Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Pomysły prezydenta to nierealne obietnice i marketing"

"Pomysły prezydenta to nierealne obietnice i marketing"

Wyświetlaj:
alfa6r / 89.64.41.* / 2015-08-14 08:27
Duda dawaj obiecane 500 złotych!
rhg45wet4w / 82.139.161.* / 2015-08-14 08:26
A wasze afery, wasze obiadziki, wasze obrady w plenerze to są za darmo ? Mam nadzieję że jak cie Ewcia pogonią ze stołka to bardzo dokładnie rozliczą.
mol 2015 / 83.5.196.* / 2015-08-14 08:22
a 6.5 mld EU (27 mld PLN ) na Grecję to realne ? a miliony na Ukrainę (wspomaganie oligarchów , bo przecież nie zwykłych ludzi) to realne ? a 3tys /dziecko w rodzinie zastępczej , w domu dziecka, to realne ? Czy można być zdrowym kraju , gdzie rządzą anty Polacy ?
Ale już dłużej takich absurdów nie będzie , tylko do jesieni
Ewa z Wrocławia / 83.30.145.* / 2015-08-14 08:30
poczekaj do jesieni a sam się przekonasz,że Kopacz miała rację to tylko obietnice bez pokrycia bo nie wierzę aby nowy rząd z PiS sobie odebrał i dał ludziom. Jak widać to już chcą zwiększenia uprawnień a to idzie w dalszą biurokrację.
fafa / 94.254.193.* / 2015-08-14 08:38
Ales ty głupi, PO ci okrada funduje pensje dla urzedasow i wysokie premie, obiadki w sowie a dla zwykłych ludzi nie ma.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ada65 / 178.235.51.* / 2015-08-14 08:22
Dla Kopaczowej i jej elity nic nie jest możliwe...jak zwykle z reszta...ale PIS pokaże im że jest możliwe ,tylko trzeba chcieć dbać o Polaków a nie tylko o siebie.
Kasia410 / 89.67.242.* / 2015-08-14 08:20
Kiedy wreszcie Pani KOPACZ przestanie RZĄDZIC.. Dlaczego podejmuje sama DECYZJE w sprawie ENERGII i współpracy z UKRAIŃCAMI-BANDEROWCAMI, którzy na WOŁYNIU GWAŁCILI i MORDOWALI nasze malutkie dzieci i biegali z siekierami za kobietami i mężczyznami. TO SKANDAL!!!! Pani Kopacz najwyższy CZAS ZACZĄĆ się ż ROZLICZAĆ i podać sie do DYMISJI. Tak ciężko jest się WAM oderwać od STOŁKA, bo mieliśćie RAJ kosztem POLAKÓW. Dla naszych dzieci po 500 zł BLOKUJESZ Pani pieniądze mówiąć że to są NIEREALNE OBIETNICE. A dla UKRAIŃCÓW znalazłaś Pani 2 miliony DOLARÓW. Daliśćie im jeszcze w POLSCE DARMOWE MIESZKANIA, GODNE ZASIŁKI i pracę. TO SKANDAL!!!! DLA MORDERCÓW z WOŁYNIA wszystko a dla naszych RODAKÓW UBÓSTWO. Jesteś Pani ŻAŁOSNA, na co jeszcze Pani liczysz za wasze KŁAMSTWA i AFERY zamiatane pod DYWAN.Miej Pani HONOR i ODEJDZ
next-piotr / 46.253.218.* / 2015-08-14 08:19
to jest ponad 100ewro na dziecko i pp kopacz mówi że się nie da!!!, kobieta jest tak zakłamana że sama już nie panuje nad tym co się dzieje. do tej pory tylko słyszałem ze jestesmy w czołówce europy.
ciemnogrodzianin / 91.149.224.* / 2015-08-14 08:19
zauważyliście gdy cokolwiek wypowiada PełO-wiec to krzywią mu się usta DLACZEGO?
trzeżwy / 89.69.237.* / 2015-08-14 08:16
DRAMATYCZNA SYTUACJA DEMOGRAFICZNA w Polsce którą wypracowało PO i wyciągnieta na światło dzienne dla Premier Ewy Kopacz to marketing, dlaczego PO nie potrafi przyznać sie do błedów.
Teraz to juz chyba wszyscy maja świadomosć co dzieje sie w Polsce
nie mam tożsamości narodowej / 83.26.85.* / 2015-08-14 08:14
To nierealne obietnice i marketing

A latanie po dworcach kolejowych w bluzkach ze szmateksu z hasłem: słucham, bo nie umiem rządzić , jeżdżę za darmo na wasz koszt, bo może jeszcze wyrwę trochę z tego kraju,z tych ludzi, na ośmiorniczki dla politycznych miernot.
My jesteśmy w ruinie bo jak na panią patrzymy, to nam wstyd. Ale markety, obce banki, obcy kapitał nie jest w ruinie. Polscy niewolnicy pilnowani i poganiani przez pani urzędników tego pilnują.
fghjghy / 77.254.33.* / 2015-08-14 08:14
każdy projekt, każdy pomysł jeśli tylko nie wychodzi od Kopacz(PO) jest nie do przyjęcia, jest szkodliwym, niebezpieczny, zły i to niezależnie czy pochodzi od PiS, SLD, KORWIN; wniosek: PO trzeba unicestwić bo jeśli nie to zniszczą Polskę całkowicie, a z nas zrobią niewolników w liczbie 10 mln
Alinka / 87.148.252.* / 2015-08-14 08:13
Jak się cieszę że nowy rząd i pan prezydent będą pracować za darmo .Nareście znikną diety , wyjazdy na koszt podatników i darmowe wakacje zwane delegacjami. Czytałam że córka pana Dudy jedzie z panią Martą K.nad morze ...hm...mam nadzieję że nie kosztem podatników .Nareście uczciwi ludzie na właściwym miejscu.
Mirek491952 / 83.28.134.* / 2015-08-14 08:11
W Polsce wszystko co jest dla ludzi ,to dla polskich władz,ekonomistów,tzw.ekspertów, a zwłaszcza pracodawców jest nierealne.Ciekawe tylko skąd pojawiło się ponad 300 mld zł na kontach pracodawców jak podaje GUS? Ja wiem skąd po prostu z ciężkiej, a nisko opłacanej pracy milionów polaków.
etc. / 194.165.48.* / 2015-08-14 08:11
"Jeśli mówimy dziś, że tym, którym się najciężej żyje w Polsce, powinniśmy pomagać, zwiększając kwotę wolną od podatku, równo traktujemy tych, którym się powiodło, i tych, którym jest naprawdę ciężko - powiedziała w środę wieczorem w TVP Info Kopacz" I te słowa padają jako zarzut wobec propozycji PiS-u! Nie wiem jak traktować tę wypowiedź Pani Premier: czy to po prostu kolejne kłamstwo, czy też w tym wypadku wychodzi już całkowity brak podstawowej wiedzy ekonomicznej i zwykła ludzka ignorancja? Ale dobrze, wytłumaczę. Jeżeli w rodzinie po potrąceniu podatków zostaje obecnie 500 zł na osobę, to ta kwota zostanie wydana na podstawowe potrzeby: mieszkanie, wodę, prąd, gaz, żywność i ubrania, spłatę zadłużenia. Zostanie niewiele lub nic. Jeżeli rodzina dysponuje kwotą 2000, 3000, 6000 zł na osobę, na podstawowe potrzeby również wyda ona 500 zł na osobę, reszta pójdzie na potrzeby drugorzędne (samochód, drugi samochód, większe mieszkanie, teatr, luksusową żywność, restauracje, kina, może nawet przejażdżkę Pendolino). Jeżeli podniesiemy teraz kwotę wolną od podatku, prawda, jedni i drudzy "wzbogacą się" o taką samą kwotę (100 czy 200 złotych miesięcznie, bo o takich kwotach mowa), ale o ile dla tych pierwszych będzie to naprawdę solidny zastrzyk gotówki, który może oznaczać tyle co "żyć albo nie żyć", o tyle ci drudzy może nawet nie zauważą różnicy. Nikt nie ma prawa się obrażać, bo wszyscy dostaną przecież "tyle samo", ale niektórzy z tego powodu poczują się naprawdę lepiej i może kiedyś nawet dzięki temu sami znajdą się w grupie zadowolonych wyborców popierających PO :)
PARABELUM / 91.192.123.* / 2015-08-14 08:10
wszystko jest realne ale nie dla PO BO WY MUSICIE SOBIE BRAC WIELKIE PREMIE I NAGRODY A LUDZIOM NIE DAC TO SKANDAL JAK NAJSZYBCIEJ JA WYRZUCIC.
gigant / 83.26.77.* / 2015-08-14 08:07
Jeśli Pani Kopacz zostanie Premierem, to krajem będzie rządził Pan Kamiński i Pan Giertych, pupile Premier Kopacz. Wtedy będzie fajnie.

Najnowsze wpisy