Forum Polityka, aktualnościPolityka

Poparcie dla rządu w Polsce. 60 proc. Polaków nie chce Tuska

Poparcie dla rządu w Polsce. 60 proc. Polaków nie chce Tuska

Wyświetlaj:
Pawel404 / 83.27.225.* / 2013-05-26 12:34
W Polsce jest dokładnie tak jak przywidywałem.
Ludzie przekonują się jak jest naprawdę dopiero jak stracą pracę. A tak to się zachowują jak stado baranów , które wierzy co im w telewizji powiedzą . Propaganda za unijne pieniądze- jest super, dobrze, jesteście zieloną wyspą tylko młodzi ludzie uciekają pracować do Niemiec, do Wielkiej Brytanii, w Polsce prawie 3 miliony bez pracy , upadają ostanie duże firmy , które mogłyby pociągnąć naszą gospodarkę
Wapniak / 2013-05-23 15:17 / Tysiącznik na forum
Zgoda tylko kto i kogo w zamian? W tym "stadzie" - takiego po prostu, nie ma!!!
Od 44r. są Ci sami i ich z nadania, współbracia "potomkowie". Nowego rozdania nie będzie. Długo.
rembert2 / 2013-05-22 16:15 / Tysiącznik na forum
Ludziom za rzadow Donalda zyje sie po prostu coraz gorzej -nie dosc ze jedyne pomysly rzadzacych to podnoszenie roznego rodzajow podatkow i oplat to dochodzi do tego medialna propaganda o krainie szczesliwosci.TO JUZ BYLO
b-b / 178.37.228.* / 2013-05-22 13:37
A badano kto wyraża te opinie?Dzwonicie ciągle do tych samych osób jednocześnie media wieszają psy na rządzie więc modne jest żle rząd oceniać.W tych wszystkich badaniach opinii biorą udział ludzie, którzy nie mają zajęcia a więc dużo wolnego czasu.Oglądają telewizję a tu co widzą -wszyscy żle mówią o rządzie i Tusku więc tak jest -przecież mówili w telewizji...Takie to badanie opinii.Ludzie którzy ciężko pracują,o swój los dbają sami nie mają czasu na udział w różnych sondach.No i im rząd nie przeszkadza a nawet to co robi podoba się/vat kasowy,dłuższy urlop dla matek no i budowa dróg,reforma kolei i wiele innych działań/Ale dobra wiadomość to żadna wiadomość i dlatego o tym w mediach się nie mówi.Mam dzisiaj urlop więc trochę czasu no i nie mogłam już znieść tego "najeżdżania "na jedyny po rządzie Buzka przyzwoity rząd w naszej nowej Polsce.
rembert2 / 2013-05-22 16:17 / Tysiącznik na forum
No takich bzdur dawno tu nie bylo
co z Polkami,chcą, czy nie / 178.37.242.* / 2013-05-22 13:20
Go win, go win, go win.
jakub2 / 5.185.187.* / 2013-05-22 13:15
Ciekawe kogo wy badacie w tym CBOS-ie? coś mi się wydaje że nie różnicie się od polskiej służby zdrowia , podobnie bada jak wy , ale ja wiem ilu nie chce Tuska, na pewno go nie chce co najmniej trzech na czterech polaków a ten jeden pozostały nie ma zdania bo go nie interesują kłamcy
Jesteście Centralnym Biurem Okłamywania Społeczeństwa i wcale się nie zdziwię kiedy napiszecie lada moment że wg. waszych sondaży są jeszcze tacy którzy wierzą w cuda tego kłamcy , który widząc że kończy się jego niszczenie Polski złapie się ostatniej deski ratunku i ogłosi tym razem zielony raj w Polsce co oczywiście CBOS jest gotów jak zwykle potwierdzić swoimi sondażami , o dużym poparciu społecznym ,

Najnowsze wpisy