wydrenować wszystkich obywateli z kasy !!!!!

Wehikuł Frankowo-Bankowy "TYTANIC" zaprasza wszystkich obywateli na NIEODPŁATNĄ przejażdżkę wszystkich obywateli za 3.000 PLN/obywatela. Frankowicze wniebowzięci, dosłownie

Banki chętnie przytulą te 65-135 mld PLN odszkodowań, a obywatel za to zapłaci podwyżką VAT np. o 2-3 pkt %

NBP wypłaci bankom odszkodowania (UGODA), a wzrost VATu wypełni ubytki w NBP

"Frankowicze" tym mechanizmem okradają społeczeństwo !

Frankowicze to tylko 3% populacji, a gdzie reszta populacji Polaków !!!

Dogadujcie się z bankami lub procesujcie !!!

Prezydent nie jest stroną sprawy !!!!

Prezydent powiedział o przewalutowaniu i to zrobi !!!

a do tego potrzebna jest UGODA !!!, a nie procesy międzynarodowe kosztem KOWALSKIEGO,
której koszty szacowane są na 15-25 mld EURO i są to tylko koszty bezpośrednie !!!

pozdrawiam trzeźwo myślących

Obran zawarł z bankami UGODĘ. Kosztem 9 mld EURO środków publicznych !

97% Obywateli Polski zrozumie, że frankowicze nie mogą żądać, aby reszta obywateli spłacała ich kredyt. Orban podniósł VAT o 2 pkt % z tego powodu.

Klopoty ze splatą ma ok 4% frankowiczów, co daje ok. co 1000y obywatel Polski.
Ściślej takich kredytów jest ok. 30.000. zakładając nawet pomoc w wys. 100 CHF/mieś na kredyt,daje to wartość 3 mln CHF/mieś, 36 mln CHF/rocznie !!!


Orban pożyczył z banku centralnego 9 mld EURO i wypłacił odszkodowania bankom.

Zwrot pożyczki nastąpił przez podwyższenie VATu o 2 pkt. %
aj / 83.24.116.* / 2016-04-18 15:18
czyzby kaczyński myślał o wyzwoleniu polaków spod jarzma czarnych pasibrzuchó
którzy pasą się naszą krwawicą
i łupią nas bez litości
druga niewola to dominat PISu
ale od niej kaczyński nas nie wyzwoli
musimy sami
aj / 83.24.116.* / 2016-04-18 15:14
to niestety tylko część prawdy
kredyty tzw frankowe są tańsze
tzn: niskie oprocentowanie
brak wpłąty własnej
ale za to istnieje poważne niebezpieczeństwo
gdy zmieni się kurz i wtedy mamy problem z wielkością
raty
gdy ma się odpowiednie dochody to ten kredyt jest OK

pytam tylko dlaczego społeczeństwo ma płącić kredyty za tych co je wzięli????
Nestor910 / 91.233.18.* / 2016-04-18 15:07
Tatusiu, dlaczego od czasów PiSu musimy być częścią Federacji Rosyjskiej?

Żebyśmy mogli dostawać na ciebie 500 rubli, gnojku!
Krzysztof 26 / 83.28.193.* / 2016-04-18 15:06
Ten Pan niestety ,mówiąc delikatnie ,mija się z prawdą. Banki oszukiwały klientów ,a to w ten sposób, że dziwnym zbiegiem okoliczności, klient nie miał zdolności kredytowej w złotych, ale ta zdolność pojawiała się gdy wyraził zgodę na oszustwo ze strony Banku i wziął ryzykowny kredyt denominowany we frankach. Nie wspomnę o tzw. spredach, różnicach pomiędzy zakupem , a sprzedażą, które każdy Bank wyznaczał sobie dowolnie, żeby tylko jak najbardziej złupić klienta.
Teraz oczywiście bronią się wszystkimi możliwymi sposobami przed podjęciem wspólnej odpowiedzialności. Oświadczam ,że nigdy nie wziąłbym kredytu we frankach , gdyby mnie do tego nie zmuszono!
Miki962 / 79.68.196.* / 2016-04-18 15:30
Dokladnie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
babulineczka / 83.7.5.* / 2016-04-18 15:03
Na pohybel lichwiarzom! No to teraz szKODniki będą jeszcze mocniej toczyć pianę z nalanych mord, na czele z Petru i przekręstami z PełO :-D
dfghjk / 83.16.133.* / 2016-04-18 15:02
DLACZEGO USTAWA DOTYCZY TYLKO INDEKSOWANYCH I DENOMINOWANYCH KREDYTÓW? W waszym projekcie prezydenckim w/g definicji wykluczacie tych którzy na własne potrzeby mieszkaniowe dostali na konto CHF zamiast złotówki? Dlaczego nas wykluczacie – mechanizm ten sam, taka sama sytuacja? Nie rozumiecie, że POMIĘDZY LIBOR a WIBOR BYŁA RÓŻNICA 4-5%. Więc ktoś musiałby dopłacić do waszych indeksowanych kredytów? Więc nie rozróżniajce frankowiczów na tych którym wypłacono PLN i CHF – To również niekonstytucyjne.

Najnowsze wpisy