Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Poncyljusz: Prezydent leje wodę na jabłka

Poncyljusz: Prezydent leje wodę na jabłka

Money.pl / 2009-07-14 08:12
Komentarze do wiadomości: Poncyljusz: Prezydent leje wodę na jabłka .
Wyświetlaj:
man13 / 2009-07-14 23:25 / Tysiącznik na forum
Stan działania PiSuariatu ładnie pokazują jej posłowie/osłowie w PE. Kamiński miał, chciał i przegrał.
Tak jak jego wodzowie Kartofelki.
obserwator / 2009-07-15 01:21 / Tysiącznik na forum
man13; jak zwykle piszesz bzdury, sam nie wiesz co piszesz,- za nim cokolwiek napiszesz weź głęboki oddech, potrzebny będzie gumowy młotek , dalej już będziesz wiedział jaki z niego użytek uczynić. Kiedyś tak leczono, - wszystkich mających nierówno pod sufitem. Znowu trafiłem na man13, aż mnie mdli, że muszę czytać jego złośliwe wypociny.
Rossi / 91.189.73.* / 2009-07-14 11:55
W świetle obecnej ustawy rysują sie dwie perspektywy dla mediów; pierwsza to ich prywatyzacji wg zasady doprowadzić do bankructwa nastepnie prywatyzować w imię ocalenia przed bankructwem - to co bedziemy mogli obejrzeć zależne będzie od racji właściciela, druga to zmusić je do lojalności wobec rządu od którego jednoznacznie zależy przyznanie pieniędzy z budżetu w myśl zasady będziecie lojalini to otrzymacie. Tak więc robienie wody z naszych mózgów mamy pewne. Brak podpisu Pana Prezydenta pod ustawą można przegłosować w sejmie, tylko że wielka koalicja medialna PO-PSL -SLD już się rozpadła. (może źle podzielono szaty)
janiszek / 85.222.86.* / 2009-07-14 11:02
Czy cokolwiek co spreparował ten rząd nieudaczników i nierobów ogłupiających i okłamujących społeczeństwo nadaje się do podpisania? I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
rocco / 2009-07-14 09:05 / portfel / Tysiącznik na forum

Te konsultacje, trochę spłycając, są takim oczyszczaniem przed ogłoszeniem ostatecznej decyzji

czyli woda jest brudna!!!
a Wy już wiecie kto jest tą wodą
Kozub / 212.160.172.* / 2009-07-14 08:55
Czy ostatnio prezydent coś podpisał czy tylko odkłada, wetuje i odsyła do Trybunału?

Uważam, że Lech Kaczyński to mądry człowiek ale jeżeli coś blokuje to powinien brać później odpowiedzialność za swoje decyzje (Służba zdrowia, media, ład przestrzenny ...)
elektor saski / 79.188.238.* / 2009-07-14 10:48
nie ma co podpisywać, no spójrz chłopie co ten tandem PO - PSL wypichcił przez 20 miesiecy, no nic konkretnego.

Pieniądze za pacjentem ,,,,dobre itp
oni ciągle cos załatwiają dla kogoś......
Kozub / 212.160.172.* / 2009-07-14 08:55
Czy ostatnio prezydent coś podpisał czy tylko odkłada, wetuje i odsyła do Trybunału?

Uważam, że Lech Kaczyński to mądry człowiek ale jeżeli coś blokuje to powinien brać później odpowiedzialność za swoje decyzje (Służba zdrowia, media, ład przestrzenny ...)
MN4 / 217.96.42.* / 2009-07-14 08:12
Ciekawym jak czuje się, zdominowany przez brata, przewodniczący Jarosław. Ostatnio tylko Lech Kaczyński to, Lech Kaczyński tamto. To może się skończyć źle.
Jarosław tego nie lubi.
niewierzący ateusz / 194.213.1.* / 2009-07-14 08:39
Bardzo mnie rozbawił ten fragmencik "skierowanie jej do Trybunału Konstytucyjnego przesądza jej los"
Oznacza bowiem,że wszyscy,no prawie,mają świadomość,że ustawa medialna jest sprzeczna z konstytucją,skoro trybunał ma przesądzić jej los,czyli uznać za sprzeczną z konstytucją,ale jednocześnie ta świadomość nie przeszkadza w wygłaszaniu do kaczora mniej czy bardziej ukrytych pretensji o to ŻE USTAWY TEJ NIE CHCE PODPISAĆ.
Dla mnie jest to wielce zabawniutkie
mruk / 2009-07-14 14:58 / Bywalec forum
Jak zwykle niczego nie rozumiesz, matołku.

Skierowanie jej do TK oznacza rozpatrzenie jej po około 2 latach. Wtedy L. Kaczyński nie będzie już prawdopodobnie prezydentem, ale do tego czasu genoße Farfał będzie rządził kawałkiem państwowego majątku.

Taka procedura, jeśli będzie powtarzana, może skutecznie i całkowicie zablokować ustawodawstwo do końca kadencji Najlepszego Prezydenta Jakiego Polska Kiedykolwiek Miała.

Myślę, że polską racją stanu jest jak najszybsze usunięcie L.Kaczyńskiego z urzędu.

PS
Doceniam, że odkryłeś, gdzie jest przecinek na klawiaturze. Jeszcze znajdź reguły, gdzie się go wstawia i naucz się ich.
Ale nie idź tą drogą za daleko! Jak pisowska tłuszcza odkryje, że znasz intepunkcję, możesz mieć problemy - okrzykną cię wykształciuchem. A już nie daj Boże, uczenie wejdzie ci w krew, może nawet zaczniesz logicznie myśleć?! Strach się bać!
Może już lepiej znosić moje obelgi? W końcu ze swoją polszczyzną jesteś w PiS-ie swój chłop i równy facet, Irasiad i Borubar i nic cię nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne...
Nie lubię cię, ale też nie nienawidzę i nie chcę mieć na sumieniu, gdybyś zastał wykopany z moherowej watahy.
Floyd / 2009-07-14 22:38 / Tysiącznik na forum
Masz za wysokie mniemanie o sobie, a to zawsze brzmi śmiesznie.

Najnowsze wpisy