Forum Forum dla firmZakładanie firmy

pomoc od prawnika dla młodej firmy

pomoc od prawnika dla młodej firmy

tomekwirek / 2013-10-01 14:46
witam,

czy korzystacie w swoich firmach z obsługi prawnej? opłaca się? ja rozważam współpracę z jakąs kancelarią, ale nie wiem na ile mnie na to stac :P
Wyświetlaj:
AnnaLascala / 2013-10-07 14:50
U mnie w firmie usługi świadczy kancelaria. Przy pewnej wielkości firmy obsługa to konieczność. Co do kosztów - nie zawsze są b. duże zależy od "pakietu", i zakresu obsługi, której potrzebujesz
tomekwirek / 2013-10-09 15:23
Anno Lascala - jesteście zadowoleni z usług? na ile mozna dowolnie wybrać zakres usług? Bo na pełną obsługę chyba jeszcze za wczesnie w moim przypadku.
AnnaLascala / 2013-10-14 12:44
wiesz co, ja nie jestem właścicielem tej firmy tylko pracownikiem i bezpośrednio z kancelarią nie mam styczności. Z tego co widzę, to szef jest zadowolony, sprawy idą swoim torem, "co zlecone to załatwione". kancelaria nazywa się Fic, Midloch, Syryca. ja bym nawet polecała Tobie najpierw skorzystać z 1 usługi jakiegoś prawnika a potem np. poszerzyć współpracę - w ten sposób będziesz mógł zobaczyć na ile się dogadujecie itp. a nie że zobowiaszesz się do nie wiadomo czego ;)
Blikoman / 164.127.137.* / 2013-10-04 12:55
Nie korzystam z pomocy prawnika, bo mój wspólnik jest z wykształcenia prawnikiem ;)znajomi przedsiębiorcy, którzy nie mają takiego szczęścia korzystają z jakiś porad, albo zatrudniają radcę na etat.

Najnowsze wpisy