Forum Polityka, aktualnościKraj

Pomorskie: Prośba do komendanta policji o interwencję w gminie Krokowa

Pomorskie: Prośba do komendanta policji o interwencję w gminie Krokowa

Wyświetlaj:
LOKALNTY / 91.231.24.* / 2014-12-02 02:24
A ja bym chciała się dowiedzieć na jakiej podstawie prawnej są firmy wypożyczające kajaki skoro Gmina Krokowa prowadzi postępowanie spadkowe w sprawie gruntów przyległych do rzeki Piaśnicy.
Moja firma od końca 2012 roku próbuje z szanownym wójtem uregulować tę kwestię poprzez złożenie wniosku o chęci dzierżawy gruntu przy rzece Piaśnica oraz o zastrzeżone miejsce postojowe w miejscowości Dębki.W odpowiedzi na wyżej wymienione wnioski Pan Wójt organizuje spotkanie z wszystkimi firmami-co było dla mnie niespodzianką i zaczyna mówić o tym jak to Gmina Krokowa chce stworzyć bazę kajakową dla wszystkich firm(po prostu łapie pomysł z naszego wniosku).Nie pytając się właścicieli działek ,odległych o 500 metrów poniżej jazu jeziora Żarnowiec proponuje firmom jedną lokalizację.Szybko podjęliśmy działania mające na celu ochronę interesów lokalnych przedsiębiorców wykupując grunty....Pan Wójt wielce zdenerwowany przyleciał jak rakieta nad rzekę Piaśnica wykrzykując"Nie będzie się p...szarogęsić W MOJEJ GMINIE,POZAMYKAM WAM WSZYTSTKIE GMINNE DROGI".
TO TRADYCYJNE DZIAŁANIA pana wójta H.D.
Był rok 2013 i 2014 a firmy z miast dalej siedzą na tych gruntach i nikt ich nie goni,co więcej wiedząc iż postępowanie spadkowe jest w toku,urzędnicy twierdzą iż wypożyczalnie zgody takowej nie mają ponieważ gmina nie jest jeszcze w posiadaniu gruntów,a właściciele obwoźnych wypożyczalni twierdzą iż sprawę załatwiali w GMINIE KROKOWA.WIEC PYTAM SIĘ O CO CHODZI????
iiuiiiii / 91.231.24.* / 2013-08-11 09:29
2013r nic sie nie zmieniło dalej pan der... traktuje gmine jak prywatna przeciaga wydanie pozwolen na alkohol sezon letni wydaje komu chce... i zabiera rowniez jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi... wiem to z autopsji

Najnowsze wpisy