Forum Polityka, aktualnościKraj

Pomysł krajowej sieci szpitali upadnie?

Pomysł krajowej sieci szpitali upadnie?

Money.pl / 2009-10-08 11:09
Komentarze do wiadomości: Pomysł krajowej sieci szpitali upadnie?.
Wyświetlaj:
KŁ / 85.193.245.* / 2009-10-08 21:19
Odważę się:
Chryste ratuj.
Pozdrówka.
Doktor W / 95.48.168.* / 2009-10-08 12:43
no cóż, Polska nalezy do nielicznych krajów w ktorych nie ma sieci szpitali. Ale nie martwimy się panszczyzne tez zniesiono ostatnia i zrobił to car.
ucho od śledzia / 79.188.238.* / 2009-10-08 11:56
gołąbka Sawicka
>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
Ku.......rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…), w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <

…Natomiast ja mam grupę ludzi, to nie jest duża grupa, bo nas jest troje”, którzy mają , tworzą wiadomo, prawo i tak dalej, ale przede wszystkim mają ogromna wiedzę, na temat tego co się będzie w przyszłości, czyli prywatyzacja jednostek organizacyjnych służby zdrowia”

w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <
Smutny / 194.237.142.* / 2009-10-08 11:10
Nie potrzeba centralnego, ręcznego sterowania i kolejnego grona decydentów, którzy będą również pewnie pod wpływem polityki organizować sztuczne sieci szpitali - uważa Beata Małecka-Libera z PO
Kazdy sadzi podlug siebie (i swojej partii).

uznajemy za niedopuszczalne wprowadzenie w tym celu ustaw niedopracowanych i opartych na błędnych założeniach
Jakies konkrety?

Oto odpowiedzialność bez możliwości finansowania zrzuca się na samorząd - to samorząd będzie likwidatorem wielu powiatowych szpitali
Tak? A jaka teraz jest sytuacja?

Prawda jest taka, ze siec szpitali pozwoli na utrzymanie lepszej kontroli nad zabiegami oraz przeplywem kompetencji oraz ulatwi zarzadzanie i logistyke. Wydaje sie ze rzeczywiscie sprzeciw jest spowodowany jedynie tym, ze to pomysl kogos z PiSu (chociaz tak na prawde z PO).
ucho od śledzia / 79.188.238.* / 2009-10-08 11:58
STANDARDY PLATFORMY !

KLOAKA wojaka SZWEJKA

Najnowsze wpisy