Forum Forum finansoweBanki

Ponad milion Polaków ma kredyt hipoteczny

Ponad milion Polaków ma kredyt hipoteczny

Money.pl / 2008-02-19 22:39
Komentarze do wiadomości: Ponad milion Polaków ma kredyt hipoteczny.
Wyświetlaj:
gxdfh / 195.140.236.* / 2008-09-12 09:21
NO BO KTO NORMALNY PYTA O RADĘ JAKI BANK WYBRAĆ KOGOŚ KTO OD RADY BIERZE PROWIZJĘ OD BANKU???
Doradców wielu, prowizje nie małe a kredycik i tak sam sobie spłacaj ;-))))
Spoko już tylko 29 lat zostało...;-))
A stopy w górę....;-))
fujj / 2008-02-19 22:39
Łatwo brać, a jak potem trzeba płacić 30 lat, to już nie tak miło. Chociaż teraz to dobre, że można przenosić kredyt między bankami i trochę sobie ulżyć. Najlepiej pójść do takiego expandera i tam ustalić najlepsze dla sobie warunki, bo banki wiadomo, każdy w swoją stronę ciągnie. Te parę złoty miesięcznie mniej robi różnicę.
antyexpander / 89.238.4.* / 2008-02-21 22:52
NIE POLECAM EXPANDERA. Lepiej iść do nich porównać sobie oferty ale później samemu pilnowac własnych interesów. Ja przez nich stracę kilkanaście tysięcy, gdyż nie zadali sobie trudu aby poinformować mnie że w banku w którym złożyłam wniosek wprowadzono promocję i można negocjować warunki o znaczne zmniejszenie marży. W banku sami przyznali że zgodziliby się na jej obniżenie przed podpisaniem umowy i zawinił pośrednik. Totalny brak kompetencji.
andrew111 / 193.201.167.* / 2008-02-20 09:27
Reklamujesz expandera?Też za darmo nie pracują więc nie demonizuj banków... a może warto samemu poszukać w ofertach...te parę złotych miesięcznie zależy głównie od marży jaką dostaniesz - tutaj masz pole do popisu w negocjowaniu z bankiem no chyba, że wolisz expandera który "wszystko" za ciebie załatwi...
ustawiacz / 89.77.127.* / 2008-03-02 12:18
a dlaczego nie polecacie? a ja polecam. nie mam czasu troche na chodzenie po bankach. nie mieszkam w dużym mieście gdzie są filie 20 banków i moge sobie oferty porównywac. expander to dla mnie bylo rozwiązanie ok, pokazali mi oferty kolo 20 banków a wybor i ta zależał ode mnie. wybralem i jestem zadowolony. nie wiem czemu Wy nie, może nie korzystaliście a tylko piszecie jakieś swoje opinie
dawidekkk / 87.206.42.* / 2008-03-04 19:02
ekspander ma dobre warunki, przxyznam ,ze jestem zaskoczony, tym brakiem zaangaxzowania w sprawie internauty wyzej, bo mna sie zajeli bezkonkurencyjnie. gdyby nie ekspander, to bym sobie rady sam nie dal, tym bardziej, ze z czasem u mnie krucho, a i glowy nie mam , zeby nad tym czuwac

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: