Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Pomoc UE dla uchodźców. 10 tys. euro na przesiedloną osobę i 6 tys. na relokowaną

Pomoc UE dla uchodźców. 10 tys. euro na przesiedloną osobę i 6 tys. na relokowaną

Wyświetlaj:
fakt684 / 89.231.4.* / 2015-09-17 16:19
Abdullah- Moja droga Selimo ja... już dostaniemy azyl w niemczech i PO 1200 euro na miesiąc to najmiemy sobie polskiego Janusza do mycia nóg i podawania kapci
ja987 / 193.104.71.* / 2015-09-17 15:59
Przecież tu nie chodzi już o pieniądze. Kto wynagrodzi gwałty, obcięte głowy, zamieszki na ulicach, palone samochody i stres związany z ich obecnością pieniędzmi?
Konrad27276 / 31.183.64.* / 2015-09-17 15:55
Ile dostanie biedny Polak bez pracy, którego wyp... z mieszkania na bruk?? Ile dostaną ci co muszą wyjechać z Polski za chlebem, żeby nie musieli wyjeżdżać? 10 tyś euro na osobę to prawie 50000 zł to nawet tyle nie dostają Polacy od PUP na otworzenie własnego biznesu, bo dostają 22000 zł! Matką samotnie wychowującym dzieci, odbierają przez biedę dzieci i dach nad głową, a oni cwaniakom dają po 10000 euro z Naszych pieniędzy?! Tak k... mać z Naszych, bo UE pieniądze są mieszkańców całej UE, a przede wszystkim tych którzy jako niewolnicy na niż pracują, czyli Polacy! Rząd PO jest rządem anty Polskim!
prawie kumający / 91.208.150.* / 2015-09-17 11:00
Polska otrzyma tyle na jednego uchodźca ile wystarczyłoby dla samotnej matki bez nogi - która nie otrzyma nic (jak podano w tv).
I o to w tym wszystkim chodzi, o pomieszanie dobra ze złem. Aby peryferyjne ludy przestały wierzyć w swoich bogów, stosować swoje normy i zasady a przyzwyczaiły się do zasad rosyjskiej ruletki. Aby potem każdy każdemu był wilkiem.
krr / 89.67.64.* / 2015-09-17 01:26
To nie UNIA a FRANCJA i WIELKA BRYTANIA powinny zapłacić za uchodźców. Z tych pieniędzy, które teraz zarabiają za ropę. Mam do was pytanie w jakim kraju tak było a teraz jest wojna i anarchia?
Wśród przywilejów były m.in. : 1) brak rachunków za prąd i za wodę, które były darmowe dla wszystkich obywateli; 2) brak oprocentowania pożyczek; banki w Libii były państwowe, pożyczki były prawnie zagwarantowane dla wszystkich; 3) dotacje państwowe na mieszkania dla młodych małżeństw; 4) książeczka rodzinna, na którą małżeństwa kupowały za symboliczną kwotę sprzęt gospodarstwa domowego, a wszystkie środki czyszczące i chemiczne były również dotowane; 5) bezpłatna edukacja i opieka zdrowotna; 6) wysokie becikowe i wyprawka dla dziecka za darmo. Wszystkie produkty dziecięce począwszy od odżywek, mleka w proszku po pampersy były dotowane. Tak LIBIA !!!, która była bardzo,bardzo bogatym krajem ale, odcięła wypływy francuskich firm do czerpania kasy z ropy. Uspakajała cały region i właściwie dzięki swoim dotacją utrzymywała biedniejsze kraje. "Problemem" Kadafiego było wywalenie europejskich kapitalistów i żerujących banków dlatego musiał zginąć. To tam się wszystko zaczęło, ten cały kryzys. Poczytajcie o Arabskiej Wiośnie i jej przyczynach. USA nie chcą uchodźców bo, nie miały tam swojego interesu i dały naiwnie się w ciągnąć w wojnę, z której nic nie mają.
Matka polka536 / 213.233.132.* / 2015-09-17 15:58
Znowu lasza sie na pieniadze! Bo dostana na uchodzca 10 tys euro! Ale ta kasa szybko stopnieje a zyc trzeba bedzie dalej! A co z naszymi dziecmi którzy tulaja sie za chlebem z dala od najblizszych! !!!! Im dajcie po 10 tysięcy euro by mogli wrocic! !!! Co z nimi! !!! To nasze dzieci matki ojcowie! !!! Co dla Nich zrobicie? ??? Moze tym powinniscie sie zainteresowac! !!!! Co za kraj !!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy