Forum Forum inwestycyjneFundusze

Pomoc w dobraniu funduszy....

Pomoc w dobraniu funduszy....

Ondskan / 85.222.41.* / 2007-11-27 02:55
Witam ,

Potrzebuje trochę pomocy w dobraniu funduszy do tego co mam...

Sytuacja wygląda następująco , wpłaty może nie będą duże około 1,5-3 tys zł miesięcznie , no może zdarzy się coś większego raz na rok.

Plan zakłada minimum 2 letnie inwestowanie , w porywach do 3-4 lat a jak dobrze pójdzie to może aż na wnuki ;)

Jednocześnie "ryzyko" jest dopuszczalne... jestem dość opanowaną osobą i chwilowe spadki raczej nie robią na mnie wrażenia.... Więc mój typ to 60% akcyjne + 40% stabilnego wzrostu... Z tych pierwszych posiadam już trochę LM Akcji i Unikorony...... z drugiego jedynie LM Senior....

Szukam czegoś sensownego z jednej i drugiej półki... nie lubię jak pieniądze leżą i nie zarabiają ale martwi mnie też kiedy panuje nad nimi tylko jedno TFI... :)

Jakieś propozycje ??
Wyświetlaj:
miki3d / 2007-11-27 10:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A propos terminu inwestowania. Inwestycja długoterminow, to taka inwestycja krótkoterminowa, która się nie udała ;)

A propos podziałów: 60% akcyjne i 40% stabilne to to samo co 70% akcyjne i 30% obligacyjne.

Lukaszn19 dobrze mówi. Poszukaj rozwiązań na zagranicznych rynkach. Potrzebujesz szczegółów - mailuj, pisz itp.
lukaszn19 / 2007-11-27 03:23 / Tysiącznik na forum
ja jestem zwolennikiem bric i indie templetona world mind lyncha z akcyjnych uwazam ze maja dobre prognozy i a wzrost tych pierwszych jest uzalezniony od dobrze rozwijajacej sie gospodarki a tego drugiego od slabnacego dolara a na lepsze sie nie zanosi tylko za wejscie 2500usd lub euro
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy