Forum Forum prawneBankowe

Pomóżcie mi wygrać samochód!

Pomóżcie mi wygrać samochód!

Maciek1987bb / 90.156.34.* / 2009-02-24 00:15
Dobry Wieczór,

Postanowiłem wygrać samochód w konkursie mBanku. Ale nie uda mi się to bez Waszej pomocy...

Chodzi o to, aby jak najwięcej osób z mojego polecenia założyło rachunek w mBanku, wpisując we wniosku w miejsce „Wpisz 10 ostatnich cyfr rachunku osoby polecającej” owe 10 cyfr: 0242066299. Są jednak jeszcze 2 warunki:
- wniosek musi zostać złożony do 7 marca (a więc już niedługo...),
- na Wasze nowe konto musi wpłynąć min. 300 zł i "pobyć tam" przynajmniej 14 dni (potem można wypłacić).

Więcej info o konkursie: http://www.polecambank.pl/konkurs/regulamin.html?MGMSID=471a7b57b175092b64e5ab7fd8930862


Wiem, że proszę o bardzo dużo, ale może dzięki Wam uda mi się spełnić marzenie życia... Wszystko zależy tylko od Waszej dobroci i przychylności, w którą bardzo wierzę! I z góry serdecznie dziękuję!


Co do samego konta, to szczerze uważam, że obecnie jest najlepsze wśród e-kont (mam Inteligo i mBank; inteligo też jest dobre, ale mBank wygrywa brakiem opłat za niemal wszystkie główne operacje). Oczywiście, założenie konta jest bezpłatne, prowadzenie też, bezpłatna karta płatnicza, bezpłatne przelewy także do innych banków (jedyne konto z bezpłatnymi przelewami!). Więc nie będzie Was to kosztowało ani złotówki!

Jeżeli się zdecydujesz, wpisz proszę we wniosku te 10 cyfr: 0242066299 - dzięki temu dostanę punkt i będę brał udział w rankingu. Może się uda...


Z wdzięcznością,
Maciek

Najnowsze wpisy