Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ponad 100 mld złotych. To koszt obietnic kandydatów na prezydenta

Ponad 100 mld złotych. To koszt obietnic kandydatów na prezydenta

Wyświetlaj:
Obatel RCh / 96.229.101.* / 2015-04-16 08:54
Siedział Duda na dachu i spogladal prze lupę Księżyc się zdenerwował i pokazał mu Du-da siedział na dachu i spogladal przez lupę Księżyc się zdenerwował i pokazał mu Dude!
poldek760 / 31.183.212.* / 2015-04-16 08:47
dla mnie to co wyprawiają kondytaci nie ma znaczenia bo widze ze Polacy to glupi naród i zadnych wnioskow nie wyciagaja z niczego..od lat,wiekow dostają po tylkach i ciagle te same bledy popelniaja..stad kandytaci z kosmosu opowiadający bajki, kandydaci, którzy wiedza po co pchaja się do koryta i wiedza, ze wystarczy ludowi kilka sztuczek pokazac i poudawać, ze się dla nich sluzalcza role będzie polnilo.. ludzie kupia to a potem dostana 30 zl do emerytury i 1750 wyplaty i coraz mniejszy socjal..jedyni, ktozy tak naprawdę zyskali hurtowo na tych przemianach to ksieza plus cwaniacy bedacy u władzy i ich szare eminencje.
ABCDEFGHIJ / 178.43.39.* / 2015-04-16 08:46
Komorowski jest i będzie prezydentem Polski. Bo prawdziwy Polak nie zagłosuje na żydowskiego lobbystę Dudę-Kornhausera (wszystkim jego zwolennikom radzę przeczytać "Wiersz o zabiciu doktora Kahane"), p. Ogórek, która wygrałaby w konkurencji miss polityków, cwaniaka Korwina, który pasożytuje na grupie naiwnych, ale jest niebezpieczny (przypominam że postulował pozbycie się osób niepełnosprawnych, a teraz wzywa do strzelania do górników), Kukiza, któremu, cytuję tekst piosenki Strachy na Lachy "... Paweł Kukiz, od tej wódki już wyłysiał" . Zdecydowana większość umiarkowanych i rozsądnych wyborców tak myśli. Oni nie wyją i gwiżdżą na spotkaniach wyborczych innych kandydatów, ale 10 maja pójdą do wyborów i zagłosują na obecnego prezydenta.
brówka / 83.24.35.* / 2015-04-16 08:46
...dlaczego gdy Wirtualna Polska pisze ogólnie o kandydatach na prezydenta Polski, to zawsze pokazuje zdjęcie tylko trzech kandydatów: Komorowskiego, Dudy i Ogórek. Że Komorowski i Duda to rozumiem bo czołówka rankingów ale Ogórek? Trzecia w rankingu to dawno była a poza tym nie tylko tą sugerowaną przez WP trójką interesują się Polacy. Natomiast prawie w każdym temacie wszyscy kandydaci naciągają wyborców na swoja stronę. Owszem jedni bardziej kłamią inni mniej, zależy od stopnia desperacji i determinacji kandydata oraz sprytu i de facto często bezczelności jego sztabu wyborczego.
ffaa / 195.60.216.* / 2015-04-16 08:45
Co to jest "dług publiczny"? To jest opieszałość w ograbianiu społeczeństwa uciskiem podatkowym.
bleeee / 95.40.219.* / 2015-04-16 08:44
Przed wyborami to nie obietnice tylko dać kandydatom tą najniższą krajową i niech zobaczą jak można się utrzymać w kraju którym chcą dojść do władzy przez te kilka miesięcy do wyborów niech zobaczą jak może być słodko może w większości mieli by pojęcie jak zarządzać Państwem żeby ludziom żyło się lepiej.
wex / 83.11.103.* / 2015-04-16 08:43
Wałęsa oficjalnie obiecywał każdemu po 100 mln. A ci robią to samo tyle że w zawoalowany sposób.
ffaa / 195.60.216.* / 2015-04-16 08:46
Przyjdzie inflacja i będziesz miał nawet 1000mld.
cha / 89.77.202.* / 2015-04-16 08:43
Jak czytam obiecanki kandydatów, to, zwłaszcza te od kandydatów największych partii, przyprawiają mnie o mdłości. To jest nieszczery bezczelny populizm, nastawiony na zagarnięcie jak największej liczby głosów idiotów. Jedynie niegłupie pomysły ma Palikot. Podoba mi się też postulat Kukiza dotyczący utworzenia okręgów jednomandatowych, aby ukrócić władze klanów partyjnych i zbliżyć się do uczciwej demokracji. Ale ten temat wraca do dyskusji już od wielu lat i nie jest czymś odkrywczym.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
vukmirrrrr / 83.4.219.* / 2015-04-16 09:13
okregi jednomandatowe nie zniszczą klanów partyjnych. do władzy dojdą większe skrajności i ludzie którzy będą kierowali z tylnego siedzenia (lokalni bogacze) coby mieć jeszcze lepiej.
fgffffff / 83.9.126.* / 2015-04-16 08:40
czy to czasami nie ekonomisci namawiali ludzi na branie kredytow we frankach?
jajcew / 5.174.49.* / 2015-04-16 08:39
W obiecywaniu gruszek na wierzbie, jak zwykle przoduje pis, ale myślę, ze duda jest na tyle niekompetentny, że wierzy w to co mówi!
Obatele RCh / 96.229.101.* / 2015-04-16 08:38
Szanowny państwo, ludzie pomóżcie mi, wchodzę do publicznego klopa a tam gazeta i zdjęcie budynia z wisienka, otwieram tv a tam spot wyborczy z budyniem, gdzieś czytam, ze to wnuk Maliniaka z 40-stolatka, gdzieś znowu mamusia budynia z wisienka zreszta pani profesor agituje przy zbieraniu podpisów, a budyn dalej swoje, ze wisienka itp. Co mam zrobić, mój głos jest szalenie ważny, ... Do diabła z budyniami, a w sadzie cicho, cicho, tylko wiatr już nie wieje, acha i ten Zelnik, który tak pieszczotliwie mówił o malutkim budynku na krakowskich bloniach, co papieża ponoć tak słuchał, a nie prawda w kapsle z nim grałem!
Obatele RCh / 96.229.101.* / 2015-04-16 08:38
Szanowny państwo, ludzie pomóżcie mi, wchodzę do publicznego klopa a tam gazeta i zdjęcie budynia z wisienka, otwieram tv a tam spot wyborczy z budyniem, gdzieś czytam, ze to wnuk Maliniaka z 40-stolatka, gdzieś znowu mamusia budynia z wisienka zreszta pani profesor agituje przy zbieraniu podpisów, a budyn dalej swoje, ze wisienka itp. Co mam zrobić, mój głos jest szalenie ważny, ... Do diabła z budyniami, a w sadzie cicho, cicho, tylko wiatr już nie wieje, acha i ten Zelnik, który tak pieszczotliwie mówił o malutkim budynku na krakowskich bloniach, co papieża ponoć tak słuchał, a nie prawda w kapsle z nim grałem!
ciemnogrodzianin / 91.149.224.* / 2015-04-16 08:37
ekonomiści co do pięciu nie policzą
taka prawda / 95.40.219.* / 2015-04-16 08:33
Pan Komorowski miał już swoje 5 minut dlaczego ich w pełni nie wykorzystał ? Przecież to co obiecuje teraz mogło być już wykonane przez te 5 lat. Więc ewidentnie widać że chodzi tu tylko o objęcie stołka na kolejną kadencję- zapewne i tak nic dobrego się nie wydarzy .Gdzie tu sens i logika. Zwyczajne robienie ludzi w przysłowiowego konia.
hk / 83.21.89.* / 2015-04-16 08:32
Kupieni eksperci powiedzą wszystko co chce skorumpowana sitwa PO i PSL. Przypominam wszystkim opinie tych samych ekspertów jak PIS proponował politykę prorodzinną taką samą jak jest realizowana obecnie Polska miała zbankrutować dzisiaj jest to element wzrostu. Uważam że należy przypominać nazwiska tych ekspertów i odpytywać ich dlaczego tak nagle zmienili zdania jak PIS proponuje to źle jak sitwa PO i PSL to dobrze, może ich wtenczas usuniemy z życia publicznego ci ludzie za nasze pieniądze mieszają nam w głowie

Najnowsze wpisy