pomocy

joanna197812 / 2007-08-29 14:36
mam problem dostalam lokal socjalny 1 rok temu i mam strasznie uciazliwa sasiadkie ktora sie czepia wczesniej czepiala sie mojego psa ze tu nie powinnien mieszkac bo on gryzie a moj pies jest b.lagodny do wszystkich sie lasi pozniej zaczela sie trzepiac mojego syna o wszystko dziecko jak dziecko szaleje ale nic zlego jej nie robi a teraz zaczela sie czepiac pracownikow ze mi okna wymieniaja brudza cuda nie widy ale firma ktora wstawiala mi okna jest ubezpieczona od wszystkiego co by sie nie stalo pozniej zaczela gadac na mnie ze u mnie jest melina i sie pije ,prosze mi wierzyc ja nie naduzywam alkoholu maz raz na jakis czas jak to facet ale nie ze jest melina i pijanstwo ja mam dzieci i obowiazki .Chialabym pozwac ja do sadu tylko nie wiem jak sie to pisze i chcialabym miec przyznanego obronce z urzedu bo obronca sie zna na prawie a ja nie
Prosze mi wierzyc jak sie dowiedzialam ze u mnie jest melina i pijanstwo az sie poplakalam ze taka podla sasiadka chodzi i gada i psuje mi reputacje ale jak jej synowie siedza przed blokiem i naduzywaja alkoholu jets dobrze jak syn stawia auto w takim miejscu co nie wolno to jest dobrze i przepilowal taka rure aby samochody nie stawaly to jest dobrze .
Prosze o pomoc ,bardzo prosze ja mam dzieci i dosc mam klopotow ze zdrowiem dzieci a tu sie dowiaduje roznych rzeczy
Jeszcze raz prosze o pomoc.

Najnowsze wpisy