pomocy!!!

julua58 / 83.6.54.* / 2014-05-20 20:30
Pomocy!
Witam! mam taki problem dostałam pozwolenie na budowę domu jednorodzinego... Zaczęłam go budować i za dwa miesiące planujemy się wprowadzić okazuje się, ze nie mamy wjazdu na posesje, z uwagi ze jest to droga wojewódzka złożyliśmy wniosek o lokalizację wjazdu... Przyjechał Pan spisał kilometaz ale no właśnie jest Ale.... Decyzje o lokalizacji wjazdu dostaliśmy było by pięknie gdyby się nie okazalo że... Wjazd to my możemy zrobić ale od drogi prywatnej która jest w odległych planach bo fizycznie jej nie ma, a od drogi wojewódzkiej jedyne co możemy zrobić to furtke.... Co mamy teraz z tym fantem zrobić?kto ma Poniresc konsekwencje tego że wydał pozwolenie na budowę bez wjazdu???? Dzisiaj pani kierownik zajmująca się Budowa wyjazdów powiedziała że mamy szansę na porządne odszkodowanie czy to prawda?
Wyświetlaj:
julua58 / 83.6.54.* / 2014-05-21 11:03
Naprawdę nic nikt nie podpowie?
radca prawny - Krk / 89.74.234.* / 2014-05-29 14:29
jest wysoce prawdopodobne że w takiej sytuacji przysługuje Państwu odszkodowanie od organu, który w sposób błędny wydał pozwolenie na budowę czym naraził was na straty. Jednakże aby udzielić merytorycznej porady, musiałbym się zapoznać z dokumentacją - w szczególności z treścią decyzji o pozwoleniu na budowę, z mapami itd. w razie pytań proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam

Najnowsze wpisy