Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pomoc frankowiczom. Większośc Polaków uważa, że państwo nie powinno pomagać kredytobiorcom

Pomoc frankowiczom. Większośc Polaków uważa, że państwo nie powinno pomagać kredytobiorcom

Wyświetlaj:
dario961 / 46.77.124.* / 2016-04-21 00:58
Aż ciężko uwierzyć w to co wypisują tutaj niektórzy ludzie,frankowicze powinni radzić sobie sami,nie byli zmuszani do zaciągania kredytów,zrobili to na własną odpowiedzialność.reszta społeczeństwa nie ma obowiązku spłacać ich kredytów z własnych podatków.I tak już państwo a więc i my wszyscy zasilający budżet płacąc podatki wspomagany np.górniczą brać (notabene bardzo zachłanną),a teraz jeszcze dojdzie większości z nas finansowanie np.500 plus i jeszcze być może innych idiotycznych pomysłów obecnego"rządu",reasumując:widziały gały co brały:,pożyczyłeś-oddaj i tyle
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Mario801 / 94.254.227.* / 2016-04-21 05:47
Ludzka niewiedza , zacofanie i patrzenie tylko na koniec swojego nosa nie zna granic tacy niestety są polacy.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
górol / 77.254.138.* / 2016-04-21 02:50
Ale pitolisz głupoty na złotówki nie było zdolnosci kredytowej mimo iz biznes dobrze szedł , natomiast na kredyt we frankach tak , ale to rzad kraju spitolił sprawe bo banksterzy sa zbyt mocni aby im cos zrobic i tyle w temacie.
kate800 / 195.22.96.* / 2016-04-21 02:13
Co Ty piszesz??? przecież frankowicze wcale nie chcą naszych pieniędzy ani podatków. Trzeba się choć trochę orientować w tŻaden mi znany frankowicz nie chce pieniędzy od np złotókowicza czy osoby bez kredytu. emacie by się wypowiadać. Frankowicze mają wadliwe umowy prawne, zostali oszukani przez banki i chcą tyeraz, by banki poniosł konsekwencje swojej zachłanności i oszustwa.
Kapec87766 / 89.69.242.* / 2016-04-21 00:38
Na czyje polecenie CBOS zrobił te badanie i czemu w ankiecie brali udzial tylko pracownicy nizszego szczebla bankow ?
Norbi457 / 89.69.242.* / 2016-04-21 00:36
Banki zrobiły przekrety i w 2007 roku waluty poszybowaly !!!! nie kredytobiorcy a BANKI !!!! Od tego czasu wygodniej jest bankom trzymac kury wysoko co tez robia !!!
Smolijjk / 89.69.242.* / 2016-04-21 00:34
Tak trzeba pomagac frankowiczom,ale nie dotacjami alezmuszeniem bankow do respektowania prawa !!!! A przekrety bankowcow karac dlugoletnim wiezieniem !!!!
Daks / 89.64.36.* / 2016-04-21 00:32
A kto im kazał brać we frankach ,Państwo ?,niech się teraz z tym bujają .Lepiej niech pomogą biednym,bezdomnym ,a nie frankowiczom.
barbara297 / 192.162.151.* / 2016-04-21 00:31
Jak najbardziej powinno się przewalutować kredyty pseudowalutowe po kursie z dnia zaciągnięcia. Miliardy złotych miesięcznie zamiast być wywożone przez banki za granicę, zaczną być wydawane u nas w kraju napędzając wzrost gospodarczy
adam609 / 109.232.28.* / 2016-04-21 00:27
dlaczego wszyscy podatnicy maja placic za ryzykowne decyzje "frankowiczow"... czy gdyby frank spadl do np. 1.5 zl... podzielilyby sie zyskiem... nie sadze... zatem za ryzyko, kazdy konsekwencjie ponosi osobiscie !!!!
Andrzej1033 / 79.186.238.* / 2016-04-21 00:24
W żadnym wypadku nie pomagać frankowiczom !!! Pytam się z jakiej okazji? Wiedzieli co robili biorąc kredyt w obcej walucie ! Każdy z nich mógł brać kredyt w złotówkach ale nie cwaniaki woleli brać we frankach ze względu na niskie oprocentowanie i jeszcze śmiać się z tych co brali w złotówkach. Cytat: ,, ale ty głupi trzeba było brać we frankach a nie w złotówkach jest dużo taniej", teraz frankowiczom głupia szydercza minka zrzedła . Ja także miałem kredyt we frankach co prawda tylko 10000, jak kurs franka szybko wzrastał sprzedałem działkę i po trzech miesiącach zapłaciłem już 14000, czyli 4000 zł w plecy, ale nic nie jęczę to była moja decyzja i zapłaciłem za nią i do nikogo nie mam żalu tylko do siebie. Biorąc kredyt w obcej walucie to tak samo jak gra na giełdzie można dużo zyskać ale można także dużo stracić. Nie pitolcie tylko spłacajcie kredyt !!! Zagraliście i przegraliście trudno. Dlaczego wszyscy mają płacić za wasze błędy?Dużo akcjonariuszy także traci fortuny na giełdzie i do kogo mają jęczeć. Ja zapłaciłem za swój błąd i każdy z was frankowiczów także powinien zapłacić za swoje.
GallAntonin / 31.1.138.* / 2016-04-21 00:21
Przecież kapitał we frankach frankowiczom nie wzrósł, to po co to wielkie halo. Jak chcą kupować franki w Polsce, to ich problem. Chyba wiedzieli, że franki zarabia się w Szwajcarii, więc radzę teraz tam je zarobić i spłacić kredyt.
MarcinSzczecinek / 94.254.129.* / 2016-04-21 00:01
Ten pasożyt Kaczyński w cały swoim życiu nie zarobił złotówki swoją pracą na swoje utrzymanie i pewnie nigdy uczciwie nie zarobi bo nie ma za grosz umiejętności.Całe jego zycie to krętactwa,chowanie się za innych i życie na krzywy ryj.Takich jak on jest teraz w Polsce dużo,bo Ci którzy chcieli żyć godnie pracują za granicą a Ci co zawsze mieli problem z pracą są w kraju.Więc pasożyt zagospodarował pozostałe pasożyty i naprawdę mogą pasożytować na tych co zostali i jeszcze im chce się pracować i to ciężko i dla takich pasożytów to jedyna i niepowtarzalna okazja żeby tak jak Kaczyński wykorzystać uczciwych.Dlatego jemy(K..u) tak łatwo przychodzi rozdawanie pieniędzy.Stalin też nie miał z tym problemów
WALTER741 / 213.17.146.* / 2016-04-21 00:00
Przecież ta pomoc to przewalutowanie na złotowki na zasadach zlotowkowiczów
O co tu chodzi przeciez jak ktoś brał kredyt po 3PLN to po kursie sprawiedliwym 2,7-2.8 i ujemnym oprocentowaniu libor będzie stratny
NIE KUMAM Z KĄD TE WYLICZENIA TE MILIARDY TO KASA JAKĄ JESZCZE BANKI MOGA UKRAŚĆ ? A POLACZKI TYLKO SOBIE ZAZDROSZCZĄ I ZAZDROSZĄ ZAWSZE BYL TO GLUPI NARÓD
A MY ŻYDKI GOLIMY ICH DO ZERA DO ZERA
W KOŃCU ZAZDROŚĆ TO CECHA KTÓRA JEST PROMOWANA PRZEZ GLÓWNY ZWIĄZEK WYZNANIOWY W POLSCE
I TAK MOSZE WSZYSTKICH WAS ORŻNĄ Z KASY W TAKIEJ CZY INNEJ FORMIE ZLOTOWKI CZY FRANKI CO ZA RÓZNICA
A POLACZKI BĘDĄ SIE DALEJ ŻREĆ I KŁÓCIĆ TO GLUPI NARÓD
A JAK BEDZIE WOJNA TO WSZYSCY SIE ZMIESZCZA W JEDNEJ PIWNICY HAHAHAHAHAHA!!!!!!!
.obiektywny. / 81.190.62.* / 2016-04-20 23:58

Badani najczęściej są zdania, że koszty te powinni ponosić sami kredytobiorcy. Uważa tak 56 proc. biorących udział w ankiecie.
Te 56 % badanych to typowe "psy ogrodnika" ,które same nie zjedzą, a drugiemu nie dadzą .Taka w większości jest nasza natura.
frankowicz123 / 37.47.12.* / 2016-04-20 23:51
Ale banki robią ludziom wodę z mózgów!!!! Nikt niczego nie dołoży, tylko oni mniej zarobią. Więcej pieniędzy zostanie w rodzinach i ludzie będa mogli wpuscić je w rynek kupując rózne produkty. A swoja drogą powinni dobrać się do banków bo oni razem ustalają stopy procentowe, oprocentowanie kredytów itp. W każdym państwie prawa za coś takiego poszliby z torbami takie dostaliby kary. A u nas płacz i straszenie ile trzeba będzie dołożyć. NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po prostu polecą prezesi bo nie bedzie aż takich zysków. Stołki im się palą pod d.....i.
ceśka / 217.96.147.* / 2016-04-20 23:51
w złotówkach mam kredyt 160 tys. zł do oddania 240 tys. zł, spłaciłem 110 tys. zł nikt mi nie pomaga.Chciałem to mam , ślepy w karty nie gra
porazka / 86.184.20.* / 2016-04-20 23:49
mam kredyt w funtach pomoze mi ktos ? Stracilem prace i mam dola oddac dom samochod czy pomoc mam frankowiczom bo oni sa lepsi odemnie bo nie maja kredytu w zlotowkach funtach itd. kazdy musi radzic sobie sam sprzedac dom i splacic dlugi kupic mniejszy sprzedac samochod wielu ludzi niema samochodow

Najnowsze wpisy