Forum Polityka, aktualnościKraj

Pomysły Romana Giertycha zyskały uznanie

Pomysły Romana Giertycha zyskały uznanie

Money.pl / 2006-05-20 10:43
Komentarze do wiadomości: Pomysły Romana Giertycha zyskały uznanie.
Wyświetlaj:
Wapniak / 83.28.106.* / 2007-07-15 17:01
Przede wszystkim wiara: WINNA BYĆ PRYWATNĄ SPRAWĄ KAŻDEGO CZŁOWIEKA !!! Takie jej korzenie. Każde odejście od tej zasady musi i powoduje zawsze konflikt. I o to być może, chodzi!...
Religie i pisane dogmaty, stworzył czlowiek na i pod własne potrzeby.
Były one, są i będą narzędziem oraz instrumentem w ręku zupełnie niegłupiej warstwy społeczeństwa na świecie, której z tego tytułu całkiem nieźle, kosztem innych się powodzi. No i dobrze, skoro ludzie tego chcą lub brak im odwagi ten stan rzeczy zmienić!?...
tatko / 2007-07-15 15:33 / Tysiącznik na forum
Tak, zyskały uznaie myślących podobnie jak Giertych
obserwator / 83.6.254.* / 2006-05-20 16:12
Nie widzę powodów, dla których ocena z religii miałaby być umieszczona na świadectwie maturalnym. Religia jest przedmiotem nieobowiązkowym i jako taki ma narzucać jednego światopoglądu.
Może zamiast religii wprowadzić do szkół obowiązkowe religioznawstwo i filozofię, a religię z powrotem do sal katechetycznych. Sam tam na religię uczęszczałem i dobrze tak było. Żaden przumys szkolny nie pomoże!
kettner / 2006-05-20 10:43
A z jakiej religii ma być matura? Czy już jesteśmy państwem wyznaniowym? Niedługo dzieciaki będą musiały przynosić zaświadczenia, że były na mszy bo inaczej nie zdadzą do kolejnej klasy. Mam dziecko w wieku szkolnym i widzę jak przemęczone wraca z lekcji, nie chcę żeby miało więcej przedmiotów!

Najnowsze wpisy