Forum Forum finansoweBanki

Pomoc w spłacie długów.

Pomoc w spłacie długów.

robencolt / 2018-03-12 21:26
Witam,
Chciałem poruszyć pewien temat, który jest dosyć dokuczliwy dla mnie i dla Państwa tutaj, nie chcecie tego oglądać i czytać ponieważ to drażni, niestety mam pewien problem z którym próbowałem walczyć już bardzo długi czas.. nie będę owijał.
Mam małe marzenie, nie mogę aktualnie zbyt mieszkać w Polsce, mam już swój wiek, jestem dobrą Personom, nigdy nie zrobiłem nic złego, nigdy nie dostałem nawet mandatu, wcześniej jak byłem młody narobiłem głupot żeby zaimponować pewnej kobiecie, no i do dzisiaj spłacam to co spłacam, mam długi które nie są kosmiczne są średnie, marzy mi się aby zamieszkać w Polsce na stałe, i wierze w to że może by się znalazła jakaś osoba który by może chciała spłacić moje długi.. po prostu wierze w cud.. kiedyś może mógłbym się odpłacić.
Za głupotę już zapłaciłem zdrowiem, i takim życiem od 8 lat, bez uśmiechu, bez powodzenia. W pracy mnie ludzie lubią, jednak to wszystko tak zmieniło mój umysł że ciągle mam kłody pod nogami.. email który podałem tutaj jest stworzony aby pozostać anonimowym, mogę się pokazać osobie która by zechciała wyciągnąć rękę, nie chce żadnych pieniędzy na konto, chce aby ktoś to spłacił bezpośrednio na konta banków, zusów, kruków.. czy Bóg wie co tam jeszcze jest.. Wierze w cud. Proszę o kontakt na adres e-mail.
Dużo zdrowia życzę wszystkim.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: