Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Pomysły prezydenta to nierealne obietnice i marketing"

"Pomysły prezydenta to nierealne obietnice i marketing"

Wyświetlaj:
tomd / 37.247.217.* / 2015-08-14 09:02
Jak zwykle nic dla prostych zwykłych ludzi. I tak było przez 8 lat. Jak wygrają będzie tak dalej. Zamrożą wszystko.
Prowil / 31.63.146.* / 2015-08-14 09:01
Po co dawać pieniądze Polskim dzieciom. Lepiej jest przeznaczyć na utrzymanie paru tysięcy muzułmańskich emigrantów bez możliwości zaadoptowania się?albo dla Ukraińskich przyjaciół?
iza684 / 185.28.248.* / 2015-08-14 09:01
Wystarczyloby Pani Premier, obnizyc wasze pensje miesieczne, dac rodzinom biednym na dzieci poniewaz tez musza z czegos zyc a was na limuzyny stac nie musi. Ile zarabia Kopacz miesiecznie ?? 15-20 tys :: za to ????? Ja sie pytam za co ???? Za to ze pare razy pokaze jak sie jezdzi pociagami, jak kamer nie ma to klnie ze musi robic z siebie pajaca. Za to ze obiecuje a potem mowi ze nie ze po co, najlepiej by bylo tak jak jej jest wygodnie a na innych juz nie patrzy.... Niech sie pani puknie w glowe i pomysli 10000 razy zanim cos glupiego powie bo pani wypowiedzi sa nie na miejcu,
robert477 / 78.154.77.* / 2015-08-14 09:01
NO TAK DLA DZIECI TO NIE MA ALE NA PREMIE DLA NOTABLI TO TAK ZWYKŁE PAZERSTWO I ZACHŁANNOŚĆ JAK ZWYKLE
sssq / 83.17.105.* / 2015-08-14 08:59
~ja - Wczoraj (16:59)





Oto dlaczego nie ma pieniedzy dla polskich dzieci: „ O ile przed wejściem Polski do Unii Europejskiej (1.05.2004) i za rządów Prawa i Sprawiedliwości (2005-2007) mocno podkreślających konieczność walki z patologiami, wyciekanie kapitału mieściło się w stosunkowo niewielkim przedziale, ze znamiennym rokiem 2006, kiedy nie wyprowadzono z Polski zauważalnych kwot, o tyle skokowy wzrost nastąpił w latach późniejszych, czyli - mówiąc umownie - w "epoce zielonej wyspy" Donalda Tuska. Apogeum miało miejsce w roku 2008 i w trzech kolejnych latach, zupełnie jakby ktoś chciał sobie odbić przymusową wstrzemięźliwość we wcześniejszym okresie.Jak widać, "eksportowaliśmy" wtedy za granicę nie tylko tanią siłę roboczą, pracującą na dobrobyt innych krajów, lecz także wspomagaliśmy je również konkretnymi kwotami żywej gotówki. Jeśli do powyższego dodamy, że był to czas rekordowego zadłużania Polski przez "sztukmistrza z Londynu" - Jana Vincenta Rostowskiego, za którego rządów w Ministerstwie Finansów nasz dług publiczny zaczął oscylować w okolicach biliona złotych (szacunkowo, bo wskutek księgowych sztuczek nikt nie wie, ile tego jest naprawdę), to otrzymamy obraz galopującej kolonizacji ekonomicznej Polski. Mam zresztą swoją spiskową teorię, że minister Rostowski został tu nasłany w celu przypilnowania interesów międzynarodowej finansjery - i temu służyć miało zarówno spoglądanie przez palce na wyprowadzane z Polski rok po roku ciężkie miliardy, jak i pompowanie naszego zadłużenia, sprawiające, że siedzimy obecnie w kieszeniach globalnych spekulantów, a warto zdawać sobie sprawę, że w ciągu kilku lat rząd PO zadłużył Polskę na niemal drugie tyle, co wszystkie poprzednie rządy po roku 1989 razem wzięte" .Wpiszcie w google "siedzimy w kieszeniach globalnych spekulantów" przeczytajcie cały raport GFI, a poznacie "osiągnięcia" PO . Włos sie jeży
zly / 95.160.161.* / 2015-08-14 08:59
Czy ta WSTRĘTNA I POKRĘTNA BABA wie co mówi ????? Zarzuca oponentom, że na ich pomysły nie ma pieniędzy w budżecie !!! A skąd weźmie pieniądze na NIEspełnienie SWOICH OBIETNIC ?????? ONA OBIECUJE WSZYSTKO WSZYSTKIM BO WIE DOSKONALE ŻE NIE BĘDZIE MUSIAŁA ICH SPEŁNIAĆ, BO NIE BĘDZIE PRZY WŁADZY !!!! JUŻ DWUKROTNIE PLATFORMA OBYWATELSKA(?) ZROBIŁA Z CZĘŚCI POLAKÓW IDIOTÓW. TRZECI RAZ IM SIĘ NIE UDA !!!!!!
bnhgy / 84.10.83.* / 2015-08-14 08:59
mam jedno dziecko. pracuję uczciwie.zarabiam po studiach 1300zł. nie stać mnie na drugie.nikt mi nie pomoże.dlaczego? Bo patologii chlejącej jest więcej niż normalnych ludzi, takie mięso łyknie każdą bujdę, będzie niestety wyborcą.patole dostają węgiel, mieszkania,zapomogi, na wino i pety mają od państwa. normalny człowiek-rozpadająca się kamienica i zęby w ścianę jak zabraknie. KIEDY ZACZNIE SIĘ POMAGAĆ NORMALNYM LUDZIOM!
Jarek 555 / 37.248.255.* / 2015-08-14 08:59
to juz szczyt bezczelnosci zazucac komuś obietnice bez pokrycia, samemu nie spełniając żadnej przez 8 lat mając do tego wszelkie możliwości ( sejm, senat, prezydent-rezydent wszyscy z PO )
RIKI641 / 83.21.235.* / 2015-08-14 08:58
Marketingiem było żarcie krewetek przez jej ministrów z naszych ciężko zarobionych pieniędzy. JAK JA NIE MOGĘ PATRZEĆ O JEJ WALKĘ O KORYTO. ZROBI WSZYSTKO ŻEBY NIE DAĆ SOBIE OD SPAWAĆ RYJA OD ŻŁOBU
maja276 / 88.199.149.* / 2015-08-14 08:57
dziś nikt nie chce pracować za najniższą...nie ma więc wpływów do budżetu, a chcecie wyciągać - skąd się pytam ??? rząd nie ma swoich pieniędzy - to my wszyscy się na to składamy
VV123 / 89.72.178.* / 2015-08-14 08:56
Cóż to za mentalność. Przecież można dać nie zabierając ludziom, bo wiadomo ze jeśli dać 500 to trzeba najpierw zabrać 800 bo kosztuje urzędnik! Zmniejszyć VAT o parę procent, zmniejszyć akcyzę na paliwo, zmniejszyć podatki, zlikwidować abonament RTV i już jest dane i nie pod hasłem "na dziecko" ale tak po prostu z dobroci zbója:)
jarko432 / 31.174.89.* / 2015-08-14 08:52
Z jakiej racji my wszyscy obywatele mamy skladac sie na czyjesc dzieci.Kazdy planujac dzieci musi czuc sie odpowiedzialny i sam pracowac na to dziecko.
mnb252 / 89.72.192.* / 2015-08-14 09:00
głupi jesteś bo to dzieci będą pracować na nasze emerytury i ty teraz pracujesz na pokolenie które te świadczenia pobiera bo taki mamy system i tyle.
tbg / 91.240.31.* / 2015-08-14 08:56
Z takiej racji,że to jest inwestycja na przyszłość dla nas wszystkich. Większy przyrost naturalny to bardziej stabilny system emerytalny w przyszlości. Nie wspomne już o tak patetycznych tematach jak wymieranie narodu itd
małpawzoo / 195.26.22.* / 2015-08-14 08:51
Ewka mówi "jeśli mówimy dziś, że tym, którym się najciężej żyje w Polsce, powinniśmy pomagać, to zwiększając kwotę wolną od podatku, równo traktujemy tych, którym się powiodło, i tych, którym jest naprawdę ciężko" posłowie którzy maja kwotę wolna od podatku 27 tys zł ,jak ich powinien potraktować rząd kopaczowej. Dlaczego o tym nie mówi ,jak maja wybrańcy narodu? Pewnie powieb - co to jest w skali kraju ich jest tylko 460,to można im zrobić dobrze , to jest to wielka strata dla budżetu,a reszta musi zasuwać na ich przywileje
gda / 89.65.5.* / 2015-08-14 08:49
500 zł. -przecież to jest mała kwota przy podobno dużym wzroście gospodarczym za rządów PO. Chcecie mieć swoje wysokie emeryturki to należy zatrzymać młodych ludzi w Polsce. Na czworo mopich dzieci troje szuka szczęścia poza swoim krajem.
jantos51 / 178.37.14.* / 2015-08-14 08:48
Pani Premier niech Pani nie żartuje!!!! Proszę podać społeczeństwu polskiemu ile tylko z budżetu wydajecie rocznie na utrzymanie wypasionego kleru w kościele katolickim i ile wydają pieniędzy na tą samą pazerną organizację samorządy w państwie. Dlaczego finansowania te są ukrywane i nie podawane do publicznej wiadomości.

Najnowsze wpisy