Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Pomysł na inwestycje w Polsce

Pomysł na inwestycje w Polsce

Maratończyk 11 / 2012-11-27 13:10
Poszukuję dobrego pomysłu na zainwestowanie w Polsce. Posiadam odłożoną kwotę którą chciałbym zacząć pomnażać, właśnie po przez inwestycje. Czy możecie mi coś polecić?
Wyświetlaj:
Lucjan007 / 2013-01-03 00:04
Polecam zorientować się w sprawie elektrowni wiatrowych - dość popularny temat, ale fakt, że niedoceniany(podaję link do strony z większą ilością informacji: www.ecoenergypower.pl) Mamy w PL bardzo dobre warunki do korzystania z tej inwestycji i dziwi mnie, że w porównaniu do porządnych wpływów/msc wkład nie jest kosmiczny. Inwestycja ta jest bardzo przyszłościowa.
Tamidal / 89.76.150.* / 2012-12-04 17:00
Jak szukasz czegoś bezpiecznego to najsensowniej coś w rodzaju Beneficio albo nawet Systematyczny Plan Emerytalno-Inwestycyjny. Wtedy masz raz, że zabezpieczenie dla bliskich, a dwa, że na starość, a przy okazji inwestujesz. I nie musisz się zdawać później na ZUS.
Agata193 / 217.8.188.* / 2012-12-02 17:30
Witam,
Ostatnio znajomy podesłał mi link do całkiem świeżego programu partnerskiego RICI4you.com.
Firma w tym kształcie działa od 4.12.2011, w Polsce od początku marca 2012.

Jest to swojego rodzaju klub osób, które chcą zwiedzać świat
Po rejestracji dostajesz:
swój numer karty HotelGoldCart (karta warta $500), uprawniająca do praktycznie bezpłatnego noclegu w około 1500 hotelach w Europie, oraz w ponad 10 000 hoteli z 50% zniżką na całym świecie.
możliwość dostępu do platformy RICI travel z dostępem do 15 mld wycieczek - gdzie dostajesz do 5% zwrotu za zamówioną wycieczkę.
Wpisowe do klubu to jednorazowa inwestycja ($350)... która się zwraca podwójnie ($700) - w zależności od naszej pracy od kilku dni do kilku tygodni.
Dodatkowo tylko do końca roku masz możliwość dostania się do puli światowej i zagwarantowania sobie stałych miesięcznych wypłat.
Szczegóły są prezentowane na webinarach (o 20:30 naszego czasu w każdy poniedziałek, środę i piątek), dostępnych w 3 językach:
Polski, Angielski, Niemiecki (więc możesz o projekcie powiedzieć osobom z zagranicy).

Firma ma ogromny potencjał, ponieważ ludzie od zawsze podróżowali w celach wypoczynkowych/rekreacyjnych lub zarobkowych/biznesowych i który trzeba wykorzystać.
heanio / 83.23.23.* / 2012-11-30 13:25
Polecam www.gawiinvest.pl
Sasza_Bielecki / 62.233.195.* / 2012-11-29 18:54
oj sorry mistake chodzi o 150 mln $
Sasza_Bielecki / 62.233.195.* / 2012-11-29 18:35
mam pomysł na inwestycje w moim rejonie(lubelskie) ale to duża inwestycja rzędu $ 150 tys
Ciułacz / 2012-11-28 01:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Maratończyk witaj!
Piszesz
Poszukuję dobrego pomysłu na zainwestowanie w Polsce

Chciałem zwrócić uwagę na małe nie pozorne słowo
dobrego
My tu w zasadzie do giełdą żyjemy i jak tu chciałbyś zainwestować to w chwili obecnej dla Ciebie nie jest to dobry pomysł.
Niestety to tak nie działa jak lokaty że sobie coś wybierzesz i po jakimś tam czasie masz jak w banku.
A jak już to dla mnie ogólna zasada jest taka:
brać spółki co płacą rok rocznie dywidendę i idą zgodnie z indeksem.Jak większy kapitał to przynajmniej to rozłożyć na 5-10 spółek.
Dobrze by było kupować pod koniec bessy ale kiedy to wypada to nie pytaj bo tego to nie wiedzą nawet najwięksi uczeni Radziedzcy ;-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy