Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ponad 80 proc. klientów platform forex poniosło stratę

Ponad 80 proc. klientów platform forex poniosło stratę

Wyświetlaj:
Karrramba / 2012-07-22 19:11
No i to się niestety źle kończy jak zacznie się zabawę z Forexem licząc, że prędzej czy później uśmiechnie się do nas szczęście. A prawda jest taka, że uśmiecha się ono tylko do nielicznych, a żeby grać bez strachu trzeba mieć naprawdę dużo doświadczenia i czasu. A na takich operacjach lepiej sobie radzą strategie algorytmiczne, choć wiadomo, że w 100% sprawy nie załatwiają...
Dagma / 2012-07-09 12:42
Bo to grają zazwyczaj osoby, które nie wiedzą jak, traktują to jak zabawę i czekają na cud... Ja gram na ironfx i też różne miałam zyski i straty, ale aby mieć zyski najważniejsze jest doświadczenie.
Bazyl 14 / 2012-07-09 14:31 / Bywalec forum
Nie wiem ,ale mnie jhakos nigdy nie bawił FOREX, jakoś nigdy nie wierzyłem w to ze można na nim zarobić. Teraz jak to rpzeczytałem , to się przekonałem ze tak właśnie jest...
Karrramba / 2012-07-05 15:28
O to chodzi. Jak masz doświadczenie i chęci to próbuj się sam bawić. A jak nie to idziesz choćby do tego Secured Forexa czy jakieś innej firmy i prosisz o założenie rachunku zarządzanego. Wszystko jest dla ludzi, a niektórzy zachowują się jakby mieli do wyboru tylko jedną opcję tzn. w domyśle - stratę :P
Nestor12 / 2012-07-05 15:31
To skoro tylu ludzi ponosi stratę na platformie FOREX, to , kto tak naprawdę zarabia na FOREXIE? Czyli gra na forexie nie jest opłacalna... skoro nie ma realnych szans na zarobienie pieniędzy...
elakja / 153.19.219.* / 2012-06-29 21:08
Trzeba mieć najpierw trochę doświadczenia. ja mam konto na ironfx.com i dzięki temu coś wiem na temat forexa. jeszcze mi trochę brakuje do imponujących zysków, ale dobry broker to ważny element przy graniu.
Dagma / 2012-06-26 15:35
W końcu forex to ryzyko - poza tym nie sądzę, że wszyscy, albo chociaż połowa, która gra przeszła jakiekolwiek szkolenia, czy czytała ksiażkę - grają, bo liczą na zysk. a Ci, co wiedzą jak, tylko na tym zyskują.
Karrramba / 2012-06-20 12:18
Rachunek zarządzany? A i owszem :) O ile masz wolne co najmniej 5000$. Ale jak już masz to źródła donoszą że działa to całkiem niegłupio... Oczywiście jeśli komuś zależy przede wszystkim na stałym, w miarę pewnym zysku...
robert. / 164.127.34.* / 2012-06-21 19:20
Ja bym dodał, że dział fantastycznie. Tak jak już pisałem rachunek zarządzany mam od niedawna, ale jak najbardziej jestem zadowolony, bo zyski są stałe i pewne. Dziwi mnie, że ktoś się panicznie boi forexu... Tracą tylko ci, którzy wchodzą tam nieprzygotowani. Wybrać dobry rachunek zarządzany i strachu nie będzie.
BezTrzymanki / 94.42.238.* / 2012-06-12 19:35
Cóż, po prostu nie jest to gra dla amatorów :) Tu trzeba żelaznych nerwów i umiejętności wycofania się w odpowiednim momencie. Inna sprawa, że ludzie grając na Forexie marzą o 200% zyskach i przez to tracą. Jak się nie wiem jak grać, to lepiej oddać pole komuś kto umie. Może nawet lepiej odkładać na wspomniany w temacie rachunek zarządzany...
robert. / 46.112.121.* / 2012-06-14 20:14
Rachunek zarządzany to świetna sprawa, z tym się zgodzę oczywiście. A skąd wiem? Bo sam w taki sposób inwestuję. Fakt, że dopiero od niedawna, ale już są zyski i 0 strat, więc jest dobrze. Do wejścia na forex przymierzałem się już od dawna, ale żeby inwestować samodzielnie za mało wiem, więc nie chciałem ryzykować. Dopiero, gdy pojawiła się możliwość, założenie rachunku zarządzanego odważyłem się i jak widać, to była dobra decyzja. Ostatnio idzie tak dobrze, że zastanawiam się nawet nad zwiększeniem wkładu. Wiadomo, że im więcej na rach., tym większe zyski. A co do firmy, to ja współpracuję z secured forex i sobie chwalę.
andy2024 / 83.18.109.* / 2012-04-27 12:59
zwykle tak jest że jak ktoś zyskuje to inny musiał stracić... z niczego pieniądze rodzą się tylko w bankach prywatnych i państwowych...
Krzysztof N / 188.122.8.* / 2012-04-22 21:45
nawet moja 10-letnia córka wie, że forex jest to gra o sumie mniejszej niż zero, więc te 18% wygranych to i tak dużo ... jeśli zważyć, ze wygrywają najlepsi i najostrożniejsi, inwestując duże sumy.
makowiec / 46.112.67.* / 2012-05-25 14:21
A co sądzicie o rachunku zarządzanym na Forexie? Podobno jest to dobra alternatywa dla zwykłego rachunku handlowego. Z tego co się dowiedziałem to decydując się na takie rozwiązanie nie potrzeba wiedzy z zakresu Forexu ani w ogóle inwestowania, przy czym ma się gwarancję bezpieczeństwa, bo pomimo że naszym kapitałem operuje ktoś inny (doświadczony trader w oparciu o strategie algorytmiczne), to jednak my mamy całodobowy dostęp do swojego konta i w każdej chwili możemy pieniądze wycofać, gdyby zaczynało się robić nieciekawie... Może znajdę tu kogoś zaznajomionego bardziej z tym tematem?
Piotr Waroń / 2012-05-25 14:51
Witamy w dobie kryzysu... to w ogóle warto zająć się FOREXEM?
analityk361 / 95.209.38.* / 2012-04-22 17:15
Jeśli wlączają w statystykę wszystkich szarych zjadaczy chleba: napalonych studentów, kowalskich na emeryturze i bezmyślnych inwestorów to wyniki nie dziwią.
FOREX jest dla GRACZY, nie amatorów.
reptile / 83.7.162.* / 2012-04-19 00:00
"zwłaszcza jeżeli jest przekazywana przez profesjonalistów - podkreślił."

wielki h.. zarobili i ucza.. bo dyplolmy maja to profesjonalisci :D

"To nie jest zły wynik,"
psuja wyniki..

niech bankier zapyta czemu te wyniki takie są..
jynwestor / 217.173.188.* / 2012-04-19 12:29
Wynik podobny do rentowności "jednorękich bandytów" czyli kto zarabia? Odpowiedź na to pytanie nie jest trudna

Najnowsze wpisy