Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Poparcie dla PO na stałym poziomie. PiS niżej

Poparcie dla PO na stałym poziomie. PiS niżej

Wyświetlaj:
czytacz / 195.117.149.* / 2013-03-15 15:04
Oszukani przez Tuska czują się troche niekomfortowo ale cóż politycy w większości oszuści . Trudno tak z dnia na dzień stwierdzić ,że nasz idol zrobił nas w konia i się śmieje w kułak .
głupi1002 / 46.112.98.* / 2013-03-15 13:56
Dziwne mam wielu znajomych dawnych zwolenników PO i teraz nikt nie chce na nich głosować .Nie znam nikogo kto by ich popierał.To kim sa ci wyborcy?
Pilsener / 2013-03-15 13:29 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Ja mam już tak serdecznie dość tego zgniłego systemu i polskich polityków, że chyba zacznę chodzić na wybory tylko po to, by głosować na najbardziej skrajną i radykalną opcję - skoro bojkotowanie wyborów na polityków nie działa to może widok kilku rosłych i wygolonych Słowian w sejmie sprawi, że się w końcu opamiętają?

Bierzcie się do roboty politycy, bo do głosu dojdą frakcje radykalne a wtedy nawet najbardziej fikcyjne argumenty ustąpią miejsca realnym pociskom. Schemat jest stary i sprawdzony od lat: politycy rozkładają kraj na łopatki, potem pojawiają się radykałowie i mamy reżim albo wojnę.
konserwa / 2013-03-15 13:11 / Tysiącznik na forum
Zaraz zaraz różnica miedzy PO a PIS jest na granicy błędu statystycznego więc nie ma o co kruszyć kopi.
Miro i koledzy / 144.200.17.* / 2013-03-15 13:06
Cz Mata Hari PISu jej pomogla?
tomcio_paluch / 2013-03-15 12:57 / Bywalec forum
Money pokazuje Tuska tylko z rękami wyciągniętymi w stronę mas, a Kaczyńskiego ze skwaszoną miną, krzyczącego lub zasępionego. Gliński, jak widać również na zdjęciu, nie porwie tłumu. Musi być uśmiech z nową szczęką, niebieskie "kontakty" i luźny bajer. Przydałoby się naobiecywać co nieco i rzucić tym razem, na przykład, że za rok będziemy bogatsi od Włochów. Ludzi trzeba karmić obietnicami, każda merytoryczna wypowiedź trafia jedynie do ok. 10 % telewidzów (słuchaczy), reszta nie wie o co chodzi i automatycznie odrzuca przekaz.
Andrzej Janik / 2013-03-15 13:23
Widać kto się najlepiej sprzedaje w naszym kraju... sprzedawca samochodów, bo inaczej Tuska nazwać nie można... Polacy nadal dają się wodzić za nos... tak samo było po 89 tak samo jest teraz... żal patrzeć że postkomuniści nadal rządzą tym krajem.
grubybenek / 79.184.155.* / 2013-03-15 12:49
Ja proponuję nie glosować na nikogo... co wtedy będzie ???
565 / 88.199.162.* / 2013-03-15 13:13
Ja praktykuję to od dawna - nie mam reprezentacji w parlamencie bo nikt z ubiegających się o mandat na to wg. mnie nie zasługiwał (wszyscy już rzadzili i okazali się cynicznymi i aroganckimi kłamcami) zresztą podobnie jak 52% społeczeństwa (ostatnie wybory) a jak uczy historia to prowadzi prędzej czy później do rewolucji - " no taxation whiteout representation".

Najnowsze wpisy