Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Porażka prezydenta? Ministerstwo Finansów ma pomysł na zamrożenie wieku emerytalnego

Porażka prezydenta? Ministerstwo Finansów ma pomysł na zamrożenie wieku emerytalnego

Wyświetlaj:
EWA214 / 83.21.219.* / 2016-04-23 01:18
KAŻDE BZDURY SIĘ PLECIE, BY KUPIĆ ELEKTORAT WYBORCZY. MACIE WIARYGODNOŚĆ PIS -CI, KTÓRZY DALI SIE NABRAĆ
JA NIE UWIERZYŁAM I DZIŚ JESTEM W ZGODZIE Z SOBĄ!!!!
A TEN = POZAL SIĘ BOŻE DUDUŚ- NIECH MU KIEDYŚ JEGO BÓG WYBACZY GOŁOSŁOWNOŚĆ!
PiS441 / 176.4.137.* / 2016-04-23 01:18
Sprzedałem wszystko na 1tablica.pl
i żadnej renty nie potrzebuję !!!!!
ŻYD Z JERYCHA / 90.218.201.* / 2016-04-23 01:01
wozisz sieę ę ę - za nie swe i co ? dobrze żę nie przysięgałeś na kolanach jak KOŚCIUSZKO - Ale ? - ZMIANA MAŁEJ KONSTYTUCJI TU JEST MUSEM- i STOP . POLSKA ma być POLAND -
kocizabijaka / 31.182.81.* / 2016-04-23 00:54
Koszty, koszty, jak zawsze koszty. Najlepiej jakby podatek wynosił 100% i żebyśmy pracowali do śmierci, wtedy w końcu politycy, nie powinni narzekać na brak pieniędzy i będą mogli realizować wszelkie obietnice (oczywiście oprócz tych związanych z emeryturą i podatkiem). Mimo wszystko to mnie zastanawia jedna rzeczy, dlaczego kobiety pracują krócej? Przecież tak dążą do równouprawnienia, chcą wykonywać te same prace co mężczyźni, na dodatek żyją dłużej, a w pracy nie muszą się tak przemęczać (nawet jesli pracują na tym samym stanowisku co mężczyzna, to mają znacznie niższe normy). Niech ktoś mi wytłumaczy ten głupi fenomen, bo oprócz tego, ze jest to pozostałość historii, to nie widzę powodu, aby kobiety pracowały krócej i jak ktoś chce łatać dziurę emerytalną to pierwsze co powinien zrobić, to podnieść wiek emerytalny kobiet, do poziomu mężczyzn
pigwa2 / 83.5.153.* / 2016-04-23 01:11
Jak Pan urodzi chociaz 2 dzieci i bedzie pracował na 2 etatach: w domu i jakims tam zakładzie to porozmawiamy wtedy. na temat takiego samego wieku emerytalnego.Inaczej uważam , że zrównanie wieku jest niesprawiedliwe dla kobiet , a zdanie emancypantek ( samotnuch pań często bezdzietnych co się poswiecają tylko pracy zawodowej mnie ine interesuje)
Jons / 109.28.63.* / 2016-04-23 02:29
A co to takiego urodzić,faceci idą do wojska a baby rodzą
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kocizabijaka / 31.182.81.* / 2016-04-23 01:45
Naprawdę to jest argument? To pani zapomniała, że w tym momencie kobiety przerzucają domowe obowiązki na mężczyzn. Obecnie najczęściej spotyka się równy podział obowiązków, a biorąc pod uwagę zazwyczaj sporo łatwiejsza pracę od mężczyzny to to się równoważny z rodzeniem dzieci. Pragnę zauważyć, że kobiety tak pokrzywdzone przez życie jak pani opisuje, są tylko w Polsce. Jakoś na zachodzie, do którego tak usilnie staramy się dążyć, wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn jest taki sam, albo dąży się do zrównania go i nikt tam nie narzeka. Kobiety jakoś łatwiej tam rodzą? Mają mniej obowiązków w domu? Dłuższe urlopy? Z tego co mi wiadomo, to na każde z tych pytań, odpowiedź to "nie", a przy trzecim to wręcz NIE. Różny wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn, jest reliktem przeszłości i to właśnie powinno się zmienić w pierwszej kolejności
job827 / 37.47.40.* / 2016-04-23 00:33
Długopis nam się już wypisał z obietnic. Ja już podziękuję jemu i pisiakom
kolo946 / 31.178.14.* / 2016-04-23 00:31
Jeżeli Duda jest człowiekiem słownym jak sam zapewniał oraz jego żona, OBIECAŁ, że za rok poda się do dymisji jeżeli nie przywróci ustawy emerytalnej w poprzednim kształcie. Jeżeli Duda ma honor i godność, to w przypadku niezrealizowania sztandarowej obietnicy wyborczej z cofnięciem wieku emerytalnego, jak sam zapewniał - poda się do dymisji. To zapewnienie Dudy było cytowane w kilku stacjach telewizyjnych, które słyszało miliony Polaków, a szczególnie ci, który głosowali na Dude, i w tą obietnicę uwierzyli.

Jak sądzicie - spełni swoją obietnicę?
tweugen / 89.229.131.* / 2016-04-23 07:04
Zagłosowałem na obecnego Prezydenta, by dać szansę młodemu, prężnemu, który bardzo często mówił o honorze, a w szczególności w kontekście powrotu wieku emerytalnego w poprzedniej wersji. Dał słowo !!!
Jakub1202 / 37.47.40.* / 2016-04-23 00:39
Spełni wszystko jak wszyscy politycy. Umiesz liczyć, licz na siebie. Polityk z zasady jest kłamcą, a ciemny lód to zawsze kupi.
fvdafd / 77.253.35.* / 2016-04-23 00:23
Polacy kłamca nie wybaczaja...PIS pozegna sie z władza
ssthg / 79.91.121.* / 2016-04-23 00:19
Te wszystkie OPZZ,NSZZ ,i całe to tałatajstwo zagnać do roboty a pieniądze się znajdą.Jeśli policjant pracujący w administracji nie może pracować do 65 roku życia to jak ma pracować robotnik budowlany,murarz czy tynkarz ? Chory jest ten system.
Piotr687 / 31.60.1.* / 2016-04-23 00:13
A przed wyborami łatwo było ludzi omamić wcześniejszą emerytura ,teraz wycofują się rakiem . Kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa ,ciekaw jestem co zrobi PIS jak braknie pieniędzy na 500 +? Władza na glinianych nogach , jak długo ludzie będą wierzyć w bajki przed wyborcze? Naiwność naszego narodu mnie przeraża !
Adrian-name / 83.6.169.* / 2016-04-23 00:05
Łatwo wami sie manipuluje. Praktycznie 99% komentarzy jest wynikiem zmanipulowania was. Duda nie obiecał obniżenia wieku emerytalnego. Duda obiecał złożenie projektu obniżającego wiek emerytalny. Projekt złożył. Musi go rozpatrzyć Sejm Senat. Tak wiec Duda spełnił obietnice wyborcza. Wniosek jest taki, ze nie mozna wierzyć we wszystko co piszą tylko samodzielnie myślec.
qwerty931 / 5.134.65.* / 2016-04-23 00:14
To nie jest kwestia manipulacji. Skoro facet wybierany na głowę państwa składa obietnice, że coś zrobi to się oczekuje od niego efektów a nie tylko pomachania papierkiem. To co obserwujemy to się nazywa nieudolność. Niezależnie od tego jaki to miałoby związek z manipulacją. Sory, ale nie można się wykpić literówkami. Albo potrafi albo nie.
jadwiga192 / 5.173.117.* / 2016-04-23 00:05
PIS niech nie zapomina że wygrał wybory dzięki obietnicom m.in. obniżenia wieku emerytalnego. Nie jest prawdą że w razie fiaska To Duda zostanie kozłem ofiarnym. To czołówka polityków PIS z prezesem, premier, min. pracy, zapewniała że obniżenie wieku emerytalnego 60/65 nastąpi na początku 2017 r. Wierzyć się nie chce że MF zamrozi cały projekt do 2019. Min Finansów Szałamacha nie może wystawić do wiatru, mam nadzieję poważnych ludzi. Taki strzał w stopę to nie jest w stylu J. Kaczyńskiego.
leszek s / 159.205.5.* / 2016-04-23 00:05
Polacy nie mogą pracować do śmierci. W ciągu roku doprowadzę do przywrócenia poprzedniego wieku emerytalnego, abo podam się do dymisji. Hahaha... Panie Prezydęcie, czekamy na spełnienie obietnicy przedwyborczej. Czas się zwijać, etat na UJ czeka
emerytka723 / 109.241.253.* / 2016-04-22 23:59
Koń się pyzaty podnużku Kaczora !!!!!!!!
oj ja durny, durny jak ... / 77.113.111.* / 2016-04-22 23:58
Obietnice wyborcze
(…) „jeżeli tych spraw o których piszę nie załatwi się na początku przejęcia władzy, to później nie załatwi się ich już nigdy.” (…)
W „sieci” obserwuję „akcję” związaną z: „Obietnice wyborcze” w serwisie MamPrawoWiedzieć.pl: http://mamprawowiedziec.pl/strona/polityk/31044_andrzej_duda/obietnice
oraz żonglowanie słowami Pana Prezydenta:
http://www.tvp.info/20115688/jestem-czlowiekiem-ktory-ma-slowo-swoje-za-swietosc-nowy-spot-dudy ,,,,,,,,,,,,,, ...................... ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, //////////////// ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

"Przewalutowanie kredytu po kursie zaciągnięcia dla frankowiczów.
Andrzej Duda dał nam słowo, że jako prezydent w 3 miesiące złoży ustawę, która uzna tzw. kredyty walutowe za złotowe! Dziś rano Andrzej Duda przyjął delegację ruchu Stop Bankowemu Bezprawiu i złożył nam obietnicę, że – jeśli zostanie prezydentem – w pierwszych 3 miesiącach urzędowania prześle do parlamentu prezydencki projekt ustawy, która zmusi banki do przewalutowania tzw. kredytów walutowych na złotowe po kursie z dnia podpisania umowy.

Źródło: www.youtube.com

maj 2015

Przez to paskudne MF i inne take Pan Prezydent niewiele może. A, że obiecał? oj ja durny uwierzył(((( I za 5 lat nie rozliczę Pana Prezydenta tylko swój durny łeb rozliczę((( Bo Panu Prezydentowi to ja mogę tyle co NIC! O take Polske (nadal) idzie....
"zamrożenie"

Najnowsze wpisy