Forum Polityka, aktualnościKraj

Poparcie dla rządu Glińskiego. Na kogo może liczyć?

Poparcie dla rządu Glińskiego. Na kogo może liczyć?

Wyświetlaj:
kpiarz / 178.43.249.* / 2013-02-17 12:56
Następny oszołom się pcha do koryta. Takich pasożytów jak on i Prezes to powinno się do gułagu wysyłać :)))
pablo55 / 178.235.211.* / 2012-10-18 13:17
A to mamy jakiś rząd Glińskiego?
taczki gotowe / 83.6.210.* / 2012-10-15 21:19
Ale lemingi muszą teraz zapędzać swoich lemingów aby płemiełowi robić frekwencje (trudnych pytań nie wolno zadawać, żeby narcyz się nie załamał), i wspierać w cudowaniu. Płemieł założył pepegi, na wypadek gdyby tuskobus złapał gumę. Trasa będzie wiodła przez krainę Tuscu-Tuscu pełną mlekiem i miodem płynącą. Złodzieje spod znaku AmberRząd niech się pochowają, bo płemieł będzie srogo karał! Usłużnych nagradzał. Tym przywiesi ordery "Orła Białego". One już są wyciśnięte przez wyżymaczkę, żeby podczas uroczystości nie puściły pawia.
xiz / 78.88.139.* / 2012-10-15 20:50
Swoją ocenę expose mógłby z czystym sumieniem odnieść do siebie. Zanim zaczął cokolwiek robić, już Tusk go rozbroił, potwierdzając poparcie dla swojego gabinetu. Pan Gliński jest teraz niczym więcej niż polityczno-medialną ciekawostką.
JotKa5121 / 91.233.156.* / 2012-10-15 20:32
Glinski moze liczyc na domy wariatow.
taczki czekają / 83.6.210.* / 2012-10-15 21:31
Tusk może liczyć na kryminalistów z zakładów karnych
Jot 23 / 83.24.236.* / 2012-10-15 19:58
J Kaczyński ma kłopoty nawet z wysłowieniem się ( przykład jak podczas sławetnej manify na cześć tego zdolnego biznesmena z Torunia, przemawiał, że walczy o Wolne Meble...)to wystawił takie niby front mena. Ale dziwię się,, że taki facet dał się wkręcić takiemu kombinatorkowi. Czyżby miał jakieś " papiery" na niego, jeszcze z dobrych czasów, gdy z Ziobru i Kamińskim budowali podwaliny państwa totalitarnego i mieszali tymi sławetnymi teczkami od rana do nocy???
taczki czekają / 83.6.210.* / 2012-10-15 21:32
Wszyscy krytykują premiera, a przecież miał ładny garnitur.
On naprawdę próbuje znaleźć wyjście z matni którą sam stworzył. Próbował z hazardem, próbował ze Smoleńskiem, próbował z Olt Express, próbował z Amber Gold. Zawiesił Lenina na Stoczni Gdańskiej, Adolf Hitler jest nadal honorowym obywatelem Gdańska! Dla 5 milionów Polaków nie ma pracy w kraju! 11 milionów Polaków za 20,- zł dziennie żyje na "zielonej wyspie". Łamana jest konstytucja, kabaretowa demokracja z 2 milinami nieważnych głosów w wyborach samorządowych, a w wyborach parlamentarnych 700 tys. głosów nieważnych. 2 serwery PKW są w Moskwie. Niespotykana w UE inwigilacja obywateli, podsłuchy, Pruszków niewinny, bloger skazany, telefony do sędziego, ustalenia poza salą sądową, korupcja największa w UE. Zrównaliśmy się z Rumunią. Demokracja jak w Ubekistanie: 207 pozycja wśród 220 krajów świata w dzietności, Tusk wyludnia Polskę, funduje ubóstwo milionom, a przywileje dla nielicznych. A nasz zdeprawowany Pinokio obiecywał Internet w każdej szkole oraz laptopy dla wszystkich uczniów! Zapraszam na grill`a www.youtube.com/watch?v=Ziknw3kxbSY
pablo55 / 178.235.211.* / 2012-10-15 19:55
Glińskiego poprze wirtualny prezydent Jarkacz. Łykną sobie po niebieskiej pigułce i będą rządzić.
Bul z Bulów / 83.7.241.* / 2012-10-15 17:01
Jeden 1 milion dotacji unijnych generuje 5 milionów długów. Tak cudownego rozmnażania to nie było nawet w Kanie Galilcyjskiej - czy ma sens zmieniać tak DOBRY RZĄD ?
taczki gotowe / 83.6.210.* / 2012-10-15 16:48
Pan Tusk nawet jeśli zdobędzie się na odwagę i stanie w szranki, to trzeba będzie mieć w pogotowiu grabie, żeby nie uciekał po kątach studia i nie kluczył. On to najlepiej potrafi, bo wyćwiczył się przez ostatnie lata. Dodatkowo trzeba będzie Tuskowi zwrócić uwagę, żeby znów założył ten ładny garnitur i nie łapał się jak Michael Jackson, za krok, bo płemiełowi nie przystoi
http://www.youtube.com/watch?v=__5AGEVRMJI
Rząd_Kłamców / 46.112.207.* / 2012-10-15 16:29
Każdy rząd byle nie rząd Tuska!
Jak myślę o tym ohydnym kłamcy i jego pseudo-ministrach to mnie bierze na wymioty.
Przedwczoraj jechałem Tusko-Autostradą A2 z Warszawy do Strykowa. Zgadnijcie ile!?

1 godz 20 minut!! A wiecie dlaczego? Bo prawie cała autostrada to JEDNOPASMOWA droga ze słupkami po środku uniemożliwiającymi wyprzedzenie wlokących się tirów. Ograniczenie prędkości 70km/h!

To jest właśnie państwo Tuska! Ten ohydny krętacz obiecywał, że autostrady po Euro będą dalej miały dwa pasy ruchu. I co? Kłamał.

Wczoraj wracałem trasą nr 8 z Piotrkowa Trybunalskiego do Wwy. Na odcinku 60km trwają remonty. Jedzie się tak samo - gęsiego z prędkością 70km/h. A "katowicka" miała być przecież gotowa na Euro!

Nigdy w życiu nie uwierzę Tuskowi i jego kłamstwom. Niech obiecuje urlopy macierzyńskie na 3 lata i politykę pro-rodziną i "budowę autostrad" nie wiem jeszcze co - nie uwierzę w NIC!
debos / 83.9.246.* / 2012-10-15 16:47

Nigdy w życiu nie uwierzę Tuskowi i jego kłamstwom.

A Kaczyńskiemu? W IVRP, walkę z układem, 3mln. mieszkań, wybuchy na pokładzie samolotu, że Polska nie jest niepodległa i długo by jeszcze wymieniać to Ty wierzysz i wierzyłeś prawda?
tesa1959 / 2012-10-15 16:46 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Przedwczoraj jechałem Tusko-Autostradą A2 z Warszawy do Strykowa. Zgadnijcie ile!?

1 godz 20 minut!! A wiecie dlaczego?

Co oni tam jeszcze robią oprócz ekranów? 1 września jechałam A2 ze Słupcy (za Koninem) do Warszawy i fakt, były odcinki z jednym pasem, ale dojechałam w 2,5 godz. z dojazdem (25 min. do autostrady). W sumie 244 km.
Rząd_Kłamców / 46.112.207.* / 2012-10-15 17:02
O to właśnie chodzi, że nic nie robią! Jedzie się całymi kilometrami i nie ma żadnych maszyn budowlanych ani robót. I to jest właśnie wkurzające.

A na stronie GDDKiA nie ma żadnych informacji o utrudnieniach. Sprawdzałem przed wyjazdem. Gdybym o nich wiedział wybrałbym zupełnie inną trasę. Oni chyba to celowo ukrywają.
tesa1959 / 2012-10-15 18:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura


A na stronie GDDKiA nie ma żadnych informacji o utrudnieniach.

To fakt, a czytałam, że już są dwa pasy na całej długości, a obecnie montują tylko ekrany i bramki, co nie utrudnia ruchu. Dziwi mnie tylko, że tak długo jechałeś tak krótki odcinek, bo ja pokonałam trasę zgodnie z zapowiedzią Mapy Targeo, a jeden pas był nie był zbyt długi (w powrotnej drodze było gorzej i wyprzedziłam poboczem trzy samochody jadące przede mną, bo szlag mnie trafiał). Jeśli jednak jest tak jak mówisz, to zaczynam się zastanawiać nad trasą na Wszystkich Świętych, bo mam do pokonania przeszło 400 km.

Najnowsze wpisy