Forum Forum dla firmOprogramowanie

Pomocne programy dla kadrowej?

Pomocne programy dla kadrowej?

magdalena1226 / 78.30.123.* / 2013-03-03 17:52
jestem kadrową i niestety mój szef mnie przeciąża obowiązkami, dodatkowo ostatnio wymyślił, żebym zaczęła kontrolować czas pracowników, a wiecie jak to z tym jest, codziennie ktoś się spóźnia lub wychodzi za wcześnie, mój szef wyliczył sobie, że traci na tym sporo pieniędzy w ciągu miesiąca, niestety ja nie dam rady robić tego wszystkiego co mi szef zleca, zastanawiam się czy nie namówić przełożonego do zakupu np. takiego programu: http://www.kartapracy.pl/ pozwala on na kontrolę czasu pracowników, generuje dokumenty do ZUS, w dokumentach panuje porządek i można żyć bez lęku przed kontrolą PIP, co o takim oprogramowaniu sądzicie? przekonać szefa? ułatwi mi ono życie?
Wyświetlaj:
zuska 45678 / 178.235.28.* / 2015-03-12 22:28
hm... w takiej sytuacji wykorzystaj program, który maksymalnie cie odciąży. jest prosty w obsłudze i intuicyjny, a nawet jeżeli bedzie sprawiał drobne problmemy to firma oferuje szkolenia z zakresu obsługi programu. Mówię tutaj o left hand. Poelcam :)
stasia58 / 93.180.191.* / 2015-04-16 20:46
Polecam też sprawdzić R2płatnika. To bardzo dobry program do kadr i płac. Z mojego doświadczenia wynika że kto raz go spróbuje i już od niego nie odchodzi a wręcz przeciwnie - poleca go innym. Wg mnie to chyba najlepsza rekomendacja. Ale musisz po prostu spróbować Jest dostępna bardzo długa wersja testowa o ile pamiętam. Chyba aż 2 miesiące można za darmo pracować.
piotrek5467 / 2013-05-26 15:50
Podobnie jak użytkownik kondzio1967 korzystam z programu od firmy Infotelecom, a dokładnie programu Enova Kadry i Płace,i jak dla mnie jest to naprawdę dobre program z tego segmentu. Może zaproponuj swojemu szefowi zakup tego oprogramowania.
kondzio1967 / 89.174.195.* / 2013-05-23 23:40
Polecam przejrzeć ofertę firmy Infotelecom. Mają dobre programy i korzystne ceny. Zawsze idą na rękę. Znalazłem ich ofertę pół roku temu jak wybierałem program. Tutaj więcej informacji http://www.infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace
audiofil / 2013-03-04 10:18
jesli szef chce sprawdzac i rozliczac czas pracownikow, niech zalozy system magnetycznych kart, szybko sie mu zwroci i wprowadzi dyscypline w zespole. koszty itak musi ponosic w zwiazku z Twoim czasem pracy i wryfikacja tych spoznien i wyjsc z pracy. Dodatkowo powoduje ze jestes osoba ktora musisi donosic na kolegow i kolezanki

Najnowsze wpisy