Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Portal do składania skarg na Polaków w Holandii. Ambasada protestuje

Portal do składania skarg na Polaków w Holandii. Ambasada protestuje

Wyświetlaj:
wojkoojek / 83.7.172.* / 2012-02-10 09:46
Mimo, że takie prymitywy stanowią mniejszość, to są najbardziej widoczni i przypinają nam, cywilizowanym Polakom etykietkę. Niestety, wielu Polaków trzeba by uczyć podstaw cywilizowanego zachowania. Skoro sami nie potrafią to przydałaby się taka kampania informacyjna w naszych mediach, która piętnowała by śmiecenie gdzie popadnie (bo kosz jest 15m dalej a mi się nie che iść), defekację za przydrożnym barem (bo tylko frajerzy płaca za ubikację jak mogą za darmo w lesie), plucie na chodnik co parę kroków, picie przy każdej okazji a często i bez niej (znamienne, że jak do autobusu wsiądzie mężczyzna z przedziału wiekowego 45-55l to na 50% będzie śmierdział przetrawionym alkoholem). Środki przekazu powinny ociekać informacją piętnującą takie zachowania, żeby to ci troglodyci wstydzili się swojego zachowania a nie cywilizowani Polacy za nich.
jq / 192.193.132.* / 2012-02-08 15:44
Haha, narkomania, haha!

Tutaj to mozemy sie wiele nauczyc od braci Holendrow.
102jemiol / 81.210.113.* / 2012-02-08 13:57
Bardzo dobry portal. Większość Polaków to brudasy. Wystarczy spojrzeć na ludzi palących fajki co robią z niedopałkami lub na ludzi mających psy.
haroszi heroszi / 46.205.66.* / 2012-02-08 16:56
Jestem obcokrajowcem, pracuję i mieszkam w Polsce. Nie tak dawno grałem w piłkę nożną na hali z Polakami. Kiedy już skończyliśmy grać, rzecz jasna wszyscy byli wspoceni.
Ale ku mojemu zdziwieniu, ani jeden z Polaków nie skorzystał z prysznica... Za to każdy z nich wywalił po pół tuby żelu na włosy, i było O.K.!!! (zgóry przepraszam za błędy)
rafaljanasz / 83.84.71.* / 2012-02-12 10:37
TAK?? a ja gram w pilke reczna tutaj juz troche :)) i powiem ci ze to samo widze czasem ze strony holendrow jak i marokanow.. tak ze nie mow ze sie nie kapiemy bo to nie prawda !! a jesli chodzi o zel .. to tutaj zelu sie uzywa jak mydla .. groetjes
Baryłka12 / 2012-02-08 15:09 / Bywalec forum
Rzecz jasna napisał to obywatel trzeciego świata...

Najnowsze wpisy