Forum Polityka, aktualnościKraj

Poparcie dla partii politycznych. Nowy sondaż TNS Polska

Poparcie dla partii politycznych. Nowy sondaż TNS Polska

Wyświetlaj:
fdgsdgsgsdg / 5.134.65.* / 2014-10-05 23:15
z Haczynski Srikke , Maciorą i mitomanem Kolanko na czele.
rembert2 / 2014-10-05 19:42 / Tysiącznik na forum
Stwarza sie wrazenie ze powstal nowy rzad jak to bywa po wyborach i stad nowe nadzieje-ale to p. premier i nowi starzy ministrowie glosowali za podwyzszeniem wieku emerytalnego,za kradzieza 150 mld z OFE.Ci ludzie nie potepili dziesiatek afer z udzialem politykow PO.Jedna wielka manipulacja i tyle
rozbiegane oczy rudego / 78.131.154.* / 2014-10-05 16:10
G.... prawda,manipulacja i nic więcej,proponuję np wejść na Fb Platformy lub na forum PO i poczytać komentarze
stanowczo dementuję / 77.255.215.* / 2014-10-05 15:35
To nieprawda,że David Icke chciał zamieścić to zdjęcie w książce o Reptilianach.
Elektro Devil / 2014-10-05 13:21 / Tysiącznik na forum
Na PO głosują głownie ludzie pasożytujący na budżecie państwa, bo oprócz tych ludzi ta partia już kompletnie nikogo nie reprezentuje.

Była szansa, że więcej ludzi poprze Korwina, ale ten zaprzepaścił wszystko swoją pro-sowiecką retoryką. A w Polsce za ZSRR nawet komuchy z SLD już nie tęsknią...
bsf / 185.26.182.* / 2014-10-05 12:19
Nic ani jednego słowa jak Elżunia kompromituje się w Brukseli. Zobaczymy jak to zrobi guru Tusk ?
dgen / 2014-10-05 12:02 / Tysiącznik na forum
Jeszcze w 2007 roku miałem jakaś nadzieje, że Polska będzie znowu Polską.
Teraz już nie mam złudzeń.
Córki znają biegle dwa języki obce i widzę ich przyszłość w jakimś normalnym kraju a nie w skansenie zarządzanym przez kolesi i pociotków, gdzie liczy się znajomość i powiązania z kliką a nie umiejętności i wiedza, gdzie tylko frajerzy płacą podatki a cwaniaki wygrywają rządowe przetargi.
WKO / 5.174.6.* / 2014-10-05 11:21
To tak jak gdyby zapytano polaków o "expose" Jaruzelskiego w grudniu' 81 r. Też przedstawiał plany na przyszłość....
johny9999 / 164.127.83.* / 2014-10-05 11:20
Mam nadzieję, że po przegranych wyborach samorządowych Kaczyński zrzeknie się funkcji prezesa, a nowy prezes odsunie też jego ludzi. To jedyna szansa aby pokonać Partię Oszustów w 2015. To też ostatni dzwonek, bo za kolejne lata nie będzie kogo wystawiać w wyborach. Niestety tak jest, że gdy ludzie nie zajmują stanowisk w administracji przez lata, to ich kariery się załamują, nowi w ogóle tej kariery nie zaczynają, a później w partii nie ma elit. Oby Jarosław Kaczyński to zrozumiał, kiedyś był przecież odpowiedzialnym i charyzmatycznym przywódcą.
Waniek / 2014-10-05 11:37 / Bywalec forum
Tak tylko brak władzy zaćmił mu umysł!!! Widzi on jedynie władzę i nie jest w stanie o niczym innym myśleć. Steruje z tylnego fotela manipuluje innymi - gliński jak długo???
spokospoko / 188.147.129.* / 2014-10-05 13:22
towarzyszu, ależ po co ta niecierpliwość. Już Berman zakładał pełne zwycięstwo i rozprawę ze wstecznym elementem. Zaciśnij zęby może przed definitywnym odejściem z tego padołu łez, jakaś odmiana proletariackiej dyktatury tu wróci. Na razie montujemy solidny front sprzeciwu p-ko oszołomom, w postaci wielgachnej kupy kamieni. Trza ją polerować i łatać, gdzie się sypie. Jest zatem co robić towarzyszu.
Waniek / 2014-10-05 13:31 / Bywalec forum
Ale ja się nie denerwuje po prostu interesuje mnie równowaga w polityce bo tylko wtedy daje się rozsądne rzeczy uchwalić. Bez pis po robi co chce, a to najczęściej jest złe dla większości ludzi!! Gdyby chociaż to miało sens reformy na przyszłość, ale to ma znamiona nepotyzmu i korupcji!!!! Zamiatanej pod dywan i bezczelnie opowiadanie że nic się nie stało.
johny9999 / 31.174.49.* / 2014-10-05 11:57
Nie rozumiem tylko dlaczego ludzie w PiS to tolerują. Wiadomo że dla Macierewicza, Hofmana, Fotygi i dosłownie paru innych odejście ich wodza oznacza koniec także dla nich, spadną z piedestału na samo dno w polityce, ale tam są naprawdę inteligentni ludzie, choćby Błaszczak, Duda, Czarnecki (moim zdaniem bardzo dobry kandydat na prezesa), Brudziński. Im nie przeszkadza, że Kaczyński ciągnie ich w dół? Aż tak się boją, że gdy tylko podniosą wzrok, to podzielą los Dorna i Ziobry?
Rudy Lisek / 87.205.150.* / 2014-10-05 13:08
Jedno jest faktem, Prawi i Sprawiedliwi nie podnieśli podatków, a wręcz przeciwnie. Za to, POwska mafia i sitwa, łupie Polaków z każdej strony! Prawi i Sprawiedliwi mają mój głos i całej mojej rodziny.

http://www.youtube.com/watch?v=X7s509jcVLU
johny9999 / 31.174.49.* / 2014-10-05 13:46
Ja już nie wiem na kogo głosować, na PO odpada, bo się zwyczajnie brzydzę ich postępowania (nie napiszę dosadniej, bo cenzor wykasuje), a głosując na PiS cementuję tylko patologię w tej partii jaka trwa od kilku lat. Chyba wybiorę tylko władze lokalne, a do sejmików wojewódzkich oddam nieważny głos.
Waniek / 2014-10-05 13:34 / Bywalec forum
Glosowanie na złość po na pis nie jest najmądrzejsze!!!! Na złość mamie odmrożę sobie uszy tylko że tych odmrażających sobie uszy i pogrążonych w biedzie może być zbyt wielu. Nie tędy droga.

Najnowsze wpisy