Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Pomożcie jak zanależź pracę tego typu

Pomożcie jak zanależź pracę tego typu

route / 77.223.201.* / 2009-07-04 19:54
Witam
Od dzieciństwa interesuje sie muzyką. W szkole zawsze byłem przy podlaczeniu sprzętu audio/video przy róznego rodzaju akademiach. Jak myślicie jak mogę znaleźć pracę tego typu? Jak czegoś takiego szukać. Dodam że chodzi mi o roznego rodzaju sprzet od Audio kolumny wzmacniacze itp. przez projektory, kamery i komputery. Pomożcie.
Wyświetlaj:
dan10513 / 2009-07-05 20:13
Bardzo prosto jak możesz wrzucić trochę kasy w sprzęt i znasz się na tym to biznes masz murowany. A jak nie to zapisz się do jakiegoś klubu diżejskiego czy coś w tym stylu i wyrób sobie jakiś staż i markę =D
route / 77.223.201.* / 2009-07-07 00:47
Ale w jaki sposob mam zaczac to robić. Od czego zaczać, jak to rozkręcić? z góry dziękuję za odpowiedzi.
dan10513 / 2009-07-08 10:26
Mam znajomego z którym jak gadałem, to powiedział że po prostu kupił dobry sprzęt i zączoł się ogłaszać, on akurat zaczął się ogłaszać jako osoba organizująca profesjonalne nagłośnienia.
route / 77.223.201.* / 2009-07-08 20:22
A jak wyglada sprawa z podatkami itp.? Oraz prosiułbym bardzo opodanie najlepszych miejsc na ogłoszenie??
Pozdrawiam
dan10513 / 2009-07-08 21:43
Kolego powiem ci tak, nie wiem co jak do podatków skocz sobie do urzędu pracy, albo do urzędu skarbowego, jeśli będziesz miał dużo szczęścia to udzielą ci wszystkich info. Poszukaj sobie jakiegoś klubu Didżejskiego tak żebyś mógł raz na jakiś czas zagrać w jakimś klubie nawet za free to jest jakiegoś typu reklama a jak będzie ci dobrze szło to może i więcej zleceń zbierzesz. Nikt nie powiedział że początki są proste ale od czegoś trzeba zacząć. Jeszcze ci polecę lektury takie jak na sam początek "SZKOŁA BIZNESU" Robert T Kyiosaki, A następnie cała jego trylogia tz: "Bogaty Ojciec, biedny Ojciec", "kwadrant obiegu pieniędzy","Inwestycyjny poradnik bogatego Ojca". PZDR

Najnowsze wpisy