Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Porażka Baracka Obamy. Nie ma porozumienia, rygorystyczne cięcia wchodzą w życie

Porażka Baracka Obamy. Nie ma porozumienia, rygorystyczne cięcia wchodzą w życie

Wyświetlaj:
dritt / 83.10.189.* / 2013-03-02 15:56
Ciekawe dlaczego Kongres nie przyczepił się do
pomocy dla Izraela jak mniemam ok 100mld $ rocznie?
Barack z Obamy terminował po studiach u Kissingera,
ale to nie ma nic wspólnego z kosztownym ratowaniem tyłka żydowskim banksterom.
Kości zostały rzucone, czas na proklamację ESA (Empire States of America).
Marian z Gdyni / 89.68.17.* / 2013-03-02 11:35
W USA realizuje się rządzenie państwem na zasadzie kontra bogaci p-ko motłochowi.Bogaci od globalizacji gospodarek państw podlegajacych kapitałowi na zasadzie dodrukowywania waluty itd
a jak już określiłem motłochowi.Wg mnie jeżeli ci bogaci ponoszą jednak koszty ubezpieczenia
zdrowotnego 45 % ludności USA na zarządzenie Prezydenta OBAMY to będa musieli również ponieść jeszcze inne koszty jako że "pogoda obecnie jest dla zwykłych ludzi" Nie będą działałły jak dotychczas ten koncesus z 1965r
że wszystko co motłoch wypracuje mają przejmować
fortuny rodzinne a i odswieżone przez tych bogatych Prawo Saya ze podaż kreuje popyt i dlatego wciska się biednym ludziom przeróżnego
badziewie aby wiadomo interes się kręcił ?
Dodam jescze ze mój brat mieszkający na stałe w
USA przed II turą wyborów na Prezydenta mówił mnie że amerykanie nie słuchają już OBAMY i
mylił się w tej opinii. Ja jestem za Prezydentem
OBAMĄ ponieważ zna problemy zwykłych ludzi jak muszą się zmagać aby związać koniec z końcem. Mam tu na myśli otrzymywane gaże za pracę.Bogaci
są chytrzy i nie rozumieją biednych. Zajmuja się
tylko wielką polityką i dbałością o akumlację swoich bogactw. Pozdrawiam ponieważ na ten temat
można byłoby zapisywać stosy stron.
Ciułacz / 2013-03-02 14:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Marian witaj !
Hm... Masz opinie jaką masz to twoja prywatna sprawa tylko mnie dziwi że piszesz :
mój brat mieszkający na stałe w
USA przed II turą wyborów na Prezydenta mówił mnie że amerykanie nie słuchają już OBAMY i
mylił się w tej opinii. Ja jestem za Prezydentem

Wynikało by że Ty mieszkający w Gdyni wiesz lepiej od swojego brata co mieszka na stałe w USA???
fundacja-slawpol / 2013-03-02 09:02
PRACA - TEGO POLAKOM DZIŚ NAJBARDZIEJ TRZEBA!!

POLACY I TO FACHOWCY we własnym kraju zarabiają co najwyżej 1/4 wynagrodzenia w rozwiniętych krajach UE!!!??DLACZEGO??
Jedna jaskółka wiosny jeszcze nie czyni , gdyż oficjalna stopa bezrobocia w POLSCE zbliża się do 15% a tak naprawdę według szacunków Fundacji SŁAWPOL W RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ mamy już około 4 mln!!??

KOLEJNA FIRMA t.j. ŻEGLUGA GDAŃSKA NA WYBRZEŻU ZBANKRUTUJE!!!

CO dalej się będzie działo to nietrudno przewidzieć - WIOSNA....LUDU POLSKIEGO NADEJDZIE!!

RED KAPER KING
ssl / 89.70.233.* / 2013-03-03 21:44
"POLACY I TO FACHOWCY we własnym kraju zarabiają co najwyżej 1/4 wynagrodzenia w rozwiniętych krajach UE!!!??DLACZEGO??"
Dlaczego pytasz? To proste: jaki kraj taka płaca!

Najnowsze wpisy