Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Pomysł na biznes -50 tyś?

Pomysł na biznes -50 tyś?

Agra / 2007-11-03 12:33
Jak w temacie,co z tym zrobić?Jaki można za to rozkręcić biznesik?
Wyświetlaj:
nummorrs / 77.79.235.* / 2019-12-15 23:55
Proponuję otworzyć stację paliw. Im mniejsza miejscowość tak naprawdę tym lepiej. Grunt to znaleźć odpowiedniego dystrybutora owego paliwa. Ja np zaopatruję się u el-bopaliwa.pl
mirek... / 37.248.158.* / 2019-11-29 17:53
Dzień dobry! Mam na imię Mirosław Olszewski, od ponad 3 lat zarabiam pieniądze tylko i wyłącznie przez Internet, opracowując strategie pozwalające zarabiać bez wychodzenia z domu Od dłuższego czasu zarabiam w programie inwestycyjnym z niskim wkładem własnym. Nie są to żadne piramidy finansowe, MLM'y, hyipy, nie będziesz zbierał poleconych, ani namawiać nikogo do udziału. Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji, jaką proponuję. Zysk już w pierwszym miesiącu to nawet 10 tys. złotych. Do pracy nie potrzebujesz niczego opróćz swojego smartfona/laptopa. Platforma inwestycyjna, którą chcę Ci przedstawić nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, wszystko Ci pokażemy. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - nie wiem, czy się powtórzy.
dołącz do nas tu: http://systemzarabiania.pl
władzio / 79.185.110.* / 2022-10-14 09:15
to jesteś tomasz czy mirosław ?
prezesbit. / 185.246.208.* / 2019-11-27 16:44
Dzień dobry! Mam na imię Tomasz Olszewski, od ponad 3 lat zarabiam pieniądze tylko i wyłącznie przez Internet, opracowując strategie pozwalające zarabiać bez wychodzenia z domu Od dłuższego czasu zarabiam w programie inwestycyjnym z niskim wkładem własnym. Nie są to żadne piramidy finansowe, MLM'y, hyipy, nie będziesz zbierał poleconych, ani namawiać nikogo do udziału. Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji,; jaką proponuję. Zysk już w pierwszym miesiącu to nawet 10 tys. złotych. Do pracy nie potrzebujesz niczego opróćz swojego ;smartfona/laptopa. Platforma inwestycyjna, którą chcę Ci przedstawić nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, wszystko Ci pokażemy. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - nie wiem, czy się powtórzy.;
dołącz do nas tu: http://systemzarabiania.pl
MozeZaczacOdMVP / 91.196.8.* / 2019-11-23 15:31
Osobiście polecam rozpocząć od dobrych warsztatów biznesowych, a poźniej stworzyć jak najtańsze MVP.
W linku więcej informacji na ten temat:
https://co-to-jest-mvp.gbxsoft.com/
jannamarie43 / 178.162.205.* / 2019-07-31 17:47
My z mężem postanowiliśmy otworzyć lodziarnię. Nie ma podobnego miejsca w okolicy zatem start mieliśmy znacznie ułatwiony. Jeżeli chodzi o sprzęt chłodzący to kupowaliśmy od mk-komi.pl . Póki co wszystko spisuje się bez zarzutów. Klienci zresztą też nie narzekają.
Kamil1046 / 193.239.144.* / 2019-07-25 23:46
A co myślicie o otworzeniu herbaciarni (oferującej również kawę z górnej półki, żeby jakością przebić tą z pospolitych kawiarni)? Miejsce przystępne dla szerszego grona odbiorców, nie tak "elitarne i zamknięte", jak większość z nielicznych herbaciarni w tym kraju. Taki lokal, gdzie można napić się dobrej jakości kaw, herbat z całego świata. Miejscowość około 50 000 ludzi, okolice centrum miasta (rynku). Myślicie, że to może wypalić w Polsce?
Goosia81 / 77.79.235.* / 2019-07-25 23:17
Najlepiej połączyć pracę zawodową ze swoim hobby. Ja od zawsze lubiłam i specjalizowałam się w tematyce zapachów oraz aromatów. Nawet pracowałam kiedyś kilka lat w perfumerii. Postanowiłam w ubiegłym roku założyć swój pierwszy biznes. Nawiązałam współpracę z firmą www.ipra.pl. Oferują piękne kompozycje zapachowe w atrakcyjnych cenach. Jak dotąd idzie mi bardzo dobrze, a firma cały czas się rozwija.
darekzalko / 72.35.247.* / 2019-07-21 19:36
Może sklep internetowy? Odejdą Ci koszta lokalu i większość gotówki będziesz w stanie przeznaczyć na sprzęt i produkty, co jest szczególnie ważne na początku. Zerknij na cstore.pl - Zakładałem sklep przez ich platformę. Łatwo , szybko i przyjemnie
monikasawczuk / 72.35.247.* / 2019-07-21 18:45
U mnie padło na salon kosmetyczny. Mąż mnie namówił i o dziwo - udało się. Na początku było ciężko, jako że wszystkiego musiałam dopilnować sama. Ważne by mieć namiar na hurtownię kosmetyków - zaoszczędzimy na produktach z których chcąc nie chcąc - i tak przecież będziemy korzystać. Sama zamawiam tylko i wyłącznie z BeautyNova www.beautynova.pl
akkkooorr / 139.59.139.* / 2020-03-17 01:29
Zainspirowalas mnie aby wziac sie w garsc i sprobowac wlasnych sil. Zrobilam u nich duze zamowienie i dostalam nawet rabat na start. Poki co idzie dobrze ale nie chce krakac. Sama hurtownia jak najbardziej godna polecenia.
Magdalena231 / 85.221.155.* / 2019-07-02 14:48
Jeśli myślisz o rynku zagranicznym, to mogę polecić profesjonalną grupę consultingową - Espro, znają świetnie rynek francuski i panujące tam zasady
dominiksawicki / 72.35.247.* / 2019-06-23 20:33
Może warto pomyśleć o sklepie spożywczym? Zwłaszcza w miejscu, gdzie konkurencja nie jest zbyt duża. Jako właściciel możemy go otwierać również w niedzielę, co dodatkowo przyciągnie więcej klientów. Podstawa to osprzęt taki jak zamrażarki czy witryny chłodzące. www.byfal.pl - u nich znajdziecie je w dobrych cenach. Od paru lat jestem posiadaczem ich zamrażarki i nie mam powodów do narzekania.
dariuooo / 77.79.235.* / 2019-06-21 23:40
W okolicy nie było stacji paliw wiec otworzylem.. Zle na tym nie wyszedlem bo biznes ten prowadze juz 6 lat..Najtrudniej było znaleźć firmę od której mógłbym kupować paliwo.Trafiłem na www.el-bopaliwa.pl i problem się rozwiązał. Ceny bardzo konkurencyjne, a opcja transportu -świetna sprawa w tym przypadku.
dawid47 / 72.35.247.* / 2019-05-27 19:58
U mnie było tak - miałem 2 auta po kurierce..Któregoś dnia stwierdziłem że może warto spróbować przewozu osób. Znalazłem firmę - zabudowabusa-hitbus.pl, która zajmuje sie zabudową busów. Dałem ogłoszenie i zacząłem działać. Po pół roku kupiłem 2 kolejne busy i zatrudniłem kierowce. W moim przypadku warto było zaryzykować.
Jak zarobić / 93.237.255.* / 2019-04-25 19:39
Polecam platformę adblast. Możesz na tym zarobić bardzo dużo pieniędzy. Za każdą inwestycję zarobisz 25%. Obsługa platformy jest bardzo prosta. Inwestujesz pieniądze a potem oglądasz reklamy raz dziennie ( około 3 min). Paczki inwestycyjne są po 10$, 50$ oraz 100$. Każda paczka dostarcza Ci 25% zysku w 110 dni. Czym więcej zainwestujesz tym więcej zyskasz. Tu link do rejestracji: https://adblast.alternet.com/r/tig3r jeśli zarejestrujesz z mojego linku będziesz miał dodatkowe korzyści. Pomogę każdemu kto dołączy do mojego teamu
Zarabiamy / 93.237.255.* / 2019-04-25 19:37
Polecam platformę adblast. Możesz na tym zarobić bardzo dużo pieniędzy. Za każdą inwestycję zarobisz 25%. Obsługa platformy jest bardzo prosta. Inwestujesz pieniądze a potem oglądasz reklamy raz dziennie ( około 3 min). Paczki inwestycyjne są po 10$, 50$ oraz 100$. Każda paczka dostarcza Ci 25% zysku w 110 dni. Czym więcej zainwestujesz tym więcej zyskasz. Tu link do rejestracji: https://adblast.alternet.com/r/tig3r jeśli zarejestrujesz z mojego linku będziesz miał dodatkowe korzyści. Pomogę każdemu kto dołączy do mojego teamu.

Najnowsze wpisy