Forum Forum inwestycyjneFundusze

porada dla początkującego

porada dla początkującego

piotr_galant / 83.23.69.* / 2007-05-10 19:43
witam,

mam 19 lat dużo czytam ale nadal jestem dość zielony w temacie: giełdy, akcji, funduszy itd. Według mnie ważne jest żeby nie popełnić błędu na starcie tylko z powodu niewiedzy, dlatego postanowiłem poprosić was o radę. Czytam dużo artykułów w internecie dotyczących wyżej wymienionych tematów, ale wydaje mi się że nie tędy droga i pomyślałem że najlepiej będzie jak kupię jakąś książkę w której opisane będą podstawowe terminy, strategie działania, przydatne wskazówki itd. Chciałbym żebyście doradzili mi jaką książkę kupić, szukałem w internecie, wybór jest duży więc czułbym się usatysfakcjonowany jak ktoś udzielił by mi informacji którą mam wybrać.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi:
Wyświetlaj:
radkes / 64.27.25.* / 2007-05-12 17:11
Jak dla mnie to inwestowanie bez tych książek, niważne czy na giełdzie, czy na OTC czy w fundusze nie ma sensu, jeśli naprawdę chce się grać i zarabiać fortunę. Wszędzie trzeba czytać, analizować wykresy i przyjmować strtegie.
John J. Murphy
Międzyrynkowa analiza techniczna. Strategie inwestycyjne na rynkach akcji, obligacji, towarów i walut
Steve Nison
Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów
John J. Murphy
Analiza techniczna rynków finansowych
NADERRRR / 83.9.213.* / 2007-05-12 16:06
Pit Bull - Martin Schwartz - bezcenna pozycja, tutaj masz fragment:

http://forum.margin-call.net/viewtopic.php?t=100
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy